Fabarm Team

Και σε μιa παλιά Altair ενός θείου μου κουνάει, αφού δεν είναι ανησυχητικό κομπλέ τότε
 
Είναι και θέμα σφιξίματος βέβαια αλλά θεωρώ ότι ήταν καλά δεμένο το όπλο. H Benelli που έχει ο πατέρας έχει πάπια που κουνιέται, στην Beretta δεν κουνάει τπτ...Όπως σου λένε και τα παιδιά μην το φοβάσαι εκτός κι αν είναι κάτι το υπεροβολικό..Πιάσε και κανένα άλλο όπλο να συγκρίνεις...
 
Εχω κάποιες απορίες, πρέπει να την περάσω με λάδι τωρα? επίσης έχει τρία τσοκ, ενα * ενα *** και ενα ****, το full τσοκ γράφει οτι δεν κανει για ατσάλινα, αλλα τα αλλα 2 δεν το γράφουν, όποτε κάνουν? το όπλο και η κάνη έχουν εγκριθεί να ρίχνουν ατσάλινα
 
Χρηστο σκουπισε τη με ενα πανι αν εχει παχυρευστα γρασα στο μηχανισμο της κ ριξτης λιγο λαδι στα κινητα μερη κ οχι οπου περνανε τα αερια (πχ πιστονι)... Το φουλ σου δεν κανει για ατσαλινα, τα αλλα δυο κανουν... Γενικα ξεκινα να κυνηγας με τα τρια αστρα... ;)
 
Εχω κάποιες απορίες, πρέπει να την περάσω με λάδι τωρα? επίσης έχει τρία τσοκ, ενα * ενα *** και ενα ****, το full τσοκ γράφει οτι δεν κανει για ατσάλινα, αλλα τα αλλα 2 δεν το γράφουν, όποτε κάνουν? το όπλο και η κάνη έχουν εγκριθεί να ρίχνουν ατσάλινα
Αφού, απ'ότι καταλαβαίνω, θα την κάνεις φύλλο και φτερό.sarcastic., δωστης και μια λαδωσιά έτσι για να τη χαϊδεψεις και λίγο.love..sarcastic.
Με το 3* και το 4* τσόκ ρίχνεις ατσάλινα.
 
Χρήστο καλοντουφεκο,καλά κυνήγια ευχομε!!!ρίξε και κανένα σμπάρο αφιερωμένο στο φόρουμ....banana..banana..banana..ha ha ha..ha ha ha..ha ha ha.
 
Παιδιά καλησπέρα κάντε μου μια χάρη , σημερα έπιασα στα χερια το πλαγιόκανο της fabarm , απο εξω στό ύψος των Τσόκ κάνει ενα ελαφρύ εξόγκωμα είναι φυσιολογικό ? είναι λόγω tribore?
 
Παιδιά καλησπέρα κάντε μου μια χάρη , σημερα έπιασα στα χερια το πλαγιόκανο της fabarm , απο εξω στό ύψος των Τσόκ κάνει ενα ελαφρύ εξόγκωμα είναι φυσιολογικό ? είναι λόγω tribore?
είναι φυσιολογικό το εξόγκωμα στο τελείωμα της κάννης όπου χωνεύουν τα τσοκ
σε κάποιες κάννες είναι πιο έντονο σε κάποιες όχι
σε όλες όμως είναι ορατό......μην σε ανησυχεί :).shake hands.
 
Last edited:
Back
Top