Remington Team

Με το σταγονόμετρο τα φέρνει. Για έναν ολόκληρο χρόνο έπαιρνα τηλ. για 1187 camo. Όλο θα φέρω, όλο έρχεται, ξαναπάρετε τέλος του μήνα. Στο τέλος το παράτησα.
ειναι ένα θέμα οντως .Αλλα , αν σκεφτείς ποσά όπλα πουλάνε στην Ελλάδα ....απλα δεν μας βλέπουν καθόλου . Χάρη μας κάνουν που δίνουν κι μερικά .
 
Με το σταγονόμετρο τα φέρνει. Για έναν ολόκληρο χρόνο έπαιρνα τηλ. για 1187 camo. Όλο θα φέρω, όλο έρχεται, ξαναπάρετε τέλος του μήνα. Στο τέλος το παράτησα.
Βλεπετε λοιπον ποσο μεγαλη σημασια εχει ο αντιπροσωπος ενος προιοντος;Ειναι αυτο που εχουμε αναφερθει επανηλλειμενως σου σπανε τα νευρα και δουλεια σου δεν κανεις .Και στο τελος σου ζητανε μερικοι τα ρεστα Στειλε στο κατασκευαστη email.Ευχαριστουμε πολυ χαιρετισμους στους δικους σου.
 
ειναι ένα θέμα οντως .Αλλα , αν σκεφτείς ποσά όπλα πουλάνε στην Ελλάδα ....απλα δεν μας βλέπουν καθόλου . Χάρη μας κάνουν που δίνουν κι μερικά .
Επειδη νευριασα τωρα μεσημεριατικα θα πω την κακια μου.Κυριοι οπλα πουλατε καθε χρονο ξερετε το μεσο ορο καθε κωδικου προιοντος που πουλατε δεν στελνεται προφορμα παραγγελιας για την σαιζον τι κωδικους και τι αριθμο οπλων χρειαζεσθε;Τι περιμενεται να με αναγκασεται να υποθεσω οτι απο το συνολο της παραγωγης ενα πιθανο ποσοστο θα βγει 2ης διαλογης αστοχια προιοντος που λεγετει στη βιομηχανια για να το φουρνισεται σε μας;Γιαυτο πολλοι συναδελφοι εχουν και δηλωνουν τις ζημιες που βγαζουν τα οπλα τους εδω στη Ελλαδα και οχι το ιδιο στο Εξωτερικο;Μου δινεται το δικαιωμα να σκεφτω με τον τροπο αυτο χωρις να ειναι στην προθεση μου.Αποψη μου παιδια εμεις φταιμε που τιμαμε και υπερασπιζομαστε τα προιοντα τους ας στειλουμε ενα δυο email στο εργοστασιο με τις συμπεριφορες αυτες και τοτε βλεπουμε το χορο οι κατασκευαστες το μονο που βεβαιωνω ειναι οτι δεν χαριζονται.
 
Επειδη νευριασα τωρα μεσημεριατικα θα πω την κακια μου.Κυριοι οπλα πουλατε καθε χρονο ξερετε το μεσο ορο καθε κωδικου προιοντος που πουλατε δεν στελνεται προφορμα παραγγελιας για την σαιζον τι κωδικους και τι αριθμο οπλων χρειαζεσθε;Τι περιμενεται να με αναγκασεται να υποθεσω οτι απο το συνολο της παραγωγης ενα πιθανο ποσοστο θα βγει 2ης διαλογης αστοχια προιοντος που λεγετει στη βιομηχανια για να το φουρνισεται σε μας;Γιαυτο πολλοι συναδελφοι εχουν και δηλωνουν τις ζημιες που βγαζουν τα οπλα τους εδω στη Ελλαδα και οχι το ιδιο στο Εξωτερικο;Μου δινεται το δικαιωμα να σκεφτω με τον τροπο αυτο χωρις να ειναι στην προθεση μου.Αποψη μου παιδια εμεις φταιμε που τιμαμε και υπερασπιζομαστε τα προιοντα τους ας στειλουμε ενα δυο email στο εργοστασιο με τις συμπεριφορες αυτες και τοτε βλεπουμε το χορο οι κατασκευαστες το μονο που βεβαιωνω ειναι οτι δεν χαριζονται.
Για να σε ηρεμήσω PIT !!! Λοιπόν , το μεγαλύτερο όνομα αυτογεμους στην Ελλάδα ( ξέρεις ποια εννοώ ) πουλάει οσο ένα μέτριο κατάστημα στην Αμερική (αυτο το είπε ο πωλητής ). Τώρα βάλε κάτω να δεις ποσό πουλάνε τα αμερικανικά να το πω ετσι στην ελληνική αγορά .ουτε καν ψίχουλα . Ολοι ασχολούνται με την Αμερική και τώρα τελευταία με την Ρωσία .εκει η παραγγελίες των καταστημάτων είναι παντα τετραψήφιο νούμερο κι όχι 10 όπλα.
 
