Remington Team

ε τοτε διορθωσε αυτο φιλε. γενικα απεφευγε το "απο κατω" και μην ζοριζεις λαμακια κλπ.
κοιταξε να ευχαριστηθεις το οπλο στο κυνηγι και το τονιζω αυτο και θα δεις πως "η αγαπη" για το ψαξιμο σε φυσιγγια κλπ θα μειωθει. τα ριχνει ολα
Κατά σειρά πλαστικά παραλλαγής βάλτου
Cerakote και διόρθωση αυτό το πρόβλημα έτσι έχω σκοπό να το κάνω
 
Κάντο βίδες και θα βρείς το πρόβλημα.
Λύσε ελατήρια επανατατικά από κοντάκι ... Τα πάντα.
Δεν είναι δύσκολο.
Το έχω κάνει αλλά δεν μπόρεσα να το βρω
Ρίχνει ρολόι ούτε εμπλοκές ούτε τίποτα απλά με ζοριζει στο άδειασμα....και το κοντάκι έχει ένα σπάσιμο πίσω στο πέλμα κοντά στην κάτω μεριά για αυτό θέλω να το αλλάξω
 
Σκα
Το έχω κάνει αλλά δεν μπόρεσα να το βρω
Ρίχνει ρολόι ούτε εμπλοκές ούτε τίποτα απλά με ζοριζει στο άδειασμα....και το κοντάκι έχει ένα σπάσιμο πίσω στο πέλμα κοντά στην κάτω μεριά για αυτό θέλω να το αλλάξω
Τσέκσρε για κανένα γρεζάκι πουθενά ή χτυπήματα. Λίμα και άγιος ο Θεός.
 
φιλε και το οπτικο το λυνεις οπως γουστάρεις. ξεκινα πρωτα απο τα λειτουργικα θεματα θα ελεγα.
150€ τα μαύρα 160€ βάλτου αλλά δεν έχει αυτή την στιγμή βάλτου....

Μακάρι όχι και να έρθουν αλλιώς τον ήπιαμε χαχαχα
για αυτο πουλα την κρυο
 
φιλε και το οπτικο το λυνεις οπως γουστάρεις. ξεκινα πρωτα απο τα λειτουργικα θεματα θα ελεγα.

για αυτο πουλα την κρυο
Χαχα όπλο δεν πουλιέται φίλε μου για κανέναν λόγο..... ξέρεις εκεί που θα το πάω για βαφή σε εκείνον θα λύσω και τα θέματα είναι από τους καλύτερους του χώρου από όσο έχω ακούσει ........το θέμα αν πάω κάνω βαφή και δεν βρω τα πλαστικά τι γίνεται μετά αχχαχαχ για να βάψω τα ξύλινα μέρη δεν αξίζει ειδικά το κοντάκι που είναι για πέταμα στην κυριολεξία....
 
Χαχα όπλο δεν πουλιέται φίλε μου για κανέναν λόγο..... ξέρεις εκεί που θα το πάω για βαφή σε εκείνον θα λύσω και τα θέματα είναι από τους καλύτερους του χώρου από όσο έχω ακούσει ........το θέμα αν πάω κάνω βαφή και δεν βρω τα πλαστικά τι γίνεται μετά αχχαχαχ για να βάψω τα ξύλινα μέρη δεν αξίζει ειδικά το κοντάκι που είναι για πέταμα στην κυριολεξία....
Όλοι οι καλύτεροι είναι, μέχρι να κάνουν την μ@λ@κία.
 
Έχει η πουτ@ν@ η v3 ένα τσοκακι 4 άστρα που είναι φωτιά μαύρη κ ας είναι μισή πιθαμή... Εχτές δοκίμασα κ ένα ic teague 2,5/10 με διάφορα φυσίγγια στα 30 μέτρα κ έδωσε με όλα 80-90 % συγκεντρώσεις... Πάνω κάτω ίδιες με το μαματο όμως, μόνο λίγο πιο έντονο κέντρο δείχνει...
 
Έχει η πουτ@ν@ η v3 ένα τσοκακι 4 άστρα που είναι φωτιά μαύρη κ ας είναι μισή πιθαμή... Εχτές δοκίμασα κ ένα ic teague 2,5/10 με διάφορα φυσίγγια στα 30 μέτρα κ έδωσε με όλα 80-90 % συγκεντρώσεις... Πάνω κάτω ίδιες με το μαματο όμως, μόνο λίγο πιο έντονο κέντρο δείχνει...
Πιπέρι! :p
 
Αγόρασα την remington v3 ξέρεις κάνεις πως να καθαρίσω τη καννη του οπλου και πως θα στρώσει ?
Καθάρισμα κάνης εσωτερικά ή εξωτερικά;
Πως θα στρώσει το όπλο ή η κάνη;

Για το εσωτερικά ένα σετ καθαρισμού.
Για το εξωτερικά πανάκι με λάδι.
Για το δεύτερο με τουφεκιές.

Ποτέ το όπλο σε θήκη ενώ έχει υγρασία ή νερά.
Καλοτούφεκη ...

Αν εχει όρεξη για διάβασμα
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Καθαρισμός.211/page-83
 
Last edited:
Καθάρισμα κάνης εσωτερικά ή εξωτερικά;
Πως θα στρώσει το όπλο ή η κάνη;

Για το εσωτερικά ένα σετ καθαρισμού.
Για το εξωτερικά πανάκι με λάδι.
Για το δεύτερο με τουφεκιές.

Ποτέ το όπλο σε θήκη ενώ έχει υγρασία ή νερά.
Καλοτούφεκη ...

Αν εχει όρεξη για διάβασμα
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Καθαρισμός.211/page-83
Και η πατινα που έχω ακούσει με τουφεκιες γίνετε ?
 
Αγόρασα την remington v3 ξέρεις κάνεις πως να καθαρίσω τη καννη του οπλου και πως θα στρώσει ?
Αυτό που κάνω εγώ μετά από κάθε ρίξιμο στο B25.
Βούρτσα bisley , λαδάκι ραπτομηχανής κ μέσα -έξω όσο αντέχω...όχι περιστροφές κ τρυπάνια.
Μετά χαρτιά κουζίνας στουμπωμένο μέχρι να βγούν καθαρά.
Λάδωμα με πανάκι κ τέλος.
Είμαι της άποψης ότι τα αχρωμίωτα μετά από κάποιες χιλ. τουφεκιές το παίρνουν απόφαση κ γίνονται φαρμακερά...
 
Back
Top