Cal.20

Δεν το έχω ψάξει το θέμα όσο με τα δίκανα που έχω κάνει έρευνα αγοράς και τα έχω επωμισει.

Αλλά σίγουρα με ενδιαφέρει μ2, Μπερέτα α400 η 391 αν βρω
Η sx3 ίσως αλλά έχει σχετικά μεγάλο βάρος για 20άρι αν θυμάμαι καλά

Αν βρω ευκαιρία όπου κάτσει η μπίλια.buy.
 
υμπαράς Νικόλα έχω πάρει δύο όπλα έτσι φίλε και δεν μου φάνηκε ότι ψιλό περίσσευε μέσα σε μια διαφανής μεγάλη μπουκάλα του νερού.
Κωνσταντινε αν βρω να ανταλλαξω την 304 με ενα 20 αρι over under ανετα. Για το κουμπαρα δυσκολα;)
 
Δεν το έχω ψάξει το θέμα όσο με τα δίκανα που έχω κάνει έρευνα αγοράς και τα έχω επωμισει.

Αλλά σίγουρα με ενδιαφέρει μ2, Μπερέτα α400 η 391 αν βρω
Η sx3 ίσως αλλά έχει σχετικά μεγάλο βάρος για 20άρι αν θυμάμαι καλά

Αν βρω ευκαιρία όπου κάτσει η μπίλια.buy.
Για την m2 έχω να σου πω τα καλύτερα, μπεκατσα βέβαια πάει πιο πολύ ένα δικανο.
Κωνσταντινε αν βρω να ανταλλαξω την 304 με ενα 20 αρι over under ανετα. Για το κουμπαρα δυσκολα;)
Απαπα αν ήταν άλλο το συζητούσαμε για την 304 όχι μην την δώσεις.
 
Καλή η m2? Έλεγα να πάρω σε καραμπίνα το cal20 να το δουλέψω και περπατητο τσίχλας ποιο άνετα
Ίσως και η becaccia ..αν και μου αρέσει η ιδέα του comfort και πλαστικού να μην το λυπάμαι στα πυκνά.
Πάνω κάτω το ίδιο όπλο είναι με μικροδιαφορες, για το πλαστικό έχεις δίκιο ούτε γρατζουνιές, ζέστη, βροχή, όλα καλά κανένα πρόβλημα.
 
Απαπα αν ήταν άλλο το συζητούσαμε για την 304 όχι μην την δώσεις.
Φευγει σιγα σιγα η καραμπινα απο μενα. Το βλεπω. Το αλληλεπιθετο με κερδιζει και επειδη εχω 12αρι θα αλλαζα την 304 που λατρεψα μονο με 20αρι.
 
Φευγει σιγα σιγα η καραμπινα απο μενα. Το βλεπω. Το αλληλεπιθετο με κερδιζει και επειδη εχω 12αρι θα αλλαζα την 304 που λατρεψα μονο με 20αρι.
Και γω φίλε αν και δεν τα χω χρησιμοποιήσει πολύ, πιάνω τον εαυτό μου να κοιτάει με αδιαφορία τις καραμπινες ενώ στα ποζεδακια το μάτι πάει καρφί.
 
Τι λες ρε αρωστεεεεε?το θωρηκτό ρεεεεεεε?αν ποτε κανεις το λάθος σε μενα θα τη δωσεις αλλιως......


.hair..sex hard..sex hard.
Έτσι έτσι Ευριπο θωρηκτα αυτή η σειρά , προσπαθώ και γω να βάλω στην συλλογή μια 303 cal 12 που την έχει το φιλαράκι στο νησί σε απραξία να δουμε.
 
Έτσι έτσι Ευριπο θωρηκτα αυτή η σειρά , προσπαθώ και γω να βάλω στην συλλογή μια 303 cal 12 που την έχει το φιλαράκι στο νησί σε απραξία να δουμε.
Αχ.έπρεπε να την εχεις πάρει απο εχθες που λεει ο λογος
 
Έτσι έτσι Ευριπο θωρηκτα αυτή η σειρά , προσπαθώ και γω να βάλω στην συλλογή μια 303 cal 12 που την έχει το φιλαράκι στο νησί σε απραξία να δουμε.
Αχ.έπρεπε να την εχεις πάρει απο εχθες που λεει ο λογος
Φιλαράκια συμφωνώ αλλά θα μου βρείτε να 20αρι.pray to God. και η 304 δικιά σας..sarcastic.
 
Αχ.έπρεπε να την εχεις πάρει απο εχθες που λεει ο λογος
Έχεις απόλυτο δίκιο με μία τέτοια ξεκινησα 32" κάνη και τεσσάρι τσοκ μόνιμα βιδωμενο αντιεροπορικο κοντά μακριά no problemo.
Φιλαράκια συμφωνώ αλλά θα μου βρείτε να 20αρι.pray to God. και η 304 δικιά σας..sarcastic.
Νικόλα πιο δικανο σαρεσει.
 
Μιας και πιάσαμε τα 20αρακια μου θυμίσατε τα περσινά κυνήγια που έκανα με το πλάγιο 20αρι varini zanano Του ξαδέρφου μου και φυσίγγια χειροποίητα Του αγαπητού Γιάννη. Για όσους θυμούνται το οπλακι έχει κάποιες ιδιαιτερότητες στα τσοκ και τις κάνες αλλά το μεγάλο του μείον ήταν το πολλή κοντό και Μόντε Κάρλο κοντάκι του. Οπότε θέλω το ξαναπερνω πίσω αλλά το κοντάκι δεν έρχεται στα μέτρα μου όπως πρέπει,παρόλα αυτά πέρυσι έπεσαν με αυτό αρκετές βασίλισσες.

Όσο για το κυνήγι μπεκατσας με 20αρι,το έχω ξαναπεί,αν ξεφύγεις από το σύνδρομο της τσάντας το κυνήγι μαζί του γίνεται υπέροχο. Σίγουρα κάποια στιγμή θα επιστρέψω σε αυτό το διαμέτρημα μόνιμα πλέον για τις αγαπημένες μου βασίλισσες
 
Back
Top