Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Που τα βαρας ρε φιλε; στα 20 και 30 μετρα? .yel.
Ακομα και τοσο κοντα να τυχει παντως με το goose τα ανατιναζω...bbq2
Μ αρέσει που το πίστεψες!!!
Σ' ευχαριστώ φίλε για τα φυσίγγια από βδομάδα μόλις έρθει η ειδοποίηση θα πάω να τα πάρω!
 
Ξανά στα χέρια μου αλλά black ... Το άλλο το αδουλευτο το χαίρεται ο φίλος στα γουρούνια!
IMG-20190103-195220.jpg
Ίδια τιμή με τα αβαφτα τα δίνουν; Γιατί είδα η gemini στη σελίδα της ανέβασε τιμές.
 
Αν έχει εμπειρία κάποιος, μπορεί να μας πει αν δουλεύει καλά το Anaconda Mid Range σε Urika με 18,6 αυλό (Optima Plus σπείρωμα);
Το εχω εγω σε σπειρωμα optima hp το mid range απο το 20 μεχρι τα 45 μετρα εισαι καλυμενος και σε χοντρα και σε ψηλα σκαγια θα σου κανει πολυ τα κεφια ειναι ενα γενικο τσοκακι που θα το αφησεις μονιμα βιδωμενο πανω!!
 
Το εχω εγω σε σπειρωμα optima hp το mid range απο το 20 μεχρι τα 45 μετρα εισαι καλυμενος και σε χοντρα και σε ψηλα σκαγια θα σου κανει πολυ τα κεφια ειναι ενα γενικο τσοκακι που θα το αφησεις μονιμα βιδωμενο πανω!!
να παω να το παρω και εγω.yel./μου το προτινεις και εμενα?.terror.
 
Τα anaconda είμαι από τους πρώτους που τα δοκίμασα και ξέρω τι κάνουν σε αυλό 18,3 - 18,4. Δεν έτυχε να τα δοκιμάσω σε αυλό 18,6 (Optima Plus) και ήθελα μάθω αν κάνουν τα ίδια πράγματα που είδα και σε αυτόν τον αυλό! ;)
 
Τα anaconda είμαι από τους πρώτους που τα δοκίμασα και ξέρω τι κάνουν σε αυλό 18,3 - 18,4. Δεν έτυχε να τα δοκιμάσω σε αυλό 18,6 (Optima Plus) και ήθελα μάθω αν κάνουν τα ίδια πράγματα που είδα και σε αυτόν τον αυλό! ;)

Χρηστάρα είναι ένα τσοκ που πραγματικά δουλεύει σε όλες τις κάννες!
Το μόνο κακό είναι ότι η σύσφιξη διαφοροποιείτε ανάλογα τον αυλό της κάθε κάννης.
Εγώ πραγματικά είμαι ενθουσιασμένος με αυτό το τσοκ και από την νέα κυνηγετική χρονιά θα ψαχτώ και για το Short.
 
Χρηστάρα είναι ένα τσοκ που πραγματικά δουλεύει σε όλες τις κάννες!
Το μόνο κακό είναι ότι η σύσφιξη διαφοροποιείτε ανάλογα τον αυλό της κάθε κάννης.
Εγώ πραγματικά είμαι ενθουσιασμένος με αυτό το τσοκ και από την νέα κυνηγετική χρονιά θα ψαχτώ και για το Short.
Γιώργο, θύμισέ μου σε παρακαλώ σε ποια κάννη το δουλεύεις;
 
Back
Top