Setter Gordon

Να έχετε και οι δύο υγεία και να οργωνετε τα βουνά και τα λαγκάδια ..... και βάρα και κανένα πουλί για το ζωντανό.....να ανταμοιφθει ο κόπος του
Σε ευχαριστω Βασιλη.....
Αμα θελει κ η τυχη γιατι οχι,.big smile. κυνηγαω κ μονος..:(..δεν ειμαι κ εμπειρος εδω που τα λεμε...οποτε..εχει ο θεος...
Κουκλα εγινε αλλη φορα να τη ριχνεις ενα χτενισμα ρε φιλε τετια κοπελαρα
Χτενισμενη ειναι...ΑΛΛΑ...το μαλλι της με τα κυνηγια στα πυκνα, σαν να φθηρεται ρε παιδι μου....δες φωτο Μαΐου να δεις διαφορα...

20210523_115520-1.jpg



Η Ρια εκανε αγωνα να φτιαξει ομορφο αφεντικο
Αυτη απο κουταβι ηταν κουκλα
Σε κομψινε Κωστακη.love..big smile.
Εισαι ενα λαμογιο εσύυυυ....yel.
Τον έκανες σκουπίδι τωρα δεν θα μπορεί να σηκώσει το τουφέκι αύριο.χαχαχα
Ναι ο μασκαράαααςςςς............
Είσαι έτοιμος για έκθεση μορφολογίας.......
Να την χαρείς κ παντα να σε έχει στην... φερμα!
Σε ευχαριστώ ρε γείτονα...να'σαι καλα...
Δεν θελω αγώνες μορφολογίας....θελω να ξανα οργανώσουν αγώνες μπεκατσινιού περιξ απο τη λίμνη Κοτυχίου για να πάω...;):cool:
Να την χαίρεσαι Κωστάρα!!!! .love.
Ευχαριστώ φιλαρακι μου....
Φτου σου κοπελάρα μου .love.
Γεια σου Κυριακο δυναμηηη....!!!
Γεια σου Κώστα με την κούκλα σου!
Εχει και αφεντικό ομως εεεε....:p:p μη πεση κ το σπιτι κ μας πλακωσει......my man..yel.
 
Ωραία η μαυρούλα
Είχα αρχίσει επαφές και εγώ για Γκόρντον αλλά έπεσε αναστολή μέχρι νεωτέρας
Σε ευχαριστω πολυ!!
Αντε να αναδιχτει κ αυτη η φυλη στην Ελλαδα...αγαπαμε τα Gordon...μακαρι ολα να σου πανε βολικα...;):D
 
Σε ευχαριστω πολυ!!
Αντε να αναδιχτει κ αυτη η φυλη στην Ελλαδα...αγαπαμε τα Gordon...μακαρι ολα να σου πανε βολικα...;):D
Ότι θα μπορούσε να είναι καλύτερα είναι αλήθεια
Ειδικά για βόρεια Ελλάδα που δεν έχει τις ζέστες τις δικές μας
 
Να την χαίρεσαι κουκλάρα… για μένα τα ομορφωτερα σεττερ… Γκορντον λατρεια στον βάλτο δεν έχει ανταγονισμο έζησα αξέχαστες στιγμές με τον δικό μου τον έχασα 14 χρονον από αρρώστια ήρθε και ψόφησε στα ποδάρια μου ακόμα κλαίο όταν τον θυμάμαι… απίστευτο δέσιμο με το αφεντικό του
 
Να την χαίρεσαι κουκλάρα… για μένα τα ομορφωτερα σεττερ… Γκορντον λατρεια στον βάλτο δεν έχει ανταγονισμο έζησα αξέχαστες στιγμές με τον δικό μου τον έχασα 14 χρονον από αρρώστια ήρθε και ψόφησε στα ποδάρια μου ακόμα κλαίο όταν τον θυμάμαι… απίστευτο δέσιμο με το αφεντικό του
Να'σαι καλα Ηλια σε ευχαριστω πολυ....
Σημερα ανακαλυψαμε κ αιματάκια στο κουρείο...ζηταει γαμπρό η κοπελα...
 
Κουταβι θες εσυ κ ο @ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΣ αν θυμαμαι καλα... κ αλλοι 3 νοματέοι ντόπιοι...να δω τη θα γινει στο τελος... .sarcastic.
Που'νε ο γαμπρός;;; οοοεεεοοοο...;
Έχω ένα φίλο με ένα τρομερό ζωντανό αλλά είναι στην Θεσσαλονίκη! Αν θέλεις μπορώ να σε φέρω σε επαφή!
 
Έχω ένα φίλο με ένα τρομερό ζωντανό αλλά είναι στην Θεσσαλονίκη! Αν θέλεις μπορώ να σε φέρω σε επαφή!
Γιαννη σε ευχαριστω πολυ...αλλα με ολους τους "γαμπρους" εχω θέμα...ολοι ειναι μακρια...μου εχουν τυχη προτασεις για ζευγάρωμα ακομη και απο Κιλκίς...αλλα μάταιο, λογο αποστασης...ισως να κανω αλλη μια προσπαθεια στον επομενο οίστρο της...
 
Γιαννη σε ευχαριστω πολυ...αλλα με ολους τους "γαμπρους" εχω θέμα...ολοι ειναι μακρια...μου εχουν τυχη προτασεις για ζευγάρωμα ακομη και απο Κιλκίς...αλλα μάταιο, λογο αποστασης...ισως να κανω αλλη μια προσπαθεια στον επομενο οίστρο της...
Ο Παπακωνσταντίνου από φωκιδα?
 
Φαντασιώσεις σε περιτριγυρίζουν..... :cool: :cool:
Ειναι και κομματος
Την λενε και Ρεα
Κανει και καλη παρεα
Αντε βρε και καλους απογονους :p .yel..sarcastic.

Σοβαρα τωρα
Κωστη αν θες σκυλακια απο την Ρεα και ξερεις τι κανεις μην περασεις τα 5 χρονια εαν δεν εχει ξαναγεννησει….
 
Back
Top