Verney Carron Team

Είναι πολύ καλό όπλο αλλά δεν κάνει για εσένα, είναι ελαφρύ και θα σε κουράσει στης πολλές τουφεκιές, αυτό το όπλο είναι ιδανικό για περπατητο κυνήγι.
Έχει γοητευτει από τη γαλλιδουλα ο Νίκος. Τον βλέπω τον αρραβώνα. Επιμένει . Κρίμα που είναι μακριά να το του δινα να δοκιμάσει.
 
Είναι πολύ καλό όπλο αλλά δεν κάνει για εσένα, είναι ελαφρύ και θα σε κουράσει στης πολλές τουφεκιές, αυτό το όπλο είναι ιδανικό για περπατητο κυνήγι.
Γιατι διαβασα οτι με την κανη εως 73 εκατοστα που βγαζει φτανει τα τρια με τρια κιλα και γι αυτο και το σκεφτομαι..ταχα ποσες τουφεκιες να ριξουμε δεν παω σκοπευτηρια κλπ και το κυνηγι πλεον δεν ειναι και να πας και μα ριξεις εκατο τουφεκιες που λεει ο λογος..σημασια εχει να ειναι ενα καλο καλο οπλο και να ειμαι ευχαριστημενος αλλα δεν ετυχε να δω κανενα απο κοντα δυστηχως
 
Έχει γοητευτει από τη γαλλιδουλα ο Νίκος. Τον βλέπω τον αρραβώνα. Επιμένει . Κρίμα που είναι μακριά να το του δινα να δοκιμάσει.
Χαχαχ ισως ναι..μου αρεσαν οπως τα ειδα γιατι κρατανε τον παραδοσιακο χαρακτηρα ακομα στο κυνηγι και το παιρνεις οπως θελεις δισκανδαλο κλπ που ειναι οσο να ναι και αυτο μεγαλο πλεονεκτημα
 
Γιατι διαβασα οτι με την κανη εως 73 εκατοστα που βγαζει φτανει τα τρια με τρια κιλα και γι αυτο και το σκεφτομαι..ταχα ποσες τουφεκιες να ριξουμε δεν παω σκοπευτηρια κλπ και το κυνηγι πλεον δεν ειναι και να πας και μα ριξεις εκατο τουφεκιες που λεει ο λογος..σημασια εχει να ειναι ενα καλο καλο οπλο και να ειμαι ευχαριστημενος αλλα δεν ετυχε να δω κανενα απο κοντα δυστηχως
Έχεις βγάλει άδεια αγοράς και βιάζεσαι έτσι; Οποιος βιάζεται σκοντάφτει.
 
Γιατι διαβασα οτι με την κανη εως 73 εκατοστα που βγαζει φτανει τα τρια με τρια κιλα και γι αυτο και το σκεφτομαι..ταχα ποσες τουφεκιες να ριξουμε δεν παω σκοπευτηρια κλπ και το κυνηγι πλεον δεν ειναι και να πας και μα ριξεις εκατο τουφεκιες που λεει ο λογος..σημασια εχει να ειναι ενα καλο καλο οπλο και να ειμαι ευχαριστημενος αλλα δεν ετυχε να δω κανενα απο κοντα δυστηχως
Γιωαυτο και ρωταω εδω τους γνωστες και ιδιοκτητες των οπλων αυτων να με κατατοπισουν λιγο για τις τουφεκιες τους
Έχω την εντύπωση ότι 73 εκ είναι με κάτι τσοκ έσω έξω του συστήματος τσοκινοξ που έχει η vc. Δε το έχω ρίξει σε χαρτί να δω κατανομές αλλά ένα παιδί από δω που το χει έχει κάνει δοκιμές και είναι πολύ ευχαριστημένος.
 
Έχω την εντύπωση ότι 73 εκ είναι με κάτι τσοκ έσω έξω του συστήματος τσοκινοξ που έχει η vc. Δε το έχω ρίξει σε χαρτί να δω κατανομές αλλά ένα παιδί από δω που το χει έχει κάνει δοκιμές και είναι πολύ ευχαριστημένος
Ωραια μακαρι να ειναι καλο και αυριο με το καλο να παρω ενα τηλεφωνο τον παπαδακη να μου πει και αυτος τι παιζει και να παρουμε μια αποφαση
 
Ωραια μακαρι να ειναι καλο και αυριο με το καλο να παρω ενα τηλεφωνο τον παπαδακη να μου πει και αυτος τι παιζει και να παρουμε μια αποφαση
Χωρίς συμβιβασμούς, όχι ότι έχει μείνει στα αζητητα.
Ο Παναγιώτης έχει δίκιο. Δες τον καταλογο απο το σαιτ της vc ποιο ακριβως θελεις. Μου ειπε θα κανει παραλαβες τον Αυγουστο. Αν καταληξεις σε vc γνωμη μου να παρεις το ατσαλινο και να ζητησεις αριστερρο κοντακι. Μπορεις να το παραγγειλεις και με τα μετρα που θες και με αγγλε κοντακι. Δεν ξερω ομως αν εχει επιβαρυνση μεγαλη. Νομιζω ηταν 80 ευρω
 
Ωραια μακαρι να ειναι καλο και αυριο με το καλο να παρω ενα τηλεφωνο τον παπαδακη να μου πει και αυτος τι παιζει και να παρουμε μια αποφαση
Καθε Δευτερα ειναι κλειστος. Να αποφυγεις τους αυτοματους εξολκεις. Ειναι κατι εξαρτηματακια ψιλικοκο μιλαμε κολαση.
 
Καθε Δευτερα ειναι κλειστος. Να αποφυγεις τους αυτοματους εξολκεις. Ειναι κατι εξαρτηματακια ψιλικοκο μιλαμε κολαση.
Το βραδακι θα σου βαλω φωτο να δεις. Να δεις και τους περιβοητους πειρους που κλειδωνει (μεγαλη ιστορια, πιστευω τα ειδες).
 

Attachments

  • IMG_20220710_184248897.jpg
    IMG_20220710_184248897.jpg
    192,5 KB · Προβολές: 42
  • IMG_20220710_184338696.jpg
    IMG_20220710_184338696.jpg
    196,3 KB · Προβολές: 40
  • IMG_20220710_184351445.jpg
    IMG_20220710_184351445.jpg
    282,8 KB · Προβολές: 38
  • IMG_20220710_184402832.jpg
    IMG_20220710_184402832.jpg
    166,7 KB · Προβολές: 43
  • IMG_20220710_184438750.jpg
    IMG_20220710_184438750.jpg
    205,1 KB · Προβολές: 43
Αυτο ειναι για κατι κουρασμενα παληκαρια που μολις περπατησουν κανα χιλιομετρο τους κρεμανε τ' αρχιδια. Ενα κουτακι φυσιγγια στις τσεπες το οπλακι και αυτο ηταν. Και μετα για τσιπουρα. ;)
 
Αυτο ειναι για κατι κουρασμενα παληκαρια που μολις περπατησουν κανα χιλιομετρο τους κρεμανε τ' αρχιδια. Ενα κουτακι φυσιγγια στις τσεπες το οπλακι και αυτο ηταν. Και μετα για τσιπουρα. ;)
Άμα πας για φασιανούς όχι για τσίχλες.Κωστα δεν έχει ατσάλινο ένθετο στον καθρέπτη;
 
Back
Top