To know us better - Γνωριμία

Καλησπέρα καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Πάρης μένω Καρπενήσι. Ως επί τω πλείστων κυνηγώ φτερωτά παρέα με τον Αττίλα (Γκόρντον Σέττερ). Από όπλα ένα SUPER POZE Ιταλικό, ,ενα BAIKAL πλαγιόκαννο και μια m2 61cm που αγοράστηκε πρόσφατα. Καλή συνέχεια!
Καλώς ήρθες Πάρη!
 
Καλησπέρα καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Πάρης μένω Καρπενήσι. Ως επί τω πλείστων κυνηγώ φτερωτά παρέα με τον Αττίλα (Γκόρντον Σέττερ). Από όπλα ένα SUPER POZE Ιταλικό, ,ενα BAIKAL πλαγιόκαννο και μια m2 61cm που αγοράστηκε πρόσφατα. Καλή συνέχεια!
Πάρη καλώς ήλθες στην ομαδα μας, με την υπεροχη φυλή σου...
Καλα κυνήγια κ να χαιρεσαι το
ανθρωπάκι/σκυλάκι σου!!! :)
 
Πάρη καλώς ήλθες στην ομαδα μας, με την υπεροχη φυλή σου...
Καλα κυνήγια κ να χαιρεσαι το
ανθρωπάκι/σκυλάκι σου!!! :)
Όντως ανθρωπάκι/σκυλάκι. Υπάρχει άλλο δέσιμο μ' αυτή την ράτσα. Αλλά παιδιά προσοχή στα ονόματα που δίνουμε :D
:D
 
Καλησπέρα καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Πάρης μένω Καρπενήσι. Ως επί τω πλείστων κυνηγώ φτερωτά παρέα με τον Αττίλα (Γκόρντον Σέττερ). Από όπλα ένα SUPER POZE Ιταλικό, ,ενα BAIKAL πλαγιόκαννο και μια m2 61cm που αγοράστηκε πρόσφατα. Καλή συνέχεια!
Καλώς ήρθες καλή έναρξη σε όλους !!
 
Γεια σας ονομάζομαι Αλέξανδρος και είμαι από Ζακυνθο κυνηγάω πιο πολύ τσίχλα και τρυγονι καρτέρι και περπατητο και το σκυλί μου είναι Springer spaniel !!
Γεια σου γείτονα Αλέξανδρε, καλώς ήρθες στην ομαδα μας!! :)
 
Γεια σας ονομάζομαι Αλέξανδρος και είμαι από Ζακυνθο κυνηγάω πιο πολύ τσίχλα και τρυγονι καρτέρι και περπατητο και το σκυλί μου είναι Springer spaniel !!
Καλώς ήρθες Αλέξανδρε!
Στο νησί σου έκανα διακοπές πριν 3 βδομάδες, 300 χλμ περίπου με το αυτοκίνητο και δεν είδα ούτε ένα τρυγόνι πουθενά....
 
Back
Top