Labrador

Screenshot-20190727-190958-2.png

Μεγαλώνουμε...ffff
 
Κωστή το δικό σου τερατάκι μεγαλώνει...;;; Ρίξε καμιά φωτό να το καμαρώσουμε......

(Αν δν μεγάλωσε,κάνε του faceApp)... .sarcastic.
Το δικό μου το τερατάκι ειναι πραγματικό τερατακι πλέον και αν και θυληκο δεν μοιάζει καθολου για το φύλο του!!2269πιασαμε πεον τα 10 κιλά και μεθαύριο κλείνει τον τρίτο μήνα εχει μάθει να υπακούει και κάθε μερα μαθαίνει έχουμε μπει σιγά σιγά στην επαναφορά και από βδομάδα θα ξεκινήσουμε το περπάτημα με το λουρί να μάθει να περπατάει δίπλα στο πόδι μου εχει δείξει πολλά θετικά δείγματα αν και την ξεκίνησα πολυ μικρή μολις 8 εβδομάδων!!
 
20170411-194656.jpg
Το δικό μου το τερατάκι ειναι πραγματικό τερατακι πλέον και αν και θυληκο δεν μοιάζει καθολου για το φύλο του!!View attachment 2269πιασαμε πεον τα 10 κιλά και μεθαύριο κλείνει τον τρίτο μήνα εχει μάθει να υπακούει και κάθε μερα μαθαίνει έχουμε μπει σιγά σιγά στην επαναφορά και από βδομάδα θα ξεκινήσουμε το περπάτημα με το λουρί να μάθει να περπατάει δίπλα στο πόδι μου εχει δείξει πολλά θετικά δείγματα αν και την ξεκίνησα πολυ μικρή μολις 8 εβδομάδων!!
Τούμπανο η μικρή...Το έχουν συνήθειο τελικά όταν είναι μικρά να κάθονται με το πόδι έτσι...
 
Το δικό μου το τερατάκι ειναι πραγματικό τερατακι πλέον και αν και θυληκο δεν μοιάζει καθολου για το φύλο του!!View attachment 2269πιασαμε πεον τα 10 κιλά και μεθαύριο κλείνει τον τρίτο μήνα εχει μάθει να υπακούει και κάθε μερα μαθαίνει έχουμε μπει σιγά σιγά στην επαναφορά και από βδομάδα θα ξεκινήσουμε το περπάτημα με το λουρί να μάθει να περπατάει δίπλα στο πόδι μου εχει δείξει πολλά θετικά δείγματα αν και την ξεκίνησα πολυ μικρή μολις 8 εβδομάδων!!
Κουκλάκι είναι κωστή.....Το απόρτ το έχουν εύκολο.....Είναι πανέξυπνα αυτά τα σκυλιά...Βάλτη κ στο νερό.
 
Κουκλάκι είναι κωστή.....Το απόρτ το έχουν εύκολο.....Είναι πανέξυπνα αυτά τα σκυλιά...Βάλτη κ στο νερό.
Στο νερό πρωτομπηκε από 2 μηνών μόνη της μολις βλέπει νερό τρέχει και μπαίνει μέσα σαν τρελό!!
 
Εχω χασει βλεπω πολλα επεισοδια . . . . . .
τι ομορφιες ειναι αυτες !!!!!.love.
και τυχεροι ολοι οσοι εχουν για συντροφια ενα απο τα παραπανω τετραποδα.
ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ
Μάστορα μου σε χάσαμε καλωσόρισες ξανά
 
Προλαβαίνει να προπονηθεί ως τις 15 σεπτέμβρη που ανοίγει το υδρόβιο.... .sarcastic.
Ναι λες και έχει ανάγκη...Αν ήταν δυνατόν να κοιμάται μέσα στην θάλασσα όλο τον χρόνο να είσαι σίγουρος ότι θα το είχε κάνει.... .sarcastic.
 
Back
Top