Cal.20

Από φυσηγγια βλέπω........αφρόκρεμα....;)
Άλλη φάση για βασιλισες με το 20ράκι .shake hands..shake hands.
Όντως πραγματική απόλαυση και χωρίς το άγχος του να κάνεις νούμερα που σου μεταδίδει το 12άρι!! Πραγματικά κυνηγάς πιο ελεύθερα με τα μικρά!!
Όσο για τα φυσίγγια, ότι είχα από παλιά και τα συγκεκριμένα πολύ καλά!! Από βδομάδα θα έχουμε ιδιογομωμένα....
 
Πρωινή βόλτα με το αγαπημένο μας εικοσάρι!

Όντως πραγματική απόλαυση και χωρίς το άγχος του να κάνεις νούμερα που σου μεταδίδει το 12άρι!! Πραγματικά κυνηγάς πιο ελεύθερα με τα μικρά!!
Όσο για τα φυσίγγια, ότι είχα από παλιά και τα συγκεκριμένα πολύ καλά!! Από βδομάδα θα έχουμε ιδιογομωμένα....
Ομορφιές περιμένουμε και τα φυσίγγια τρελανε μας.
 
Αυτά είναι.........RESPECT.
Από φυσηγγια βλέπω........αφρόκρεμα....;)
Άλλη φάση για βασιλισες με το 20ράκι .shake hands..shake hands.
Πρωινή βόλτα με το αγαπημένο μας εικοσάρι!
πολυ καλο το 20ρακι αλλα θελη κοτσια να κυνηγας μπεκατσες με 20αρι μπραβο σου φιλε συγχαρητηρια
 
πολυ καλο το 20ρακι αλλα θελη κοτσια να κυνηγας μπεκατσες με 20αρι μπραβο σου φιλε συγχαρητηρια
Καλησπέρα κ.Νίκο και ευχαριστώ για τα καλά σας πάντα λόγια!
Να πω κάτι για τα κότσια!! Όχι, το εικοσαράκι και κανένα μικρότερο του 12 δεν θέλει κότσια! Ελευθερία θέλει! Να μην είμαστε δούλοι της τσάντας και της επίδειξης του καφενείου θέλει!!
 
Καλησπέρα κ.Νίκο και ευχαριστώ για τα καλά σας πάντα λόγια!
Να πω κάτι για τα κότσια!! Όχι, το εικοσαράκι και κανένα μικρότερο του 12 δεν θέλει κότσια! Ελευθερία θέλει! Να μην είμαστε δούλοι της τσάντας και της επίδειξης του καφενείου θέλει!!
Γεια σου φιλε κυνηγαω πανω απο 40 χρονια κυνηγος εγινα οταν σταματησα να κυνηγαω με καραμπινα , Σιγα σιγα θα αποκτησουμε και κυνηγετικη παιδια βλεπω οτι εχει μειωθη το καρτερι της μπεκατσας
 
Χρόνια πολλά με υγεία ευτυχία και ότι καλύτερο για όλους εσάς και τις οικογένείες σας!
Και γιατί όχι και για την απόχτηση ενός ανεκπλήρωτου πόθου όπως ο κάτωθι!!!!
Ονειρο!!!:)
Μισες φωτιες και round action!.love.
Θα το ηθελα με λιγοτερο σκάλισμα,semi pistol στρογγυλεμενη και δυο σκανδαλες!
Βγαινει ετσι??o_O
 
Αχ ένα αλληλεπιθετο 20 αρι. Αχ να είχα την οικονομική δυνατότητα. .pray to God.
Κουμπαράς Νικόλα έχω πάρει δύο όπλα έτσι φίλε και δεν μου φάνηκε ότι ψιλό περίσσευε μέσα σε μια διαφανής μεγάλη μπουκάλα του νερού.
εγω παλι θα προτιμουσα μια 391 20αρα.ειναι ποιημα
Καημός μεγάλος αυτό το όπλο φίλε πράγματι ποίημα η γραμμή τής σειράς 391 δεν παίζεται.
Ενώ ψάχνω για δίκανο μπεκατσοτουφεκο ...με έχει βάλει σε σκέψεις μια καραμπίνα 20αρα για την ίδια δουλειά σε πλαστικά μέρη .count sheep.
Για ποιό όπλο λες Νικόλα.
Εγώ θα προτιμούσα αυτό! Αλλά είναι μονοσκάνδαλο!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τι να πούμε τώρα για ένα τέτοιο όπλο.
Άρα καταλήγουμε στο συμπέρασμα, όπλα υπάρχουν λεφτά δεν υπάρχουν .....hippo
και γω μια crio 20αρα,θα την χτύπαγα ευχαρίστως.smashfrak. ή ένα 525;)
Καλές επιλογές και τα δύο ότι είπα και στον Νίκο .
.shake hands.
.shake hands.
sorry .off topic.
εγώ θα ήθελα μια 20αρα βραζιλιάνα ha haaa
Καλύτερα μια από DR τα κάνουν όλα αλλά δεν συμφέρουν.
 
Back
Top