Labrador

.love..love. κούκλα κούκλα.....Να σου ζήσει κ να είναι καλότυχη.
Σε ευχαριστω φιλε μου δεν αντεξα πηρα παλι ρε ειδα προχθες στη λιμνη ενα παιδι που εχει τρελα με τα παπια και αυτος και μου λεει αντε ρε δε θα κατευασεις το δικο σου λεω παει ο δικος μου ελα θα σε φτιαξω μου λεει και με τα πολλα πηγαμε σημερα να παρω το μελαχρινο
 
Σε ευχαριστω φιλε μου δεν αντεξα πηρα παλι ρε ειδα προχθες στη λιμνη ενα παιδι που εχει τρελα με τα παπια και αυτος και μου λεει αντε ρε δε θα κατευασεις το δικο σου λεω παει ο δικος μου ελα θα σε φτιαξω μου λεει και με τα πολλα πηγαμε σημερα να παρω το μελαχρινο
Καλοριζικο το μωρο , τα μαυρα ειναι δυναμη
 
View attachment 11807
Ελα η κουκλα ειρθε γτ δε γινετε χωρις λαμπραντορ
Μπραβο ρε σειρα.....
Απο μονη της η επιλογη οποιουδηποτε σκυλου ειναι η καλυτερη . . . .
Εεεε τωρα μας χτυπας και στην αχιλλειο πτερνα . . . . . .love.
Τολη ευχομαι να ειναι ΚΑΛΟΤΥΧΗ.... οσο για τα υπολοιπα,να τα εχεις δεδομενα . . . .
 
Μπραβο ρε σειρα.....
Απο μονη της η επιλογη οποιουδηποτε σκυλου ειναι η καλυτερη . . . .
Εεεε τωρα μας χτυπας και στην αχιλλειο πτερνα . . . . . .love.
Τολη ευχομαι να ειναι ΚΑΛΟΤΥΧΗ.... οσο για τα υπολοιπα,να τα εχεις δεδομενα . . . .
Αμα μαθεις με λαμπραντορ μετα δε γινετε χωρις εμενα ο προηγουμενος ειταν ανεπαναληπτος κυνηγος φιλος φυλακας κατικιδιο τα παντα μεχρι και νταντα
 
Τα λαμπραντορ μπορει να ειναι μια ρατσα με μεγαλη σωματικη διαπλαση . . . . (καπως βαρια)
Αλλα στο μεσα στο υγρο στοιχειο ολα αυτα γινονται "αορατα"
Παρτε μια εικονα προσφατη....

Εδω τα φωναζω να γυρισουν πισω, γιατι μπαινουν και βγαινουν αρκετες βαρκες και καικια..

Βεβαια εχουν φτασει και απεναντι..... και μια φωτο με ζουμ για να καταλαβετε καλυτερα την αποσταση !!!

Θα ειναι παντα στα καλυτερα σκυλια για απορτ.....
Αλλα στο υγρο τερεν "ειναι" και θα ειναι παντα ο "ΒΑΣΙΛΙΑΣ" .......

Και καποιες φωτο για να μην ξεχναμε για πιο λογο δημιουργηθηκε αυτη η ρατσα.
εδω φερνει το ψαρι απο τα διχτυα του ψαρα(νταουλια)....
Εδω το αφηνει...
και εδω περιμενουν την επομενη εντολη για επαναφορα . . . .
 
Τα λαμπραντορ μπορει να ειναι μια ρατσα με μεγαλη σωματικη διαπλαση . . . . (καπως βαρια)
Αλλα στο μεσα στο υγρο στοιχειο ολα αυτα γινονται "αορατα"
Παρτε μια εικονα προσφατη....

Εδω τα φωναζω να γυρισουν πισω, γιατι μπαινουν και βγαινουν αρκετες βαρκες και καικια..

Βεβαια εχουν φτασει και απεναντι..... και μια φωτο με ζουμ για να καταλαβετε καλυτερα την αποσταση !!!

Θα ειναι παντα στα καλυτερα σκυλια για απορτ.....
Αλλα στο υγρο τερεν "ειναι" και θα ειναι παντα ο "ΒΑΣΙΛΙΑΣ" .......

Και καποιες φωτο για να μην ξεχναμε για πιο λογο δημιουργηθηκε αυτη η ρατσα.
εδω φερνει το ψαρι απο τα διχτυα του ψαρα(νταουλια)....
Εδω το αφηνει...
και εδω περιμενουν την επομενη εντολη για επαναφορα . . . .

Παντός καιρού, στοιχείου και καθήκοντος αυτά τα σκυλιά... Α και κουκλιά όπως φαίνεται από τις φώτο του Χριστόδουλου! Τι άλλο να ζητήσει κανένας!
 
Δύο χρόνια σήμερα κλείσαν τα κουτάβια σπίτι... Ήρθαν σαν μικρές χνουδωτές μπάλες και τα κοίταγε με περιέργεια ο αείμνηστος ο πατέρας τους και έχουν γίνει σκύλαροι πια...






Απόψε έχουμε και προβολή ταινίας και ο σκυλάκος έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον...

 
Last edited:
Back
Top