Remington Team

Η κάνη στις benelli δεν είναι κολλημένη ... είναι βιδωμένη στην βάση της.
Άρα δεν ξεκόλλησε.
Ακ κοπήκαν τα σπειρώματα μάλλον μιλάμε για δυναμίτες και όχι φυσίγγια.
Επίσης δεν μιλάω για youtube ούτε για πράγματα που άκουσα.
Μιλάω για 4 Remington όπλα που τα ξέρω, ξέρω τους ιδιοκτήτες τους, την συντήρησή τους και τις ζημιές που έβγαλαν.

Πρώτος εγώ τα χώνω στις benelli και όχι για βαφές πλαστικά και άλλα δευτερεύοντα.

Αν δεν έχεις μείνει ποτέ χωρίς όπλο σε κυνήγι δεν μπορεις να καταλάβεις το συναίσθημα. Και αυτό να συμβαίνει επανηλειμένα και για επισκευή να τρέχεις από επαρχία Αθήνα ...
Για το δαχτυλιδι τις κανης λεει
 
Ειχα ρωτησει το 2017 για την 870 σε εκδοση Anniversary (ναι, μου περασε απο το μυαλο) και τοτε ειχε πανω απο 1800 ευρω... Μικρος ειμαι ακομα ομως, ποτε δεν ξερεις:)
Μονο εξωτερηκη εμφανιση και χαμηλωτερη πιοτητα απο το τανκς που εχεις θα παρεις
 
Οπιος τοσο πιστευει στην αξιοπιστια της ρεμη ας παει στα καπρια με φυσιγγια Α/Τ
Οι Remingtonαδες ειμαστε θαρραλεα παιδια(παμε με ενα οπλο για κυνηγι ), με υπομονη ( στο καθαρισμα) και χιουμορ οποτε παιξε μπαλα φιλε Τολη, αλλα μην μπερδευτεις μετα και κανεις πλακα στους Benellaδες χαχαχαχαχαχαχαχα
 
πεθανα στο γελιο φιλε Τολη, ΔΩΣΕΕΕΕΕ :)
Θα πω ενα ακομα η ρεμη πουλισε κατι εκατομυρια οπλα ειναι γεγονος αλλα ποτε κανεις δεν ειπε οτι αλλα τοσα αγωραστικαν διαφορων εταιριων απο τους κατοχους ρεμι για να εχουν οπλο οι ανθρωποι αχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχχχαααααα
 
Οι Remingtonαδες ειμαστε θαρραλεα παιδια(παμε με ενα οπλο για κυνηγι ), με υπομονη ( στο καθαρισμα) και χιουμορ οποτε παιξε μπαλα φιλε Τολη, αλλα μην μπερδευτεις μετα και κανεις πλακα στους Benellaδες χαχαχαχαχαχαχαχα
Πλακα κανουμε αλλα ενωειτε θα κανω και στους μπενελαδες διακρυνομαι απο μπολικο αυτοσαρκασμο εσυ ομως εχεις 870 δε σε πιανει τπτ
 
Πλακα κανουμε αλλα ενωειτε θα κανω και στους μπενελαδες διακρυνομαι απο μπολικο αυτοσαρκασμο εσυ ομως εχεις 870 δε σε πιανει τπτ
Τολη η ζωη χωρις πειραγματα και χιουμορ δεν εχει κανενα νοημα, εχεις ωραια αισθηση του χιουμορ και ειναι κατι που εκτιμω πολυ σε εναν ανθρωπο.shake hands. Τι? δεν με πιανει τιποτα με την 870? Ξερεις ποσες φορες μου διπλοτουφεκαει?.hunter.
 
Last edited:
Τολη η ζωη χωρις πειραγματα και χιουμορ δεν εχει κανενα νοημα, εχεις ωραια αισθηση του χιουμορ και ειναι κατι που εκτιμω πολυ σε εναν ανθρωπο.shake hands.
Να σε καλα φιλε πετυχενει το χιουμορ οταν εχει και λιγη δωση αληθιας μεσα και χωρις πειραγματα δεν εχει γουστο το κυνηγι φιλε μου ειδηκα
 
Τολη η ζωη χωρις πειραγματα και χιουμορ δεν εχει κανενα νοημα, εχεις ωραια αισθηση του χιουμορ και ειναι κατι που εκτιμω πολυ σε εναν ανθρωπο.shake hands. Τι? δεν με πιανει τιποτα με την 870? Ξερεις ποσες φορες μου διπλοτουφεκαει?.hunter.
Απο γυναικα πως τα πας ? Μη τα χρεωσουμε τζαμπα στο οπλο ρε συ αχαχαχαχαχα
 
Τολη η ζωη χωρις πειραγματα και χιουμορ δεν εχει κανενα νοημα, εχεις ωραια αισθηση του χιουμορ και ειναι κατι που εκτιμω πολυ σε εναν ανθρωπο.shake hands. Τι? δεν με πιανει τιποτα με την 870? Ξερεις ποσες φορες μου διπλοτουφεκαει?.hunter.
Πως σου διπλοτουφεκαει αυτο πρωτη φορα το ακουω μηπως στην επαναφορα της παπιας πατας ακουσια σκανδαλη λογο του οτι τραβας μπρωστα και ανακαμτεις απο το κλωτσιμα του οπλου που το σφιγγουμε αντανακλαστικα
 
Πως σου διπλοτουφεκαει αυτο πρωτη φορα το ακουω μηπως στην επαναφορα της παπιας πατας ακουσια σκανδαλη λογο του οτι τραβας μπρωστα και ανακαμτεις απο το κλωτσιμα του οπλου που το σφιγγουμε αντανακλα
Μου αρεσει που με πηρες στα σοβαρα.sarcastic.
 
Back
Top