Hunter Passion

Το τεύχος του Ιανουαρίου, για μένα, είναι ίσως το καλύτερο τεύχος που έχει κυκλοφορήσει μέχρι τώρα. Πάπιες, γουρούνια, φυσίγγια, οπλουργικά, σκοπευτικά, συγκριτικά .... κτλ,κτλ,κτλ.
Αφού είναι τόσο "γεμάτο" τεύχος που προς στιγμή νόμιζα ότι μειώθηκε η ύλη των σκύλων, αλλά μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτό, απλά ήταν τόσο ωραία η ύλη που με ξεγέλασε.
Επειδή καμιά φορά γκρινιάζουμε για το οτιδήποτε, πρέπει όταν αξίζει να λέμε και ένα μπράβο σαν ηθική ανταμοιβή.
Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους τους συντελεστές του περιοδικού και ιδιαίτερα στα "δικά" μας τα παιδιά, τον Άρι και τον Λεωνίδα, που κοσμούν και ετούτο εδώ τον χώρο. .shake.
 
  • Like
Reactions: leo
H αληθεια ειναι πως μου αρεσε κ μενα πολυ... Το ξεφυλισα αρκετες φορες πριν το διαβασω κ χαζεψα θεματα κ φωτογραφιες... Τα μπραβο στους συντελεστες...
 
Από την δική μου μεριά σε ευχαριστώ πολύ, και στο πρόσωπό σου ευχαριστώ και όλους τους αναγνώστες, που στηρίζουν αυτό το πραγματικά ξεχωριστό έντυπο και που λένε συγχαρητήρια απ' την καρδιά τους! .shake hands.
 
Αρι και Λεωνιδα και απο εδω, και παλι συγχαρητηρια σε σας και στους συντελεστες βεβαια, που μιας και μου δοθηκε η ευκαιρια να τους γνωρισω, ολοι σας δειχνετε ζηλο και επαγγελματισμο, κανοντας το περιοδικο να "φυσαει"...
Συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια σε ολους....cool.
 
  • Like
Reactions: leo
Το πιστεύετε ότι μόλις σήμερα διάβασα το τεύχος Ιανουαρίου; Καθόταν στην θυρίδα μου και δεν είχα πάει να την κοιτάξω. Έτσι κι αλλιώς μόνο λογαριασμούς έχει.:mad:

Πολύ ωραίο τεύχος όντως, και δικαίως το άρθρο του Άρι ψηφίστηκε άρθρο του μήνα. Άρι, με ταξίδεψες ρε μπαγάσα... Σαν να 'μουν στην διπλανή φυλάχτρα και να σου φώναζα εγώ μπράβο αισθάνθηκα! Μπράβο παλικάρι μου, το έχεις το αφηγηματικό!.shake hands.
 
Λεωνίδα σήμερα κατάφερα και διάβασα με ησυχία το άρθρο σου από την επίσκεψη σου στο εργοστάσιο της Perazzi στην Ιταλία. Απλά εξαιρετικό.
Μου δημιουργήθηκε μια απορία, σε πόσο καιρό από την στιγμή που σου παίρνουν τα μέτρα, έχουν έτοιμο το κοντάκι;
 
Λεωνίδα σήμερα κατάφερα και διάβασα με ησυχία το άρθρο σου από την επίσκεψη σου στο εργοστάσιο της Perazzi στην Ιταλία. Απλά εξαιρετικό.
Μου δημιουργήθηκε μια απορία, σε πόσο καιρό από την στιγμή που σου παίρνουν τα μέτρα, έχουν έτοιμο το κοντάκι;

Δεν ρώτησα, αλλά πιθανότατα αυθημερόν. Τα μέτρα περνιούνται σε ένα CNC ξύλου και τα τελειώνει στο χέρι ο κοντακάς. Αυτά είναι δουλειά 2 ωρών. Οι ψάθες γίνονται σε άλλη μισή ώρα, τρία τέταρτα το πολύ.
 
Πάντως το να πίνεις καφέ με τον Mr Perazzi και να του εκμαιεύεις με τρόπο πράγματα που δεν θέλει στα αλήθεια να σου πει (όπως η γνώμη του για τους αυλούς)... Αξία ανεκτίμητη!
 
Εμπειρία να βρεθείς εκεί και φαντάσου τι εμπειρία θα είναι να φύγεις και με ένα κομμάτι μαζί :rolleyes:
Όνειρα θερινής νυκτός...:D
Όταν λες η γνώμη του για τους άλλους, ποιους αντιλαμβάνεται σαν ανταγωνιστές; Έχει ανταγωνιστές; Π.χ. την Beretta ?
 
Η γνώμη του για τους αυλούς. ΤΟΥΣ ΑΥΛΟΥΣ!
.very funny.

Εντάξει ήταν αργά και ήμουν ψόφιος :confused:
Ο Αρίστος βέβαια δεν έχασε την ευκαιρία .... .hair. ... σαν το καρτάλι περιμένει .... .smashfrak.

Μάλιστα, για τους αυλούς λοιπόν. Από τα γραφόμενα σου ενημερώθηκα ότι "ανοίχτηκε" και αυτός στην ημιδιευρημένη περιοχή.
 
Back
Top