Cal.20

Ε τι μάς κάνετε, παλιά φωτογραφία όταν πήρα το 686 στην κούτα βέβαια ακόμα και το τρώνε οι αράχνες και η σκόνη, αλλά που θα πάει.
Ρε Κωνσταντινε.
Εσυ τι μας κανεις.
.hair. θα τρελαθω. Τετοια οπλα να τα τρωνε αραχνες αμαν.αααα...
 
Ρε Κωνσταντινε.
Εσυ τι μας κανεις.
.hair. θα τρελαθω. Τετοια οπλα να τα τρωνε αραχνες αμαν.αααα...
Εδώ που είμαι θα φάνε και μένα Νικόλα.
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΉ ΧΡΟΝΙΆ. ΜΌΛΙΣ ΓΡΆΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΏ. ΕΓΏ ΈΧΩ ΤΟ 525CAL 20

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω κυνηγήσει όσο ήθελα. Εκεί που το έχω απόλαυση είναι στην περδικα. Άλλη αίσθηση και ξεκούραστο.
Εσύ είσαι δικός μου και εικοσαρακιας και πέρδικας.buy buy.
Πέρασε και από δω να μας συστηθεις
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/unread
 
ρε σεις μην κανετε τετοια στο φιλαρακι μου το νικο και τον γλεντατε με τα 20αρια.νικο μη δινεις σημασια ρε φιλε.εχεις το θωρηκτο τη 304 και τους τρως ολους λαχανο λεμεεεεε,πανω σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
.shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot.
 
ρε σεις μην κανετε τετοια στο φιλαρακι μου το νικο και τον γλεντατε με τα 20αρια.νικο μη δινεις σημασια ρε φιλε.εχεις το θωρηκτο τη 304 και τους τρως ολους λαχανο λεμεεεεε,πανω σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
.shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot.
Ευτυχώς μπήκες. Ζαλίστηκα με τα 686 687 525 .pray to God..buy buy.
 
Για δίκαννα ακουω κ μου αρέσει(παρότι δεν λέμε για πλαγια..).
Επειδή λοιπόν τα μικρά τα διαμετρήματα είναι απόλαυση,το ίδιο "απολαυστικό "πρέπει να είναι κ το όπλο..κ νομίζω ότι εκεί τα αυτογεμη χάνουν λίγο..Με ένα ποζε η πλάγιο δένει καλύτερα το όλο σύνολο..
Και μια απορία(εντός εισαγωγικών)αν δεχτούμε ότι το ζύγισμα του καλού πλαγιοκαννου δεν το φτάνει κανένα όπλο,πως θα ζυγίζει ένα τέτοιο όπλο σε cal 20??????.pray to God..pray to God..pray to God..pray to God..pop..pop..pop..pop.
 
Για δίκαννα ακουω κ μου αρέσει(παρότι δεν λέμε για πλαγια..).
Επειδή λοιπόν τα μικρά τα διαμετρήματα είναι απόλαυση,το ίδιο "απολαυστικό "πρέπει να είναι κ το όπλο..κ νομίζω ότι εκεί τα αυτογεμη χάνουν λίγο..Με ένα ποζε η πλάγιο δένει καλύτερα το όλο σύνολο..
Και μια απορία(εντός εισαγωγικών)αν δεχτούμε ότι το ζύγισμα του καλού πλαγιοκαννου δεν το φτάνει κανένα όπλο,πως θα ζυγίζει ένα τέτοιο όπλο σε cal 20??????.pray to God..pray to God..pray to God..pray to God..pop..pop..pop..pop.
Αστα Τάσο ηδονή
 
Back
Top