Labrador

Για μπάνιο στη θάλασσα σημερα με το δικό μου το θηρίο δεν μπορούσα να το κρατήσω εκτός νερού με τιποτα έμπαινε μέσα και κολυμπούσε σαν τρελό αφηνίασε σημερα!!View attachment 2399
κωστηηη και ση σαν labrador εγηνεςςςς απωτριχωση θεςςςς.yel..yel.
 
IMG-20190827-201739.jpg

Μεγαλώνουμε.... ffff ffff ffff
 
Το πρώτο απορτ σε αγριοπεριστερο είχα βαρέσει προχτες 2-3 και την πήρα σε ενα χωράφι να δω τι αντίδραση θα εχει στο θήραμα δίστασε στην αρχή να το πιάσει στο στομα αλλα μετα από 4-5 προσπάθειες το έπιανε και το έφερνε όπου και να ήταν της το πετούσα μέσα σε ψηλό τρυφιλι για να μην το βλέπει και να πηγαίνει να το ψάχνει!!30554 μηνών ειναι τωρα!!
 
Last edited:
Κάναμε σημερα με το τερατακι το δικό μου την καθιερωμένη βόλτα μας και σημερα ω του θαύματος σήκωσαμε 3 ορτύκια με το τερατακι τουφεκισα και πήρα τα 2 το ενα όμως βρήκαμε το δεύτερο λες και το καταπιε35353536εδω το τέρας που έκανε απορτ,με τρέλανε σημερα!!4 1/2 μηνών!!
 
Last edited:
Κάναμε σημερα με το τερατακι το δικό μου την καθιερωμένη βόλτα μας και σημερα ω του θαύματος σήκωσαμε 3 ορτύκια με το τερατακι τουφεκισα και πήρα τα 2 το ενα όμως βρήκαμε το δεύτερο λες και το καταπιεView attachment 3535View attachment 3536εδω το τέρας που έκανε απορτ,με τρέλανε το τέρας σημερα!!4 1/2 μηνών το τέρας!!
.very funny.....Το Τέρας......very funny.
 
Back
Top