Remington Team

Να σε καλα φιλε πετυχενει το χιουμορ οταν εχει και λιγη δωση αληθιας μεσα και χωρις πειραγματα δεν εχει γουστο το κυνηγι φιλε μου ειδηκα
Παιδιά έχω πρόβλημα, καλησπέρα κιόλας, έχω αγοράσει μια Ρεμί ν3 και δε σκοτώνει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, ψάχνω κάννη από Μπενέλι και οπλουργο να την ταιριάξει, έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ευχαριστώ πολύ
 
Παιδιά έχω πρόβλημα, καλησπέρα κιόλας, έχω αγοράσει μια Ρεμί ν3 και δε σκοτώνει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, ψάχνω κάννη από Μπενέλι και οπλουργο να την ταιριάξει, έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ευχαριστώ πολύ
Ναι παντρεψου και θα δεις οτι αυτα δεν ειναι τπτ αχαχαχαχαχαχαχα
 
Παιδιά έχω πρόβλημα, καλησπέρα κιόλας, έχω αγοράσει μια Ρεμί ν3 και δε σκοτώνει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, ψάχνω κάννη από Μπενέλι και οπλουργο να την ταιριάξει, έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ευχαριστώ πολύ
Δοκτωρ μεχρι να βγουνε φυσιγγια Benelli (που θα ειναι τα καλυτερα) πρεπει να ριχνεις μονο remington, μπας και αλλα οπως ειπες η σιγουρη λυση ειναι να βρεις καννη benelli
 
Δοκτωρ μεχρι να βγουνε φυσιγγια Benelli (που θα ειναι τα καλυτερα) πρεπει να ριχνεις μονο remington, μπας και αλλα οπως ειπες η σιγουρη λυση ειναι να βρεις καννη benelli
87809739_136087981235840_2345685711421702144_o.jpg


Μόνο αυτά ρίχνω, η κάννη φταίει σίγουρα, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!!!
 
Ναι φίλε μου ...
Τουλάχιστον η κατασκευή όπλων.

Την αγόρασε μια άλλη εταιρία και για την ώρα κατασκευάζει μόνο φυσίγγια.
Δεν είναι σίγουρο ότι θα κατασκευάσει όπλα ξανά.

Όποιος έχει άλλες (αξιόπιστες) πληροφορίες μας ενημερώνει.
https://www.bloomberg.com/news/arti...nagement had acquired,business it did in 2016.
 
Παιδιά έχω πρόβλημα, καλησπέρα κιόλας, έχω αγοράσει μια Ρεμί ν3 και δε σκοτώνει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, ψάχνω κάννη από Μπενέλι και οπλουργο να την ταιριάξει, έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ευχαριστώ πολύ
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ αλλά ευτυχώς το έλυσα.
Για το όνομα του οπλουργου inbox μην κάνουμε διαφήμιση. :p

 
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ αλλά ευτυχώς το έλυσα.
Για το όνομα του οπλουργου inbox μην κάνουμε διαφήμιση. :p

Εσύ έβαλες σίγουρα κάννη από Μπενέλι, ρε αυτά δεν έχουν σκάγι πάνω τους .sarcastic. με ξοβεργα τα τσακωσες.yelling.
 
Εσύ έβαλες σίγουρα κάννη από Μπενέλι, ρε αυτά δεν έχουν σκάγι πάνω τους .sarcastic. με ξοβεργα τα τσακωσες.yelling.
Ειδες Βασίλη μου όταν η κάννη ειναι ποιοτικη τι σκοτώματα γίνονται;
Μπαίνεις μέσα σε ενα μαγαζί, λες ΄΄δώσε μου ενα κουτι 8άρια τα πιο φθηνα΄΄ και μολις τα βαρεσεις ψαχνεις να βρεις που ειναι χτυπημερα.
 
Ειδες Βασίλη μου όταν η κάννη ειναι ποιοτικη τι σκοτώματα γίνονται;
Μπαίνεις μέσα σε ενα μαγαζί, λες ΄΄δώσε μου ενα κουτι 8άρια τα πιο φθηνα΄΄ και μολις τα βαρεσεις ψαχνεις να βρεις που ειναι χτυπημερα.
Ή διαφορά μεταξύ πλυμένου και πραγματικά καθαρού όπως έλεγε κάποτε μια διαφήμιση!
 
Ειδες Βασίλη μου όταν η κάννη ειναι ποιοτικη τι σκοτώματα γίνονται;
Μπαίνεις μέσα σε ενα μαγαζί, λες ΄΄δώσε μου ενα κουτι 8άρια τα πιο φθηνα΄΄ και μολις τα βαρεσεις ψαχνεις να βρεις που ειναι χτυπημερα.
Έχεις δίκιο Αποστόλη μου και το κοντάκι παίζει ρόλο, φυσικά όχι το μαμά γτ δεν είναι "ποιοτικό", όλα καλά!
 
Έχεις δίκιο Αποστόλη μου και το κοντάκι παίζει ρόλο, φυσικά όχι το μαμά γτ δεν είναι "ποιοτικό", όλα καλά!
Δεν λες που πάλι καλα που υπάρχει και η μπενελι και ξεφύγανε από τα λαστιχάκια και τις τσιμούχες .yel.
 
Back
Top