Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γραφει οτι ειναι φωτοδιασπομενος ο συγκεντρωτηρας απ το mygra τωρα τι σημαινει αυτο δεν ξερω, τι μανια σε εχει πιασει με το συγκεκριμενο? Θες να καταληξω να ριχνω 4 διαφορετικα φυσιγγια στη φασα?.yel. ειναι δηλαδη πιο συγκεντρωτικο απο το speed και το percorso?
Είναι ωραίο φυσίγγι για μακρινές, πρέπει να το δοκιμάσεις στην remington. Ίσως είναι πιο συγκεντρωτικό. Δεν έχω ρίξει speed και percorso.
 
Παναγιώτη να έχεις στο μυαλό σου ότι πρόκειται για συγκεντρωτικά φυσίγγια,ειδικά αυτά με τον αποσπώμενο πάτο.τα fibre σίγουρα θα ανοιγουν πιο πολύ...εγω στην πέρδικα πρώτο σίγουρα αλλα ίσως και δεύτερο ανάλογα ποσο μακριά σηκώνονται τα πουλιά θα έβαζα αυτό.το θεωρω ένα από τα κορυφαία φυσίγγια που έχω ρίξει.
lz8LLJX.png
γιανη δε μ'αρέσουν τα επινικελωμενα κάνουν διαμπερής τραυματα
 
έριξα μερικες τ πρωι 7 για την α ακρίβεια δεν είχα πολλά χαρτονια την άκουσα γενικώς και από τα 34αρια και κυρίως τα 36αρια αλλά θα καταλήξω μαλον στα 34 για τώρα κάποια στιγμή θα ανεβάσω και τα άλλα
αυτή είναι απ την 391 στα 40μετρα με μαμά 4* περκοσο νο7 το χαρτονι ειναι 1χ0,80
 
Last edited:
έριξα μερικες τ πρωι 7 για την α ακρίβεια δεν είχα πολλά χαρτονια την άκουσα γενικώς και από τα 34αρια και κυρίως τα 36αρια αλλά θα καταλήξω μαλον στα 34 για τώρα κάποια στιγμή θα ανεβάσω και τα άλλα
αυτή είναι απ την 391 στα 40μετρα με μαμά 4* περκοσο νο7
Χαχα μάλλον μας κάνει πλάκα αυτό το φύσιγγακι...στη beretta έχει πιραχτει κάτι όπως ο κωννος μήπως;
 
Χαχα μάλλον μας κάνει πλάκα αυτό το φύσιγγακι...στη beretta έχει πιραχτει κάτι όπως ο κωννος μήπως;
Οχι δημητρη ειναι μαμα αλλα με optima κανη και 18,7 αυλο ετσι ειναι χτυπημενη η κανη τουλαχιστον παντως ρε φιλε και γω επειδη την ειδα με τα ματια μου την αποσταση λεω δε γινεται τετοια κατανομη για 4* σε αυτην την αποσταση τελικα τα παιδια εχουν δικιο και για το περκοσο και για την οπτιμα κανη
 
Οχι δημητρη ειναι μαμα αλλα με optima κανη και 18,7 αυλο ετσι ειναι χτυπημενη η κανη τουλαχιστον παντως ρε φιλε και γω επειδη την ειδα με τα ματια μου την αποσταση λεω δε γινεται τετοια κατανομη για 4* σε αυτην την αποσταση τελικα τα παιδια εχουν δικιο και για το περκοσο και για την οπτιμα κανη
Πραγματικα απίστευτη τουφεκιά είχα ψιθει αρκετά να τα πάρω αλλά τώρα έπαθα την πλάκα μου...και επειδή και εγώ με τη 303 που βγάζει αξιόλογη τουφεκιά πιστεύω θα μείνω αρκετά ευχαριστημένος
 
Οχι δημητρη ειναι μαμα αλλα με optima κανη και 18,7 αυλο ετσι ειναι χτυπημενη η κανη τουλαχιστον παντως ρε φιλε και γω επειδη την ειδα με τα ματια μου την αποσταση λεω δε γινεται τετοια κατανομη για 4* σε αυτην την αποσταση τελικα τα παιδια εχουν δικιο και για το περκοσο και για την οπτιμα κανη
Τα αποσπωμενου πατου ανοίγουν μετά τα 35 μέτρα...και θα συμφωνήσω πως οι οπτιμα οι κάνεις βγάζουν πολύ καλές κατανομές...ότι απέμεινε δηλαδή στην beretta!
 
έριξα μερικες τ πρωι 7 για την α ακρίβεια δεν είχα πολλά χαρτονια την άκουσα γενικώς και από τα 34αρια και κυρίως τα 36αρια αλλά θα καταλήξω μαλον στα 34 για τώρα κάποια στιγμή θα ανεβάσω και τα άλλα
αυτή είναι απ την 391 στα 40μετρα με μαμά 4* περκοσο νο7
Είναι που το όριο του λιοκανου είναι τα 35,5 μέτρα και το 4 άστρα δε τα πιάνει αυτά τα μέτρα
o_O
 
Είναι που το όριο του λιοκανου είναι τα 35,5 μέτρα και το 4 άστρα δε τα πιάνει αυτά τα μέτρα
o_O
Μεχδι που το ριξα φιλε ευρι δε το πιστευα ουτε εγω παντως τετοιες τουφεκιες με 4* δενειχα ξαναδει με οτι φυσιγγι και ναριχνα η κανη μαμαει...
 
Μεχδι που το ριξα φιλε ευρι δε το πιστευα ουτε εγω παντως τετοιες τουφεκιες με 4* δενειχα ξαναδει με οτι φυσιγγι και ναριχνα η κανη μαμαει...
Είναι που αυτή η παλιομπερετα ειναι κακό όπλο.δεν είναι τίποτα αλλο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top