Fabarm Team

550 Θελει αυτος που το πουλαει
Εχω το ίδιο όπλο αλλά σε δεξιό, το έχει ένας φίλος σε αριστερό, υπέρ ευχαριστημένοι και οι δύο !!!!! Ή γνώμη μου είναι δες το αν είναι σε καλή κατάσταση παρτο! Τα πρόταση μοντέλα είχαν ένα θέμα με την πάπια ,μετά από μερικές τουφεκιες ραιζε μπροστά Κάτο από την βίδα που την σφυγγει. Και εμένα και του φίλου το ίδιο το κάλυψε ή εγγύηση μας εστυλαν καινούριες τις έφτιαξα με δύο στρώσεις πολιαστερα από μέσα με ένα πινελακι και από τότε όλα καλά.τις πήραμε μαζί τις έχουμε από το 2004 και δεν έχουμε κανένα άλλο πρόβλημα....
 
Πρεπει να βρω κανα παληκαρι που να ξερει να παμε να το δουμε αυτος μου λεει δεν εχει κανει κυνηγια πολλα με αυτην,
 
Δεν ειναι αθηνα αλλα στην ραφηνα ειναι το παιδι οποτε τι αλλο μπορω να κανω αυτοσ δεν κατεβαινει αθηνα
 
PA310028.jpg


ωρηστε και το δικομου σε 20αρι διαμετριμα και κηνηγαω ορτυκακια που το κανει πολυ ποιο σπορτιδικο και ομορφο..
το μονο κακο ειναι η τημη στα φυσεκια οπου ειναι αρκετα τσουχτερη..
 
Μερικές φωτογραφίες από την πρόσφατη εμπειρία μας στην Κόνιτσα!
Εγώ...


Ο Μάνος...



Ένα από τα πρωινά...



Τι έβλεπα στην επιστροφή...



Τι έβλεπε ο Μάνος...

Ωραίες φωτογραφίες. ..Η Fabarm τι λεει;τι τσοκ δούλευες;
 
Ωραίες φωτογραφίες. ..Η Fabarm τι λεει;τι τσοκ δούλευες;
Η Fabarm έγινε φέτος 10 ετών. Είμαι υπερικανοποιημένος με το όπλο και έχω κατεβάσει πουλιά από το πουθενά. 3-4-5 δουλεύω γενικά. Το 3ήμερο δούλευα 4 άστρα και το Σάββατο το πρωί μετά τις 10 έβαλα 3 άστρα με πολύ μακρυνές επιτυχίες! Με 1 και 2 άστρα δεν τα πετυχαίνω!!
 
Η Fabarm έγινε φέτος 10 ετών. Είμαι υπερικανοποιημένος με το όπλο και έχω κατεβάσει πουλιά από το πουθενά. 3-4-5 δουλεύω γενικά. Το 3ήμερο δούλευα 4 άστρα και το Σάββατο το πρωί μετά τις 10 έβαλα 3 άστρα με πολύ μακρυνές επιτυχίες! Με 1 και 2 άστρα δεν τα πετυχαίνω!!
Ωραία όπλα Βασίλη το μόνο κακό είναι ότι δεν πέρνουν αλλά τσοκ. Θα ήθελα κάποια στιγμή να δω φωτογραφίες του μηχανισμού της στο ανάλογο θέμα. Αν είναι εύκολο
 
Ωραία όπλα Βασίλη το μόνο κακό είναι ότι δεν πέρνουν αλλά τσοκ. Θα ήθελα κάποια στιγμή να δω φωτογραφίες του μηχανισμού της στο ανάλογο θέμα. Αν είναι εύκολο
Λογικά τον Μάρτιο θα βάλω φωτογραφίες! Μια φορά το χρόνο το διαλύει ο πατέρας μου για καθαρισμό!
 
Ωραία όπλα Βασίλη το μόνο κακό είναι ότι δεν πέρνουν αλλά τσοκ. Θα ήθελα κάποια στιγμή να δω φωτογραφίες του μηχανισμού της στο ανάλογο θέμα. Αν είναι εύκολο
Ποιος σου είπε οτι δεν παίρνουν άλλα τσοκ?σίγουρα παίρνουν briley
 
λοιπον μυρο δες εδω.τσοκ για ολα τα γουστα τις τσεπες και τα οπλα.επαναλαμβανω μονο briley βρηκα ισως να εχει και αλλη εταιρεια.εχει και απλα fabarm και τα inner hp
www.pshqeurope.com. βεβαια δεν ξερω τωρα αν μπορεις να παραγγειλεις απ αυτους.εγω πριν 3 χρονια ειχα παραγγειλει για την 11-87 κυλινδρο IM LF ολα μαζι με μεταφορικα 90 ευρω.μετα φιλος παραγγειλε για beretta κι ενω νομιζε οτι χαθηκε η παραγγελια του ηρθε μετα απο 3 μηνες.παντως ριξε μια ματια να τα δεις
 
Last edited:
Back
Top