Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν πάει έτσι αυτό με τη μαλινη ταπα το άλλο με τον αποσπομενου πατου τι θα κάνει δηλαδή;
Δες πως παει στα 40 με 4* φαντασου στα 30 και φαντασου στα 50 με 2*.sarcastic.
Αποστασεις που δεν ειναι για περδικα ετσι μη τρελαθουμε για μενα μιλαω
 
Γραφει οτι ειναι φωτοδιασπομενος ο συγκεντρωτηρας απ το mygra τωρα τι σημαινει αυτο δεν ξερω, τι μανια σε εχει πιασει με το συγκεκριμενο? Θες να καταληξω να ριχνω 4 διαφορετικα φυσιγγια στη φασα?.yel. ειναι δηλαδη πιο συγκεντρωτικο απο το speed και το percorso?
οχι αλεξ δεν ειναι πιο συγκεντρωτικο.[αμα θες 5% αντιμονιο πας στο rio pigeon]
 
εγω παντως δε μετανιωσα που τη σκαλισα και ευτυχως που ακουσα και το λιακο για το πορτινγκ και πιστευω το οπλοριχνει σαν αεριων
.RESPECT. και εγώ που παρέλαβα το πρώτο που παρατήρησα είναι η εμφανώς μειωμένη ανάκρουση (χωρίς porting και μόνο με τον κώνο). Λοιπές δοκιμές στο άμεσο πρόγραμμα.
 
ναι Παναγιώτη, οπτικά ο κώνος είναι σαν...χρωμιομένος σαν συνέχεια της κάννης. Είμαι περίεργος να δω συγκεντρώσεις-κατανομές.
θα μου πεις στο κυνηγι εκεί θα δεις θα νομίζεις ότι τουφεκας με beretta.very funny..sarcastic.

Πώς τελικά δεν εκανες και πορτινγκ;
 
Μείνετε συντονισμένοι.
Προσεχώς γουρουνοδοκιμές.
:cool:
50 60 70 μέτρα με μονοβολα..hunter.
Αυτες ειναι οι δοκιμες που με τρελαινουν..κριμα να μην εχω μαζι μου την γουρουνοκαννη μου να κανω και γω καμια δοκιμη με χοντρα
 
Πώς τελικά δεν εκανες και πορτινγκ;
Δεν νομίζω ότι προσφέρει τόσα πολλά (υποκειμενικό προφανώς) αλλά το κυριότερο είναι ότι επειδή έχω ήδη δημιουργησει πρόβλημα στην ακοή μου φοβήθηκα μήπως αυξάνεται ο ήχος της τουφεκιας, αν και από οτι μου είπαν μαλλον δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
 
Δεν νομίζω ότι προσφέρει τόσα πολλά (υποκειμενικό προφανώς) αλλά το κυριότερο είναι ότι επειδή έχω ήδη δημιουργησει πρόβλημα στην ακοή μου φοβήθηκα μήπως αυξάνεται ο ήχος της τουφεκιας, αν και από οτι μου είπαν μαλλον δεν ισχύει κάτι τέτοιο.
Επειδή έχω και κώνο και πορτινγκ να σου πω ότι έχει αρκετό θόρυβο παραπάνω με το πορτινγκ
 
Δοκιμή με φυσίγγι ιδιογομωσης screenshot on pcΑΟ cx 2000 36 γρ νο4 θωδη 16 + 2 χιλ φελοταπα + 1,3 μπαφερ όπλο beretta prevail sporting τσοκ kicks high flyer full απόσταση 51 μέτρα με μετροταινια θερμοκρασία 32 βαθμούς
Κωστα αν ειχε 15 η 5 βαθμους πχ δεν θα ηταν πιο σφιχτη η τουφεκια? Οι συγκεντρωτηρες ειναι δαγκωμενοι παντως μια χαρα.
 
Κωστα αν ειχε 15 η 5 βαθμους πχ δεν θα ηταν πιο σφιχτη η τουφεκια? Οι συγκεντρωτηρες ειναι δαγκωμενοι παντως μια χαρα.
Σίγουρα θα ήταν από τους 20 βαθμούς και κάτω θα άλλαζε αρκετά η κατανομή και αν ήταν ακομα πιο σφιχτό τσοκ θα ήταν ενα τι πιο σφιχτή ακομα
 
Δυο σημερινες δοκιμες, mygra 36gr no5.5 και nsi lepre 38gr no3 στα 61 μετρα με kicks xfull. Γρηγορα φυσιγγια και τα δυο με πολυ δυναμη κρουσης πανω στο χαρτονι που ειναι 1.2×1.4
Snc5VP2.jpg
EvQBOA5.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top