O "Master Chef" των όπλων

Status
Not open for further replies.
Ένα τελείως καινούριο όπλο για μένα.
Ξύλα "ραμμένα" πάνω μου από τον γνωστό "μόδιστρο" της κοντακοποιίας και μπάσκουλα αναγεννημένη από τον σεφ των μετάλλων.....love.




Ωραίο τουφέκι Γιωργη με γεια.
 
Ένα τελείως καινούριο όπλο για μένα.
Ξύλα "ραμμένα" πάνω μου από τον γνωστό "μόδιστρο" της κοντακοποιίας και μπάσκουλα αναγεννημένη από τον σεφ των μετάλλων.....love.



ήρθε και έδεσε Γιώργο !!!
η λαβή του πάει πολύ .. ότι καλύτερο για ενα τέτοιο τουφέκι . μπράβο στον "Γέροντα"
καλόριχτο να ειναι και να το χαίρεσαι .
 
Χρήστο, σκέψου και πες μου κάποια στιγμή τι υλικά χρειάζεσαι, να τα πάρω και όταν βρεθούμε για κάνα κρασί, να στα δώσω μαζί με τις κάννες να τους κάνεις ένα βαθύ blueing :).
Εννοείτε ότι δεν θα αφήσουμε τις κάννες έτσι .. :) Ωραία θα μιλήσουμε Γιώργο ..
 
Ένα τελείως καινούριο όπλο για μένα.
Ξύλα "ραμμένα" πάνω μου από τον γνωστό "μόδιστρο" της κοντακοποιίας και μπάσκουλα αναγεννημένη από τον σεφ των μετάλλων.....love.



Ένα τελείως καινούριο όπλο για μένα.
Ξύλα "ραμμένα" πάνω μου από τον γνωστό "μόδιστρο" της κοντακοποιίας και μπάσκουλα αναγεννημένη από τον σεφ των μετάλλων.....love.



.RESPECT..RESPECT..RESPECT.
Ήμουν καλό παιδί φέτος Άγιε μου Βασίλη!!!.pray to God..pray to God..pray to God.
Τι γ@μ@το κοντάκι!!!
 
Εδώ θα θελα να μοιραστώ και γω την εμπειρία μ με τον "mater chef" ο οποίος ανέλαβε να μου κάνει re born (αναγέννηση) στην Α302 οι οποία είχε καταντήσει απο άποψη ξύλων κομοδίνο....και απο μέταλλα αστα να πάνε απο κατα τα άλλα "επαγγελματία" της τέχνης!!! Θα παραθέσω κάποιες φωτο με την δουλεια που μ έχει κάνει προς το παρόν ο Χρήστος οι οποίος ενώ δεν είναι επαγγελματίας το μεράκι του και οι γνώσεις του...τον κάνουν καλύτερο απο καποιους "ειδικους"!!!































 
Status
Not open for further replies.
Back
Top