Fabarm Team

Εχω πάει στόχο και τσιανικα, και οι δυο μου είπαν οτι δεν μπορούν να παραγγείλουν αλλα όπλα λόγω οτι τους είχε κοπεί η πίστωση. Είχα πάει προ συμφωνίας μνημονίου...όταν θα βγει με το καλο η άδεια (Τρίτη) θα τα γυρίσω όλα. Για την XLR5 τι λέτε?
 
Και μια ερώτηση που θα δείξει ποσό άσχετος ειμαι....η συνθετική έχει μεγαλύτερη αντοχή απο την ξύλινη?
 
Βασικά στα χρήματα που διαθέτω έως 1000-1100 δοκίμασα 3 μάρκες, την fabarm h4, την franchi affinity και την beretta es100. Στην επωμιση η fabarm μου έκατσε γάντι, μονο και μονο απο αυτο
 
Και μια ερώτηση που θα δείξει ποσό άσχετος ειμαι....η συνθετική έχει μεγαλύτερη αντοχή απο την ξύλινη?
το ξύλο είναι κλασικό και ζεστό
το συνθετικό ευκολία και κρύο
αναλόγως τι σου αρέσει επώμισε τα και τα 2 αν μπορεις πολλές φορές πριν αποφασίσεις
με το κοντάκι της συνθετικής είμαι ερωτευμένος χωρίς να θέλω να επηρεάσω
 
Αν δεν την τουφεκισεις αυτό δεν το ξέρεις.
Γιώργο αν σου δοθεί ευκαιρία επώμισε την συνθετική xlr5
την επώμισα πάνω από 10 φορές στον Μεγαγιάννη
ήθελε cust off αλλά μου κάθησε σε όλες τις επωμίσεις στο ίδιο ακριβώς σημείο
 
Η Xlr ειναι πολυ καλη επιλογη, μου αρεσει πολυ σαν αισθηση, εχει πολυ καλη καννη, ειναι φιλικη στο χρηστη κ δεν εχω ακουσει για προβληματακια...
 
αν ήμουν λάτρης των αερίων το όπλο που θα κυνηγούσα θα ήταν σίγουρα fabarm

πολύ ανώτερη ποιότητα στην κατασκευή από άλλες εταιρείες, όσο για τουφεκιά δεν χωράει συζήτηση
 
Εχω πάει στόχο και τσιανικα, και οι δυο μου είπαν οτι δεν μπορούν να παραγγείλουν αλλα όπλα λόγω οτι τους είχε κοπεί η πίστωση. Είχα πάει προ συμφωνίας μνημονίου...όταν θα βγει με το καλο η άδεια (Τρίτη) θα τα γυρίσω όλα. Για την XLR5 τι λέτε?
Αν σου καθεται και τη γουσταρεις σαν κατοχος της στην προτεινω ανεπιφυλακτα. Δεν θα χεις κανενα προβλημα και αν την καλοψαξεις θα δεις οτι ειναι πολυ στιβαρη. Τουφεκια παααααρα πολυ καλη.
 
Καλησπέρα, πήγα σήμερα και ξαναείδα την Η4, Αυτο το όπλο μου κάθεται πολυ καλα επάνω μου. Εχω μια ερώτηση ως άσχετος, κουνιόταν η πάπια δεξιά αριστερά, έπρεπε να το κανει αυτο? αν οχι που οφείλεται?
 
Σε μερικα οπλα ειναι φυσιολογικο βλ maxus sx3. Στην δικια μου xlr δε κουναει καθολου.Μηπως δεν ηταν καλα σφιγμενηη βιδα της...Η μπορει στην H4 να χει ανοχη
 
Σε πολλα οπλα κουναει η παπια, η αν δεν κουναει στην αρχη, κουναει στην πορεια λογω της ανοχης των εφαρμογων, μην σε ανησυχει...
 
Στη δικια μου κουναει Βασιλη... Δεν εχει σχεση με την εταιρια, εχει σχεση με την ανοχη των εφαρμογων της παπιας...
 
  • Like
Reactions: DrV
Back
Top