Remington Team

Όχι ακόμα και σε καταστήματα στην Αμερική είναι σε έλλειψη
Εδώ Τέλη γίνεται ένας χαμός μια από την αλλαγή προέδρου και μια με την πανδημία έχουν αδειάσει τα ράφια στα κυνηγομαγαζα ειδικά φυσιγγια ούτε για δείγμα ;
 
Εδώ Τέλη γίνεται ένας χαμός μια από την αλλαγή προέδρου και μια με την πανδημία έχουν αδειάσει τα ράφια στα κυνηγομαγαζα ειδικά φυσιγγια ούτε για δείγμα ;
Άντε η πανδημία είναι λογικό να τρεναρει λίγο την παραγωγή κτλπ και για αυτό η έλλειψη αλλά ο πρόεδρος γιατί πως το επηρεάζει?
 
Άντε η πανδημία είναι λογικό να τρεναρει λίγο την παραγωγή κτλπ και για αυτό η έλλειψη αλλά ο πρόεδρος γιατί πως το επηρεάζει?
Οι Δημοκρατικοί πάντα είναι υπέρ των σκληρότερων μέτρων για την οπλοκατοχή , και κατά του NRA . ( για την ρεμι ένας λόγος παραπανω είναι τα κλεισιματα ανοίγματα , εξαγορές και καθένας κάνει στοκ από ανταλλακτικά )
 
Το δεύτερο λογικά γιατί μου είπαν ότι θα φέρουν οπότε σε κάνα μήνα θα ξανά μιλήσω μήπως φέραν
ολοι ετσι λενε, τουλαχιστον για τα τσοκ. εαν δεν ξεστοκαρουν + η κριση δεν προκειται. απο μηνα σε μηνα θα σε πετανε
 
Εδώ Τέλη γίνεται ένας χαμός μια από την αλλαγή προέδρου και μια με την πανδημία έχουν αδειάσει τα ράφια στα κυνηγομαγαζα ειδικά φυσιγγια ούτε για δείγμα ;
Όπως τα λες είναι Κώστα ( χρόνια πολλά και για την ονομαστική σου εορτή) , εδω πανω έχει στεγνώσει η αγορά σε πολλά αξεσουάρ και αναλώσιμα...
 
Το σετ πόσο κάνει;
150€ τα μαύρα 160€ βάλτου αλλά δεν έχει αυτή την στιγμή βάλτου....
ολοι ετσι λενε, τουλαχιστον για τα τσοκ. εαν δεν ξεστοκαρουν + η κριση δεν προκειται. απο μηνα σε μηνα θα σε πετανε
Μακάρι όχι και να έρθουν αλλιώς τον ήπιαμε χαχαχα
 
150€ τα μαύρα 160€ βάλτου αλλά δεν έχει αυτή την στιγμή βάλτου....

Μακάρι όχι και να έρθουν αλλιώς τον ήπιαμε χαχαχα
παρε κανανε ανταλλακτικο φιλε που πασχουν αυτα τα οπλα να εχεις να το χαρεις η για ανανεωση... με τα χρηματα αυτα εννοω και μετα βλεπεις
 
Καλησπέρα στους Ρεμί φανς ψάχνω να βρω σετ κοντάκι πάπια σε παραλλαγή βάλτου για την 1100 αλλά δεν βρίσκω πουθενά
Ρώτησα μέχρι στιγμής αντιπροσωπεία...πανά ....και Μανδηλαρά και δεν έχουν έχει κανείς υπόψιν που μπορεί να έχει ετοιμοπαραδοτο γιατί η αναφερόμενοι μου είπαν για τον άλλο μήνα και βλέπουμε....
Ρε Τέλη θα αφήσεις την crio για την Αμερικάνα;;

Πλάκα κάνω.Μην αρχίσουν πάλι οι παρεξηγήσεις γύρω από τα όπλα.
Μια 1100 g3 αριστερή θα την γουσταρα πολύ:).
 
Ρε Τέλη θα αφήσεις την crio για την Αμερικάνα;;

Πλάκα κάνω.Μην αρχίσουν πάλι οι παρεξηγήσεις γύρω από τα όπλα.
Μια 1100 g3 αριστερή θα την γουσταρα πολύ:).
Θα το παίζω διπλό ταμπλό φίλε μου
Δεν έχω κολλήματα αρκεί να μην έχει προβλήματα το όπλο και να είναι αισθητικά ωραίο για αυτό κοιτάω να συμμαζέψω την Ρεμί.......
160 ευρώ είναι καλή τιμή , αξίζει να περιμένεις να υπάρξουν πάλι διαθέσιμα.
Για την ώρα αυτό κάνω φίλε μου αναγκαστικά...
παρε κανανε ανταλλακτικο φιλε που πασχουν αυτα τα οπλα να εχεις να το χαρεις η για ανανεωση... με τα χρηματα αυτα εννοω και μετα βλεπεις
Θα πάει για cerakote και εκεί θα αλλαχτούν και μερικά πράγματα....
 
Θα το παίζω διπλό ταμπλό φίλε μου
Δεν έχω κολλήματα αρκεί να μην έχει προβλήματα το όπλο και να είναι αισθητικά ωραίο για αυτό κοιτάω να συμμαζέψω την Ρεμί.......

Για την ώρα αυτό κάνω φίλε μου αναγκαστικά...

Θα πάει για cerakote και εκεί θα αλλαχτούν και μερικά πράγματα....
σουεχει πειραχτει η κανονικη? στο λεω σε σκουριες το οπλο δεν ειναι benelli
 
σουεχει πειραχτει η κανονικη? στο λεω σε σκουριες το οπλο δεν ειναι benelli
Όχι δεν έχει σκουριές καθόλου απλά έχει ένα θέμα όταν έχω φυσίγγι θαλάμη και φυσίγγι στην αποθήκη και τραβήξω κλείστρο το κλείστρο δεν πάει πάνω από 2 πόντους πίσω και αναγκαστικά αδειάζω από κάτω και ρίχνω το πρώτο φυσίγγι για να αδειάσει το όπλο..... μερικές φορές αν κάνω καμιά 15 προσπαθείες μπορεί να τραβηχτεί αλλά δεν την πετάει την τραβάει αλλά δεν την πετάει....
 
Όχι δεν έχει σκουριές καθόλου απλά έχει ένα θέμα όταν έχω φυσίγγι θαλάμη και φυσίγγι στην αποθήκη και τραβήξω κλείστρο το κλείστρο δεν πάει πάνω από 2 πόντους πίσω και αναγκαστικά αδειάζω από κάτω και ρίχνω το πρώτο φυσίγγι για να αδειάσει το όπλο..... μερικές φορές αν κάνω καμιά 15 προσπαθείες μπορεί να τραβηχτεί αλλά δεν την πετάει την τραβάει αλλά δεν την πετάει....
ε τοτε διορθωσε αυτο φιλε. γενικα απεφευγε το "απο κατω" και μην ζοριζεις λαμακια κλπ.
κοιταξε να ευχαριστηθεις το οπλο στο κυνηγι και το τονιζω αυτο και θα δεις πως "η αγαπη" για το ψαξιμο σε φυσιγγια κλπ θα μειωθει. τα ριχνει ολα
 
Back
Top