Για να σε ηρεμήσω PIT !!! Λοιπόν , το μεγαλύτερο όνομα αυτογεμους στην Ελλάδα ( ξέρεις ποια εννοώ ) πουλάει οσο ένα μέτριο κατάστημα στην Αμερική (αυτο το είπε ο πωλητής ). Τώρα βάλε κάτω να δεις ποσό πουλάνε τα αμερικανικά να το πω ετσι στην ελληνική αγορά .ουτε καν ψίχουλα . Ολοι ασχολούνται με την Αμερική και τώρα τελευταία με την Ρωσία .εκει η παραγγελίες των καταστημάτων είναι παντα τετραψήφιο νούμερο κι όχι 10 όπλα.
Φιλε μου καλε θα συμφωνησω παιρνω το θαρρος να αναφερθω με αυτο τον τροπο διοτι λογω του επαγγελματος μου ολοκληρωνω παραγγελιες για τρεις αλισιδες σουπερ μαρκετ καθημερινα και γνωριζω το τροπο με τον οποιο λειτουργει το συστημα πολυ καλα .Σιγουρα ο αριθμος των προιοντων συντονιζεται με την αναλογη δυναμικη της καταναλωσης αλλα εγω δεν εθεσα τετοιο θεμα αλλα ποιοτητα και συμπεριφορα επαγγελματισμου την οποια εγω εαν δεν επιδειξω προς την εταιρεια μου θα μου δειξει την πορτα της εξοδου την ιδια ωρα Το καταλαβες;Και να σε ενημερωσω κανε ενα ερωτημα να δεις οτι δεν πουλανε λιγα οπλα και τα προσθετα προιοντα τους οι κυριοι περα απο τον ατλαντικο εδω στη χωρα μας .Και θα μου επιτρεψεις να πω και ενα τελευταιο ας οψονται τα μονοπωλεια που φαγανε αυτη την χωρα της ειπιανε το μελουδι διοτι εαν υπηρχε ο ανταγωνισμος θα σου εκανε τεμεναδες. Αυτο για να απαντησω σε αυτο πους ειπες ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
 
Kαστορα αυτα τα βιντεακια δεν πρεπει να τα λαμβανουμε υποψιν διοτι αλλα συμβαινουν στην πραγματικοτητα και αλλα σε αυτο που μας λενε και μας δειχνουν.Κανουμε τις δικες μας προσωπικες δοκιμες μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και βελτιωνουμε διοτι κανενα ξενο βιντεακι δεν μπορει να μας ξεπερασει στο επιπεδο που εχουμε φθασει και εμεις σημερα. Πολυ σωστα ο φιλος 1050Bar οι αμερικανοι οταν ο θεος εβρεχε μυαλα κρατουσαν ομπρελα.
Αν αμερικανος ανεβάσει παραποιημένο βιντεάκι για οποιονδήποτε λόγο για κάποιο προϊόν η ιδιοκτήτρια εταιρεία για να το πω λαϊκά θα του κλείσει το σπιτι και το λέω με κάθε βεβαιότητα γιατί δουλεύω με αμερικανους και ξέρω πως λειτουργούν και επίσης ο αμερικανος θα σου πει τα πράγματα όπως είναι πραγματικά κι όχι όπως εδώ που λες κάτι με αποδείξεις και σου λέει ο άλλος με δυσφημισες και θα σου κάνω μήνυση ούτε όπως τα πάντα οι ειδικοί εδώ τα παρουσιάζουν όλα ωραια
 
