Remington Team

Φιλε καλε εαν μαθει η Remi τι κανουμε τις καννες τους θα μας στειλει τον δικαστικο κλητηρα.Το ιδιο θα κανει βεβαιως και εταιρεια στα οπλα της οποιας τις φοραμε.Για φανταστειτε καταληξαμε να κανουμε τα οπλα μας αυτοκινητα του 80 που τρεχαμε απο μετατροπη σε μετατροπη στους μηχανικους.Εχει πλακιτσα το θεμα τι θα ελεγες.
 
δε μου αρεσουν τα φρου φρου κ ετσι σκετη μια χαρα ειναι.sarcastic.
περα απο την πλακα οποτε εχει χρονο παρτην κ ελα πανω να ριξουμε σε κανενα πιατακι;)
Αφού δεν έχω ρίξει ποτέ σε πιάτα κι ποτήρια . Τι να έρθω για να κοροϊδεύεις εσυ ; Τσου .
 
Αφού δεν έχω ρίξει ποτέ σε πιάτα κι ποτήρια . Τι να έρθω για να κοροϊδεύεις εσυ ; Τσου .
Η αρχη φιλε μου ειναι το ημισυ του παντος.Να ανταποκριθεις στη προσκληση του φιλου σου διοτι απο την πλακα μερικες φορες ανακαλυπτουμε δυνατοτητες του εαυτου μας που μπορουν να μας πανε μπροστα. Και θα λες μετα γελαει οποιος γελαει οποιος τελευταιος στον φιλο σου. Αντε καλη αρχη σου ευχομαι.
 
Εγώ θα πάρω 870 αλλά όχι σύντομα,δε βιάζομαι αλλά η επιλογή έκλεισε. Βρήκα κάποιες 1100 σε πάρα πολύ καλή κατάσταση αλλά το φουλ με περιορίζει σε κάποιες επιλογές.
Σε καλή κατάσταση να ναι και παλιό μοντέλο. Μετά τι θα γίνει αυτή η κάννη ένας... Αχαιός ξερει.sarcastic.

Παειιιι....!!!
Σε χαλασανε και εσενα οι κακες παρεες ....yel..yel..yel.
 
Φιλε καλε εαν μαθει η Remi τι κανουμε τις καννες τους θα μας στειλει τον δικαστικο κλητηρα.Το ιδιο θα κανει βεβαιως και εταιρεια στα οπλα της οποιας τις φοραμε.Για φανταστειτε καταληξαμε να κανουμε τα οπλα μας αυτοκινητα του 80 που τρεχαμε απο μετατροπη σε μετατροπη στους μηχανικους.Εχει πλακιτσα το θεμα τι θα ελεγες.
Ας φτιάξουν κάτι αξιόπιστο τοτε
 
Ας φτιάξουν κάτι αξιόπιστο τοτε
Το αξιοποιστο και αυτο που επιθυμουμε εμεις το ξερουνε πως να το φτιαξουν μην ανυσηχεις αλλα για το παιγνιδι του μαρκετινγ και του κοστους παραγωγης μας εχουν χαλασει τη μανεστρα και μας αναγκαζουν να κανουμε αλχημιες.
 
Το αξιοποιστο και αυτο που επιθυμουμε εμεις το ξερουνε πως να το φτιαξουν μην ανυσηχεις αλλα για το παιγνιδι του μαρκετινγ και του κοστους παραγωγης μας εχουν χαλασει τη μανεστρα και μας αναγκαζουν να κανουμε αλχημιες.
Για τους Αμερικανούς δεν είναι αυτό. Έχουμε αναφέρει πολλές φορές καραμπίνα άλλη αντιμετώπιση άλλη φιλοσοφία... Νομίζω.
Πιστεύω το σύστημα της ν3 πολύ περισσότερη μελέτη και εργατοώρες από κάτι απλοτερο. Οπότε...
 
Και πλάκα πλάκα δεν ξέρω αν έχει σχέση αυτή η μοντιφα με το σλιβινγκ που κάνουν ορισμένοι σε δικαννα κυρίως η είναι κάτι δανεισμένο Greek maded γιατί αλλού τέτοιες δουλειές στο εξωτερικό δεν έχω δει.
Πάντως είναι μια παρέμβαση που πετυχαίνει η εφαρμογή σε βάση αδράνειας, αυτό δείχνει η πείρα. Παρόλα αυτά η εδώ αντιπροσωπεία πουλά πολλές τέτοιες κάννες κάθε αυτές.
 
Και πλάκα πλάκα δεν ξέρω αν έχει σχέση αυτή η μοντιφα με το σλιβινγκ που κάνουν ορισμένοι σε δικαννα κυρίως η είναι κάτι δανεισμένο Greek maded γιατί αλλού τέτοιες δουλειές στο εξωτερικό δεν έχω δει.
Πάντως είναι μια παρέμβαση που πετυχαίνει η εφαρμογή σε βάση αδράνειας, αυτό δείχνει η πείρα. Παρόλα αυτά η εδώ αντιπροσωπεία πουλά πολλές τέτοιες κάννες κάθε αυτές.
Αν δεις τι κανουν αμερηκη θα σου φηγει το καφασι γνωστος εκανε λειοκανο cal 4 με γομωση 100 γρ και βαλε και εχει κανει και καλουπι για καληκες αστο οι αμερηκανοι ειναι πρωτοι στοις μακακιες δεν τους φτανουμε
 
Αν δεις τι κανουν αμερηκη θα σου φηγει το καφασι γνωστος εκανε λειοκανο cal 4 με γομωση 100 γρ και βαλε και εχει κανει και καλουπι για καληκες αστο οι αμερηκανοι ειναι πρωτοι στοις μακακιες δεν τους φτανουμε
Τι κυνηγανε με cal4 εκεί?
 
Δεν μπορω να πω οτι με εντυπωσιασαν οι συγκεντρωσεις
Kαστορα αυτα τα βιντεακια δεν πρεπει να τα λαμβανουμε υποψιν διοτι αλλα συμβαινουν στην πραγματικοτητα και αλλα σε αυτο που μας λενε και μας δειχνουν.Κανουμε τις δικες μας προσωπικες δοκιμες μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και βελτιωνουμε διοτι κανενα ξενο βιντεακι δεν μπορει να μας ξεπερασει στο επιπεδο που εχουμε φθασει και εμεις σημερα. Πολυ σωστα ο φιλος 1050Bar οι αμερικανοι οταν ο θεος εβρεχε μυαλα κρατουσαν ομπρελα.
 
Σήμερα ρώτησα στον Διαμαντοπουλο αν έρθει κανένα 1100 η 1187 σε επετειακή έκδοση . Μου είπε να περιμένω να δει τι έρχεται τέλος Ιουνίου κι θα μου έλεγε σε 1 ώρα . Δυστυχώς δεν θα έρθει Τπτ σε επετειακό , απλα μόνο ένα 1100 sporting με τα τσοκ της 1187 &V3 σε 71 cm. και ασημονικελ βάση .Ξεχασα όμως να ρωτήσω αν έρχεται η V3 Waterfowl pro .
 
Back
Top