I.P.S.C. ( πρακτική σκοποβολή )

Για Αμέρικα μόνο τέτοια "παιχνίδια"!


(Κώσταααα, τελειώνει γρήγορα ο γεμιστήρας ρε φίλε και ΤΙ ανάκρουση είν' τούτη; ) .exciting. .terror.
Εννοείται ότι θα ήθελα να το δοκιμάσω! Αλλά να σου πω την αλήθεια, τέτοια πιστόλια ποτέ δε μου τράβηξαν το ενδιαφέρον. Και να επιτρεπόταν δεν θα αγόραζα. Ένα MP 5 θελωωωωω.love.
 
Εννοείται ότι θα ήθελα να το δοκιμάσω! Αλλά να σου πω την αλήθεια, τέτοια πιστόλια ποτέ δε μου τράβηξαν το ενδιαφέρον. Και να επιτρεπόταν δεν θα αγόραζα. Ένα MP 5 θελωωωωω.love.
Μα δεν έχουν και καμία χρησιμότητα τέτοια όπλα, αλλιώς όλο και σε κάποιο " σώμα" θα τα έβλεπες να κυκλοφορούν... Είναι όμως τσίρκο -και ο γρηγορότερος τρόπος να γίνεις φτωχότερος!!!

Τώρα για το mp5, τα έχουμε πει .love.
 
Καμια φωτο απο το cz ts Γιωργη? Εντυπωσεις?
φανταστικό όπλο Γιώργο, πολύ στιβαρό, γρήγορο, εύστοχο και με πολύ χαμηλή ανάκρουση!
Η έκδοση TS Orange που έχω, έχει γίνει fitting η κάννη με το κλείστρο στο χέρι και τη νιώθεις τη διαφορά ακόμα κι όταν απλά το κρατάς -σε σύγκριση με το ¨απλό¨ TS. Όπως και να' χει, κορυφαίο όπλο για competition και αξίζει την τσουχτερή τιμή του!!
Το από κάτω αξίζει κι αυτό τα χρήματά του -πολύ λιγότερα, αλλά πολύ καλό, συγκριτικά με τα λοιπά πολυμερή που κυκλοφορούν (γκλοκ, σμιθ, σπρινγκφιλντ, χέκλερ, κλπ).

img_1245-jpeg.50766
 
Τώρα πώς η εναρμόνιση των όρων φύλαξης και μεταφοράς συνδυάζεται με τον Άη Βασίλη με ξεπερνάει!😂😂😂

Δεν μας λες κι εμάς;
καλά , έκλαψα ... .sarcastic..sarcastic.

Βρε δάσκαλε, θα μας δώσουν που θα μας δώσουν pistol caliber carbine, θα μας επιτρέψουν τα ημιαυτόματα τυφέκια, θα μας δώσουν 5 θέσεις ραβδωτών κεντρικής πυροδότησης (αντί 2 που 'ναι τώρα) -και μέχρι εδώ είναι που μπαίνει το χέρι του Αη Βασίλη, να μη μας ζητήσουν να έχουμε για τη φύλαξή τους στο σπίτι σκύλο, θωρακισμένη πόρτα/παράθυρα, συναγερμό, πακτωμένο οπλοκιβώτιο και συνδρομή σε εταιρεία φύλαξης;
Πως θα γίνει; τσάμπα θα τα φέρνει ο Αη Βασίλης τα δώρα; κι άντε και τα φέρει τσάμπα, οι τάρανδοι καύσιμο, όχι ;;; hippo
 
φανταστικό όπλο Γιώργο, πολύ στιβαρό, γρήγορο, εύστοχο και με πολύ χαμηλή ανάκρουση!
Η έκδοση TS Orange που έχω, έχει γίνει fitting η κάννη με το κλείστρο στο χέρι και τη νιώθεις τη διαφορά ακόμα κι όταν απλά το κρατάς -σε σύγκριση με το ¨απλό¨ TS. Όπως και να' χει, κορυφαίο όπλο για competition και αξίζει την τσουχτερή τιμή του!!
Το από κάτω αξίζει κι αυτό τα χρήματά του -πολύ λιγότερα, αλλά πολύ καλό, συγκριτικά με τα λοιπά πολυμερή που κυκλοφορούν (γκλοκ, σμιθ, σπρινγκφιλντ, χέκλερ, κλπ).

img_1245-jpeg.50766
Ευχαριστω για την απαντηση, δεν ηξερα οτι εχουν τετοια διαφορα μεταξυ τους.
Η φωτο δεν φαινεται.
 
Back
Top