To know us better - Γνωριμία

Καλώς σας βρήκα.Είμαι ο Σπύρος κ μένω Αθήνα.Συνήθως, προσπαθώ να πετύχω καμία τσίχλα με μια franchi...τώρα τελευταία κ κανένα πιατάκι στο σκοπευτήριο
Σπυρο καλως ηρθες στην παρεα μας....
Χασαπης στο επιθετο ή το επαγγελμα;;; .big smile.
 
Καλώς σας βρήκα.Είμαι ο Σπύρος κ μένω Αθήνα.Συνήθως, προσπαθώ να πετύχω καμία τσίχλα με μια franchi...τώρα τελευταία κ κανένα πιατάκι στο σκοπευτήριο
Καλώς όρισες στην παρέα μας Σπύρο. Καλή κυνηγετική χρόνια
 
Καλώς σας βρήκα.Είμαι ο Σπύρος κ μένω Αθήνα.Συνήθως, προσπαθώ να πετύχω καμία τσίχλα με μια franchi...τώρα τελευταία κ κανένα πιατάκι στο σκοπευτήριο
Καλώς ήρθες Σπύρο!!!!Από την μάζωξη στον Ασπρόπυργο χθες;
 
Last edited:
Καλώς σας βρήκα.Είμαι ο Σπύρος κ μένω Αθήνα.Συνήθως, προσπαθώ να πετύχω καμία τσίχλα με μια franchi...τώρα τελευταία κ κανένα πιατάκι στο σκοπευτήριο
Καλωστονα και ας άργησε.. Παιδιά μην τον ακούτε είναι άσσος και στις τσίχλες και στα πιατάκια. Καλωσηρθες..
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
 
Γεια σας! Δημήτρης από Κόρινθο, 42 ετών,κυνηγώ κυρίως με φέρμα.εχω 2 πόιντερ, μάνα -γιος και απο όπλα, κατόπιν πολλών αλλαγών μέσ' τα χρόνια, έχω ένα διασκευασμενο (Παπατσαρουχας)πλάγιο baikal και μια montefeltro!
Καλώς ήρθες Δημήτρη!
 
Back
Top