O "Master Chef" των όπλων

Status
Not open for further replies.
Χρηστάρας, μεγάλος παίχτης mornin cof.RESPECT.
Ρε Χρήστο, ζήτα κάναν ψαθολόγο να κάνεις την δουλειά σου....τι ταλαιπωρία τράβηξες ρε φίλε; .asking.
Γιώργο μιλάμε για πάρα πολύ λουστρο ..


όντως ταλαιπώρια με τα αυτοσχέδια εργαλείακια , αν και έγινε δουλίτσα με τον μικρό ψαθοκόφτη που είχα πάρει κάποτε (κατά τύχη 90 μοιρών ;))
ψαθολόγος είναι στα προσεχώς. ;)
 
Γιώργο μιλάμε για πάρα πολύ λουστρο ..


όντως ταλαιπώρια με τα αυτοσχέδια εργαλείακια , αν και έγινε δουλίτσα με τον μικρό ψαθοκόφτη που είχα πάρει κάποτε (κατά τύχη 90 μοιρών ;))
ψαθολόγος είναι στα προσεχώς. ;)
Είναι κόλλημα ....love.
 
Kαλημέρα παιδιά σε συνέχεια της ανακαίνησης κ ολοκλήρωσης των εργασιών της Α302 απο τον "masterchef" (manthoscc) σας παραθέτω ορισμένες φωτο






















Οι φώτο λόγο ποιότητας σίγουρα αδικούν και λίγο την δουλειά που έκανε ο Χρήστος. Η βάση έγινε κεραμική σε οπλουργό. Το αποτέλεσμα με ικανοποίησε απόλυτα!!
 
Last edited:
Kαλημέρα παιδιά σε συνέχεια της ανακαίνησης κ ολοκλήρωσης των εργασιών της Α302 απο τον "masterchef" (manthoscc) σας παραθέτω ορισμένες φωτο






















Οι φώτο λόγο ποιότητας σίγουρα αδικούν και λίγο την δουλειά που έκανε ο Χρήστος. Η βάση έγινε κεραμική σε οπλουργό. Το αποτέλεσμα με ικανοποίησε απόλυτα!!
Εδώ νομίζω οτι έκανε πολύ μεγάλες αλλαγές στη μέθοδο που ακολούθησε ο πατριώτης και το μυστικό φανερώθηκε και προδόθηκε μεσα απο τις φωτογραφίες.
Για πρώτη φορά στο τελικό
φινίρισμα δεν χρησιμοποίησε την αγαπημένη του μπύρα , αλλά ...... Fix !!! .sarcastic.
Θόδωρε μεγιές και όσο για τον Χρηστάρα τι να πω.Συνεχίζει με πολύ μεράκι.
Μπραβο !
 
Kαλημέρα παιδιά σε συνέχεια της ανακαίνησης κ ολοκλήρωσης των εργασιών της Α302 απο τον "masterchef" (manthoscc) σας παραθέτω ορισμένες φωτο






















Οι φώτο λόγο ποιότητας σίγουρα αδικούν και λίγο την δουλειά που έκανε ο Χρήστος. Η βάση έγινε κεραμική σε οπλουργό. Το αποτέλεσμα με ικανοποίησε απόλυτα!!
Μπιμπελο το 302!!!
 
Εδώ νομίζω οτι έκανε πολύ μεγάλες αλλαγές στη μέθοδο που ακολούθησε ο πατριώτης και το μυστικό φανερώθηκε και προδόθηκε μεσα απο τις φωτογραφίες.
Για πρώτη φορά στο τελικό
φινίρισμα δεν χρησιμοποίησε την αγαπημένη του μπύρα , αλλά ...... Fix !!! .sarcastic.
Θόδωρε μεγιές και όσο για τον Χρηστάρα τι να πω.Συνεχίζει με πολύ μεράκι.
Μπραβο !
Εγώ πιστεύω πως χρησιμοποίησε το μπουκάλι της FIX για τα υλικά φινιρίσματος και η ΒΕΡΓΙΝΑ είναι παραδίπλα να τον περιμένει παγωμένη.... .sarcastic.

Θόδωρε, καλορίζικο!
Χρηστάρα, για ακόμη μια φορά συγχαρητήρια! .shake hands.
 
Εδώ νομίζω οτι έκανε πολύ μεγάλες αλλαγές στη μέθοδο που ακολούθησε ο πατριώτης και το μυστικό φανερώθηκε και προδόθηκε μεσα απο τις φωτογραφίες.
Για πρώτη φορά στο τελικό
φινίρισμα δεν χρησιμοποίησε την αγαπημένη του μπύρα , αλλά ...... Fix !!! .sarcastic.
Θόδωρε μεγιές και όσο για τον Χρηστάρα τι να πω.Συνεχίζει με πολύ μεράκι.
Μπραβο !
Φχαριστώ πατριώτη!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top