Hunter Passion

image.jpg
Στη φώτο ο Γώγος είναι, ο ιδιοκτήτης του outdoor life στα Γιάννενα και κατασκευαστής των φυσιγγίων gorilla?
 
Αρη καποιο τηλ επικοινωνιας υπαρχει? Τα παλαια δεν τα σηκωνει κανεις , μαλλον εχουν αλλαξει γραφειο
 
Ναι Τολη, αλλαξε η διευθυνση κ μεταφερθηκαν τα γραφεια... ΑΥτη την περιοδο για οτι θες το τηλ ειναι 6932291158 Γιωργος Τσαμαντακης
 
Στο τευχος που κυκλοφορει εχουν γινει καποια τυπογραφικα λαθη στους πινακες με τις δοκιμες των φυσιγγιων λογω αλλαγης γραφιστα οπως με ενημερωσαν... Το περιοδικο ζητα συγνωμη απο τους αναγνωστες... Τα σωστα στοιχεια ειναι αυτα που αναφερονται στα κειμενα που συνοδευουν τις δοκιμες...
 
Έπεσε στα χέρια μου το τελευταίο hunter passion χθες και είδα γνωστές φάτσες μέσα..Αντωνάκη δικιά σου ήταν η φάσσα? .sarcastic.

Φιλαρακι τι θες τωρα??? respect..yelling. Μπορει να την βρηκε ο ανθρωπος μπροστα του κ να τη σηκωσε να δει αν ειναι μεγαλο κ δυνατο πουλι... .ha ha ha. Σε πειραζει??? .sarcastic.
 
Φιλαρακι τι θες τωρα??? respect..yelling. Μπορει να την βρηκε ο ανθρωπος μπροστα του κ να τη σηκωσε να δει αν ειναι μεγαλο κ δυνατο πουλι... .ha ha ha. Σε πειραζει??? .sarcastic.

.very funny.Ρε μόλις είδα την φώτο μου πεσε το περιοδικό απο τα χέρια! Αχαχαχαχα
 
Έπεσε στα χέρια μου το τελευταίο hunter passion χθες και είδα γνωστές φάτσες μέσα..Αντωνάκη δικιά σου ήταν η φάσσα? .sarcastic.
Η αληθεια ειναι οτι φασα δεν ειναι δικια μου... Ειναι του Αρι που μολις την ειχε φερει στο καρτερι μου και καμαρωνε...
Την προηγουμενη ειχα παρει εγω αλλα περιεργως δεν εχω φωτο....sarcastic.
 
Το εχω στα χερια μου και γω απο χθες και το ξεφυλιζω.Μου αρεσε το αρθρο για το αγριογουρουνο γιατι ειπε πολλες αληθειες.Ειναι φυσικο να δωσω την μεγαλυτερη βαρυτητα στις δοκιμες των φυσιγγιων.Φυσικα καμαρωσα και τον Αντωνη να κρατα το σιδερενιο του πουλι στο χερι!!!!!!!!!!
 
Το πρωι προμηθευτικα το καινουργιο τευχος κ τελευταιο της σεζον πολλα μπραβο στον φιλο Αρη για τις δοκιμες του κ τα αρθρα του σχετικα με τις διασπορες κ τα μεσοταπα!!
 
Εμείς οι συνδρομητές σαν τους κερατάδες ήμαστε τελικά, όλα τελευταίοι τα μαθαίνουμε ... :D.
Πλάκα κάνω, ας πηγαίνει καλά το περιοδικό και ας αργεί να έρθει ... :)
 
Όντως, ας υπάρξει συνέχεια και ας είναι με την νέα σεζόν.
Συμφωνώ με τους συναδέλφους, Ο Άρης έχει Καλή Πένα και θα πρέπει να την "επιχρυσωσει".
Πολύ καλή και η παρουσίαση θεμάτων από 3 άτομα, βλέπεις διαφορές και.... σκέφτεσαι.
 
Back
Top