To know us better - Γνωριμία

Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
Δημητρη καλως ηλθες!!!
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
Καλώς ήρθες Δημήτρη!!!
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
Καλώς όρισες Δημήτρη. Το δίκανο σου αποτελεί ανεκπλήρωτο έρωτα.
 
Καλώς όρισες Δημήτρη. Το δίκανο σου αποτελεί ανεκπλήρωτο έρωτα.
Μια έρευνα στα μεταχειρισμένα κ βρίσκεις τσαμπα πραμα κ σε άριστη κατασταση...
Υπερβάλεις.... Δεν είναι τόσο ακριβό! είχα και sp του ιδίου κ το έδωσα, εξαιρετικό κ αυτό!
Καλώς ήρθες Δημήτρη!

Αν θες πες κ εσυ την γνώμη σου σαν κάτοχος, αν εισαι ευχαριστημένος από την επέμβαση του παπατσαρουχα,το κόστος κ ότι άλλο νομίζεις...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/baikal-team.353/page-361
 
Μια έρευνα στα μεταχειρισμένα κ βρίσκεις τσαμπα πραμα κ σε άριστη κατασταση...

Καλώς ήρθες Δημήτρη!

Αν θες πες κ εσυ την γνώμη σου σαν κάτοχος, αν εισαι ευχαριστημένος από την επέμβαση του παπατσαρουχα,το κόστος κ ότι άλλο νομίζεις...

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/baikal-team.353/page-361
Κάποια πράγματα είναι υποκειμενικά, αφορούν τη προσωπική κοσμοθεωρία του καθενός μας πάνω στο κυνήγι κ όχι μόνο! Εγώ ήθελα ένα ελαφρύ (όχι όμως κάτω των τριών κιλών) ζυγισμένο ανάμεσα (κ λίγο πίσω) στα χέρια μου, "ανοιχτό" για βολές από 5 έως 35. Αξιόπιστο μηχανισμό,απλό γερό κ σε τιμή που να μπορώ! Αυτά όλα τα είδα το 1999 στο ΣΚΥΘΙΚΟ του Παπατσαρουχα! Για τον ίδιο, όσο αφορά τη δουλειά του, δε νομίζω ότι χρειάζεται να πω εγώ κάτι... Είναι ΉΦΑΙΣΤΟΣ! απεριόριστος σεβασμός! Και έχω γνωρίσει αρκετούς οπλουργους...
 
Κάποια πράγματα είναι υποκειμενικά, αφορούν τη προσωπική κοσμοθεωρία του καθενός μας πάνω στο κυνήγι κ όχι μόνο! Εγώ ήθελα ένα ελαφρύ (όχι όμως κάτω των τριών κιλών) ζυγισμένο ανάμεσα (κ λίγο πίσω) στα χέρια μου, "ανοιχτό" για βολές από 5 έως 35. Αξιόπιστο μηχανισμό,απλό γερό κ σε τιμή που να μπορώ! Αυτά όλα τα είδα το 1999 στο ΣΚΥΘΙΚΟ του Παπατσαρουχα! Για τον ίδιο, όσο αφορά τη δουλειά του, δε νομίζω ότι χρειάζεται να πω εγώ κάτι... Είναι ΉΦΑΙΣΤΟΣ! απεριόριστος σεβασμός! Και έχω γνωρίσει αρκετούς οπλουργους...
 

Attachments

  • IMG_20190916_090336.jpg
    IMG_20190916_090336.jpg
    773,3 KB · Προβολές: 37
  • IMG_20190121_134747.jpg
    IMG_20190121_134747.jpg
    449 KB · Προβολές: 37
Καλώς σας βρήκα.Είμαι ο Σπύρος κ μένω Αθήνα.Συνήθως, προσπαθώ να πετύχω καμία τσίχλα με μια franchi...τώρα τελευταία κ κανένα πιατάκι στο σκοπευτήριο

Καλως ηρθες στην παρεα μας Σπυρο !!! Καλη διαμονη με υγεια σου ευχομαι !!!
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!

Καλως ηρθες στην παρεα μας Μητσαρα!!! :)
Εχουμε εναν κοινο φιλο.....για μενα αδελφος....τα καλυτεροτερα μου ειπε για σενα....και τον πιστευω..
γιατι λογια του ''αερα'' ο χασαπαρος...δεν λεει !!!
Για τον Γιαννη λεω....αυτον που χαριζει εκεινα τα κλουβια φυσιγγια καμια φορα και τρεχεις μαζι με
σκυλια σου κατοστάρια σαν ολυμπιονίκης..... να μαζεψεις τα θηραματα!!!:D:p:p

Βαλε ''πλατη''...να τον πεισουμε να μπει στο φορουμ....3 χρονια τον ''παλευω'' και δεν μπαινει...
Τετοιους Ανθρωπους με τετοιο ηθος και γνωσεις.....τους χρειαζομαστε στο φορουμ !!!:cool:

Καλη διαμονη με υγεια σου ευχομαι φιλε μου !!!.love.
 
Καλως ηρθες στην παρεα μας Μητσαρα!!! :)
Εχουμε εναν κοινο φιλο.....για μενα αδελφος....τα καλυτεροτερα μου ειπε για σενα....και τον πιστευω..
γιατι λογια του ''αερα'' ο χασαπαρος...δεν λεει !!!
Για τον Γιαννη λεω....αυτον που χαριζει εκεινα τα κλουβια φυσιγγια καμια φορα και τρεχεις μαζι με
σκυλια σου κατοστάρια σαν ολυμπιονίκης..... να μαζεψεις τα θηραματα!!!:D:p:p

Βαλε ''πλατη''...να τον πεισουμε να μπει στο φορουμ....3 χρονια τον ''παλευω'' και δεν μπαινει...
Τετοιους Ανθρωπους με τετοιο ηθος και γνωσεις.....τους χρειαζομαστε στο φορουμ !!!:cool:

Καλη διαμονη με υγεια σου ευχομαι φιλε μου !!!.love.
Καλώς σας βρήκα! Ασφαλώς μιλάμε για τον αλχημιστή της Α1 χαχαχαχα ! Μου έκανε την 25 ιντση, τεσσάρα κάνη(η κλειστή μου) να στέλνει εις κύριο στα 67 μέτρα, με κάτι "ληγμένα" 6αρια, κουρούνα... Είναι λίγο ντροπαλός κ Νίκο... θέλει το χρόνο του! χαχαχαχαα
 
Καλησπέρα Γιώργος απο Κόρινθο. Κυνηγώ κυρίως λαγό και κατά δεύτερον τσιχλοκότσυφα. Είμαι κάτοχος μιας Benelli m1 super 90 και ενός Browning 325 sl. Nα είστε όλοι καλά και κυρίως υγιείς.
,Καλώς όρισες Γιώργο. Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου και στις ανταποδίδουμε
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
Δημήτρη καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Καλησπέρα Γιώργος απο Κόρινθο. Κυνηγώ κυρίως λαγό και κατά δεύτερον τσιχλοκότσυφα. Είμαι κάτοχος μιας Benelli m1 super 90 και ενός Browning 325 sl. Nα είστε όλοι καλά και κυρίως υγιείς.
Γιώργο καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Back
Top