Labrador

Ηρθε σημερα το κοριτσι μου το πήρα σπίτι με κοιτούσε λες και ήμουν εξωγήινος θέλει κάποιες μερες να εγκλιματιστεί στο καινούργιο σπίτι




την πήγα και βόλτα στο πάρκο μετα



Κούκλα είναι Κώστα, ότι καλύτερο εύχομαι!
 
Ηρθε σημερα το κοριτσι μου το πήρα σπίτι με κοιτούσε λες και ήμουν εξωγήινος θέλει κάποιες μερες να εγκλιματιστεί στο καινούργιο σπίτι




την πήγα και βόλτα στο πάρκο μετα


ειναι υπεροχα σκυλια
ζουνε για να ειναι το αφεντικο τους χαρουμενο ....
 
IMG-20190616-100658-625.jpg

Χαλάρωση μετά την γυμναστική μας στην θάλασσα... Θα μπούμε πολύ δυνατά στο παιχνίδι φέτος.... Καλημέρα!!!
 
Το κοριτσι άρχισε να μεγαλώνει και να δείχνει πολλά πραγματα 1821 κλεισαμε πριν λίγες μερες τους 2 μήνες και άρχισε σιγά σιγά η δουλειά,στη βασική υπακοή με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι μαθαίνει τόσο εύκολα χωρίς να με κουράζει καθολου,πανέξυπνη και πολυ δραστήρια!!
 
Το κοριτσι άρχισε να μεγαλώνει και να δείχνει πολλά πραγματα View attachment 1821 κλεισαμε πριν λίγες μερες τους 2 μήνες και άρχισε σιγά σιγά η δουλειά,στη βασική υπακοή με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι μαθαίνει τόσο εύκολα χωρίς να με κουράζει καθολου,πανέξυπνη και πολυ δραστήρια!!
Κούκλα είναι Κωστή....Ξεπετάχτηκε αρκετά....!!
 
Το κοριτσι άρχισε να μεγαλώνει και να δείχνει πολλά πραγματα View attachment 1821 κλεισαμε πριν λίγες μερες τους 2 μήνες και άρχισε σιγά σιγά η δουλειά,στη βασική υπακοή με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι μαθαίνει τόσο εύκολα χωρίς να με κουράζει καθολου,πανέξυπνη και πολυ δραστήρια!!
να την χαιρεσε τωρα που ειναι μικρουλα γιατι σε μερικους μηνες θα σε βαζει κατω .sarcastic. η κυρια.
 
Την πηρα ενος μηνα με βαρος 2800 και ειναι τωρα 2 μηνων και 5 μερων και εχει περασει τα 6 κιλα!!
Αναμενόμενο Κωστή. Έχει πάρει τα διπλά κιλά....Τα Lambrador είναι σκυλιά...Νταμάρια...
Όταν ενηλικιωθούν Κωστή φτάνουν 40 κιλά περίπου;;;
 
Από Πάτρα
Το 12 εβγαλα μια 11 αδα κουταβια για αυτό σε ρωταω μιαζει μορφολογικά με τον δικό μου πολυ ωραίος σπανια τετια σκυλιά ελλάδα τώρα τελευταία βλεπω μερικούς ωραίος σκύλους τα υπολειπα είναι κλαφτα
 
Back
Top