Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

Κι εγω σημερα με ενα gemini im... Με το ic παρα πολυ ευχαριστημενος...
Μαυρο ερχεται μονο το im, υλικα και απο λειανση κατα πολυ ανωτερο, απ οσο καταλαβαινω απ αυτο που βλεπω και πιανωμ μονο αυτο βγαινει ετσι
Καλοριζικο
 
Κι εγω σημερα με ενα gemini im... Με το ic παρα πολυ ευχαριστημενος...
Μαυρο ερχεται μονο το im, υλικα και απο λειανση κατα πολυ ανωτερο, απ οσο καταλαβαινω απ αυτο που βλεπω και πιανωμ μονο αυτο βγαινει ετσι
Καλοτούφεκο Μάριε. Περιμένουμε εντυπώσεις
 
Πλεον εχω το ** και το **** και θα μεινω με αυτα. Τα υποτιμουσα κυριως λογο τιμης... Μεχρι στιγμης εχω κυνηγησει το **** και μου εδοσε πουλια σε λογικες αποστασεις. Πολλες τουφεκιες οπως ειχα πει μου θυμησαν καταβολες της win με το σορτ. Αυτο βεβαια δεν συγγρινεται ουτε ευκολα περιγραφεται... Πολλα απο τα πουλια επεφτα ακριβως εκει στο σημειο που πατουσα τη σκανδαλη, σα να τα περνουσαν καρφιτσες. Χαρτονια δεν εχω κανει κυριως λογο χρονου. Απο εντυπωσεις του πατερα φιλου που δανεισα το **** (εχει 686 ultralight 18,3) οι εντυπωσεις του απο βολες σε ορτυκια ηταν πως του φανηκε καπως πιο σφιχτο απο το briley το απλο που εχει. Πραγματι για την τιμη τους η ποιοτητα ειναι αρκετα καλη, ιδιαιτερα το ** που πρεπει να ναι απο νεες εκδοσεις και βγαινει σε μαυρο καπως γυαλιστερο φαινεται ακομα πιο ποιοτικο. Οσον αφορα τωρα τη λειτουργια απο ολη την εμπειρια που χω μεχρι τωρα οντος οι τρυπες ξυνουν το κυαθιο πραγμα που παρατηρησα σε 28γρ που ειχα ρηξει...
 
καλησπερα εχει μετρησει κανεις gemini mobile choke ported 2 αστερια? να μου πει ποσο ειναι? θελω να το συνδιασω με αυλο 18,3 ευχαριστω
Δεν τα έχω μετρήσει και δεν ασχολήθηκα γιατί κυνηγάω με άλλο οπλο. Είχα το ** και το **** , τώρα μόνο το **. Τα πήρα γιατί είναι φθηνά και τίμια, και προπαντώς απόλυτα συμβατά και κατασκευασμένα για αυτούς τους άυλους 18,3-18,4
 
μαλλον θα προχωρησω στην αγορα ενως im εξαλλου απο τιμη ειναι αρκετα προσιτα ευχαριστω και παλι για τις γρηγορες απαντησεις
Να προχωρήσεις στην αγορά του,θα δεις μεγάλη διαφορά από το εργοστασιακό!!
 
Ξανά στα χέρια μου αλλά black ... Το άλλο το αδουλευτο το χαίρεται ο φίλος στα γουρούνια!
IMG-20190103-195220.jpg
 
Last edited by a moderator:
Back
Top