Merkel Team

Νομίζω ότι χωρίς να έχει κάποιος ιδιαίτερες γνώσεις μπορεί και μόνο οπτικά να καταλάβει τι όπλο είναι το συγκεκριμένο.

Δεν έχω δει κάτι καλύτερο σε ελληνικό βίντεο.

Εκπληκτική δουλειά.

Προσωπικά για μένα αγγίζει το τέλειο.

 
Απορώ αν θα ρίξει άλλα φυσίγγια, εκτός αυτών που έριξε στο εργοστάσιο για δοκιμή πιέσεων!

Μακάρι κάποιος να το χαρεί σε κυνηγότοπο/σκοπευτήριο και να μη το "φάει" η ντουλάπα...
 
Απορώ αν θα ρίξει άλλα φυσίγγια, εκτός αυτών που έριξε στο εργοστάσιο για δοκιμή πιέσεων!

Μακάρι κάποιος να το χαρεί σε κυνηγότοπο/σκοπευτήριο και να μη το "φάει" η ντουλάπα...
Σίγουρα θα κάνει ένα 30000€
Αν ήμουν λεφτάς θα το έπερνα και θα το κυνηγούσα και κάθε μέρα.

Το βλέπω και παθαίνω ζημιά.

Το κάθε σημείο του αγγίζει το τέλειο.
 
Νομίζω ότι χωρίς να έχει κάποιος ιδιαίτερες γνώσεις μπορεί και μόνο οπτικά να καταλάβει τι όπλο είναι το συγκεκριμένο.

Δεν έχω δει κάτι καλύτερο σε ελληνικό βίντεο.

Εκπληκτική δουλειά.

Προσωπικά για μένα αγγίζει το τέλειο.

Αυτο το δινει με 10 κιλα ναφθαλινη μαζι?
 
Αυτο το δινει με 10 κιλα ναφθαλινη μαζι?
Χαχαχα

Κοίτα δεν λυπάμαι τίποτα άψυχο.
Θα το πρόσεχα πολύ κτλ....Αλλά όχι ότι δε θα το κυνηγούσα.

Στην άλλη ζωή δεν νομίζω να χει merkel ούτε κυνήγι.
Ότι κάνει κάνεις εδώ.
 
Χαχαχα

Κοίτα δεν λυπάμαι τίποτα άψυχο.
Θα το πρόσεχα πολύ κτλ....Αλλά όχι ότι δε θα το κυνηγούσα.

Στην άλλη ζωή δεν νομίζω να χει merkel ούτε κυνήγι.
Ότι κάνει κάνεις εδώ.
Στην επομενη ζωη σου ευχομαι να παρεις 100 τετοια για περιφραξη.
Σε αυτη την ζωη καλο ειναι και το ΑΤΑ .sarcastic.
 
Καλησπέρα παλικάρια ένας μπάρμπας απο το χωριό δίνει το παρακάτω οπλο μέρκελ.Ατουφέκιστο 1 τουφεκιά μόνο...Το έχει δώσει να μάθει τιμή και βλέπουμε.Τρώγομαι να το ταιμπήσω μαζί και με ένα άλλο σεντ ετιέν πολύ ταλαιπωρημένο αυτό όμως.received_203812088390099.jpegreceived_276477980481876.jpegreceived_538705914220875.jpegreceived_257702012648886.jpegreceived_425609002148304.jpeg
 
Γνωρίζουμε τίποτα παραπάνω;
Ανατολικογερμανικό με σφραγίδα τον άσο 1, αυτό δείχνει ότι ήταν όπλο πρως εξαγωγή και πιο προσεγμένο από τα αδέρφια του. Δεϊχνει όντως καινούριο αλλά κοίταξε και τις κάννες έσωθεν γιατί είναι αχρωμίοτο!
Τιμή μεταξύ 1500 έως 2000μαξ.
 
Χρήστο αντιπραξη στον ξάδερφο @Dr V; Να ήταν η ζήλια ψώρα ένα πραμα;
Όχι, ευτυχώς δεν είμαι έτσι σαν άνθρωπος ίσα ίσα.Απλά είναι ένα πράγμα σαν ευκαιρία και θέλω να την πιάσω από τα μαλλιά και να μην τραβάω τα δικά μου μετά.Μέχρι στιγμής έχουμε, αργότερα;
 
Όχι, ευτυχώς δεν είμαι έτσι σαν άνθρωπος ίσα ίσα.Απλά είναι ένα πράγμα σαν ευκαιρία και θέλω να την πιάσω από τα μαλλιά και να μην τραβάω τα δικά μου μετά.Μέχρι στιγμής έχουμε, αργότερα;
Μετα τραβαμε τα απο κατω που δεν πεφτουν .sarcastic.
 
Back
Top