Last edited:
Αν αμερικανος ανεβάσει παραποιημένο βιντεάκι για οποιονδήποτε λόγο για κάποιο προϊόν η ιδιοκτήτρια εταιρεία για να το πω λαϊκά θα του κλείσει το σπιτι και το λέω με κάθε βεβαιότητα γιατί δουλεύω με αμερικανους και ξέρω πως λειτουργούν και επίσης ο αμερικανος θα σου πει τα πράγματα όπως είναι πραγματικά κι όχι όπως εδώ που λες κάτι με αποδείξεις και σου λέει ο άλλος με δυσφημισες και θα σου κάνω μήνυση ούτε όπως τα πάντα οι ειδικοί εδώ τα παρουσιάζουν όλα ωραια
Φιλε εχεις ακουσει την λαικη παροιμια που λεει Παει ο κοσμος χαλασε;Εγω στις εποχες αυτες που ζουμε ειμαι πολυ καχυποπτος προς ολες τις κατευθυνσεις και γινομαι εξεταστικος αρκετα και ανλτω πληροφοριες απο εκει που μπορω να εχω διαπιστευμενα εμπιστοσυνη.Αλλωστε εγω δεν αναφερθηκα στην επαγγελματικη ακεραιτητα των αμερικανων διοτι ολοι μας εχουμε παραγγηλει προιοντα απο την Αμερικη και ειναι αψογοι σε ολα τους.Αναφερθηκα να μην ειμαστε ευκολοπιστοι σε οτι βλεπουμε στα βιντεο διοτι δεν απικονιζεται η πραγματικη εικονα αποστασεων κτλ.Μην παρεξηγηθω δεν εχω κακη προθεση για κανενα την προσοχη μας εγκαλω.
 
Καλημερα στην παρεα σκέφτομαι να αγοράσω πλαστικά για την 1187 γνωρίζει καποιος αν θα μειωθει εστω και λιγο το βαρος της για να την περνω στο βουνο??
Δεν ξέρω καθόλου . Αλλά , πλαστικά σε μια remi & ειδικά σε θρύλους όπως 1187 - 1100 ;;; Δεν ......
 
Απλα φοβάμαι μην την σπασω πουθενα στο βουνο εννοείται οτι έτσι είναι ποιο ομορφη
Ξέρω φίλε μου τι εννοείς . Κι εγώ έχω πάνω από 10 όπλα ατουφεκιστα μόνο κι μόνο να μην τα γρατσουνίσω κάπου ... αλλά στο τέλος εμείς θα φύγουμε κι αυτά θα μείνουν . Κοιτά να το χαρείς κι ας χτυπηθεί κάπου . Όλα φτιάχνονται . ( στα λέω εγώ που κάνω τα ίδια μπας κι αλλάξω κι εγώ ..)
 
Ξέρω φίλε μου τι εννοείς . Κι εγώ έχω πάνω από 10 όπλα ατουφεκιστα μόνο κι μόνο να μην τα γρατσουνίσω κάπου ... αλλά στο τέλος εμείς θα φύγουμε κι αυτά θα μείνουν . Κοιτά να το χαρείς κι ας χτυπηθεί κάπου . Όλα φτιάχνονται . ( στα λέω εγώ που κάνω τα ίδια μπας κι αλλάξω κι εγώ ..)
Δυστυχως ετσι είναι εδω θα μεινουν αυτα εγω 5 εχω και αμα δω γρατσουνια μου ρχετε να βάλω τα κλάματα ειδικα στην Remington
 
Απλα φοβάμαι μην την σπασω πουθενα στο βουνο εννοείται οτι έτσι είναι ποιο ομορφη
Φιλε μου μην την πειραξεις καθολου.1ον θα χασει ολη τη μαγεια του αυτο το οπλο το παραδοσιακο του προφιλ 2ον μπορεις και στο ξυλινο κοντακι που εχει να προσθεσεις βαρος και αυτο επιβαλεται διοτι το συγκεκριμανο οπλο ειναι εμπροσθοβαρο 3ον το ξυλινο κοντακι σου προσφερει τη δυνατοτητα της διαμορφωσης του Picth κατι πολυ σημαντικο στο οπλο θα βελτιωσει την ανακρουση στον ωμο σου καθως και την αμμεσοτητα της σκοπευτικης γραμμης κατι που το πλαστικο δεν σου το προσφερει.Προσωπικα την κυνηγησα παντου και σταθηκε παλικαρι σε ολο της το μεγαλειο.ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ............
 
Back
Top