Fabarm Team

Επειδή κι εγώ έψαχνα κάποια στιγμή το ίδιο, είχα βρει ότι σε αριστερό μαμίσιο βγαίνουν:
  • Zabala
  • franchi feeling
  • Verney Carron Sagittaire
  • Marocchi Finn Classic 512
πιο ακριβά
  • Browning 525
  • Beretta 687
Σίγουρα μπορεί να βγαίνουν κι άλλα - η Perazzi στο βγάζει sur mesure αν το αντέχεις!
Σε ευχαριστω πολυ γιαννη θα τα δω γιατι εχει ψαξιμο η δουλεια ειναι θεμα εδω στην ελλαδα το αριστερο κοντακι
 
Ολα ωραια κ καλα τα ξεκινας κ στη συνέχεια μου τα χαλάς....
Κοιτα τα 2 Fabarm κ την Α400....οποιο σου γουστάρει περισσοτερο φιλε!!
Μαλλον κατα εκει θα κλεισω κωστα γιατι ειναι δυσκολο με τα δικανα και ξεφευγουν κιολας λιγο ορισμενα
 
Καλησπέρα σε όλους, δεν ήμουν ποτέ κάτοχος fabarm αλλά μόλις έπιασα στα χέρια μου πριν μισό χρόνο την xlr waterfowler western έπαθα πλακά.

Θα ήθελα να μου πει οποίος έχει το όπλο εάν έχει βρει κάποιο αρνητικό ή προβλήματα που αντιμετωπίζει.

Έχω βρει όπλο ελαφρώς μεταχειρισμενο και είμαι έτοιμος να το αγοράσω.
Σας ευχαριστώ πολύ!
 
Καλησπέρα σε όλους, δεν ήμουν ποτέ κάτοχος fabarm αλλά μόλις έπιασα στα χέρια μου πριν μισό χρόνο την xlr waterfowler western έπαθα πλακά.

Θα ήθελα να μου πει οποίος έχει το όπλο εάν έχει βρει κάποιο αρνητικό ή προβλήματα που αντιμετωπίζει.

Έχω βρει όπλο ελαφρώς μεταχειρισμενο και είμαι έτοιμος να το αγοράσω.
Σας ευχαριστώ πολύ!
Εγω δεν την ειχα αλλα κανεις δεν εχει παραπονο απ'αυτο το τουφεκι. Εχει και πολυ καλη αντιπροσωπια που ειναι πολυ σημαντικο.
 
Καλησπέρα σε όλους, δεν ήμουν ποτέ κάτοχος fabarm αλλά μόλις έπιασα στα χέρια μου πριν μισό χρόνο την xlr waterfowler western έπαθα πλακά.

Θα ήθελα να μου πει οποίος έχει το όπλο εάν έχει βρει κάποιο αρνητικό ή προβλήματα που αντιμετωπίζει.

Έχω βρει όπλο ελαφρώς μεταχειρισμενο και είμαι έτοιμος να το αγοράσω.
Σας ευχαριστώ πολύ!
Για αυτήν μιλάς;
 

Attachments

  • 966CE18B-8FB3-4A42-B7F0-ABECCD08C86A.png
    966CE18B-8FB3-4A42-B7F0-ABECCD08C86A.png
    2,2 MB · Προβολές: 34
Από καινούργια σχεδόν το έλασμα απελευθέρωσης τα έπαιξε. Ο Τουρής ήταν άψογος και ευγενικότατος όμως και διόρθωσε το όπλο χωρίς καμμία χρέωση και τώρα δουλεύει ρολόι.
Εμένα η παραλλαγή της μου άρεσε στη φωτογραφία αλλά από κοντά δεν μου άρεσε τόσο. Μου φάνηκε σαν ξεθωριασμένη παραλλαγή Minecraft όποτε την έστειλα στον Σκλάβη και την έβαψα ξανά (ξέρω έχω σαλέψει αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα).
Την προέκταση την παράγγειλε ο «αδερφός» μου καθότι είμαι εξωτερικό τώρα όποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Πάντως η XLR παίρνει 6 χωρίς μειωτήρα όποτε και να μην πάρεις πάλι καλά είναι.

Τωρινή απεικόνιση από το Fadasma μου.
 

Attachments

  • C62660C0-777F-4AC0-BC56-54F05CE04BF7.png
    C62660C0-777F-4AC0-BC56-54F05CE04BF7.png
    2,2 MB · Προβολές: 19
  • 6C595DAB-5188-4895-A276-4880BF223F59.png
    6C595DAB-5188-4895-A276-4880BF223F59.png
    2,1 MB · Προβολές: 19
  • B24DE1BE-BFAB-48FC-9D37-A18B5CBA478F.jpeg
    B24DE1BE-BFAB-48FC-9D37-A18B5CBA478F.jpeg
    254,8 KB · Προβολές: 19
Από καινούργια σχεδόν το έλασμα απελευθέρωσης τα έπαιξε. Ο Τουρής ήταν άψογος και ευγενικότατος όμως και διόρθωσε το όπλο χωρίς καμμία χρέωση και τώρα δουλεύει ρολόι.
Εμένα η παραλλαγή της μου άρεσε στη φωτογραφία αλλά από κοντά δεν μου άρεσε τόσο. Μου φάνηκε σαν ξεθωριασμένη παραλλαγή Minecraft όποτε την έστειλα στον Σκλάβη και την έβαψα ξανά (ξέρω έχω σαλέψει αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα).
Την προέκταση την παράγγειλε ο «αδερφός» μου καθότι είμαι εξωτερικό τώρα όποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Πάντως η XLR παίρνει 6 χωρίς μειωτήρα όποτε και να μην πάρεις πάλι καλά είναι.

Τωρινή απεικόνιση από το Fadasma μου.
Η αλήθεια είναι ότι δεν με ξετρέλανε η παραλλαγή της αλλά η αίσθηση που μου έδωσε όταν την έπιασα στα χέρια μου.
Η εμφάνιση της αλλάζει εύκολα, όπως έκανες και εσύ... Για τα υπόλοιπά έχω αμφιβολίες, από σκουριά πως πάει;
 
Η αλήθεια είναι ότι δεν με ξετρέλανε η παραλλαγή της αλλά η αίσθηση που μου έδωσε όταν την έπιασα στα χέρια μου.
Η εμφάνιση της αλλάζει εύκολα, όπως έκανες και εσύ... Για τα υπόλοιπά έχω αμφιβολίες, από σκουριά πως πάει;
Πόσο την βρήκες μεταχειρισμένη;Αν δεν σε ξετρελαίνει η παραλλαγής γιατί δεν κοιτάς για μαύρη που θα είναι πιο φθηνη , θα ρωταγε ο δικηγόρος του διαβόλου;
 
Last edited:
Πόσο την βρήκες μεταχειρισμένη;Αν δεν σε ξετρελαίνει η παραλλαγής γιατί δεν κοιτάς για μαύρη που θα είναι πιο φθηνη , θα ρωτάτε ο δικηγόρος του διαβόλου;
Πριν 3 χρόνια την πήρε ένας γνωστός μου, το όπλο κυνήγησε 8 φορές λόγω covid και άλλων υποχρεώσεων.
Δεν έχει ρίξει πάνω από 200 φυσιγγια.

Σε αυτόν δεν του έκατσε κάθολου καλά η Ρίγα του όπλου ενώ εγώ το λάτρεψα από την πρώτη στιγμή.
Τώρα το πουλάει 900 ευρώ, δεν το κρατάνε παραπάνω, για να πάρει a400 xtreme plus που ήταν και ο αρχικός του στόχος.
 
Back
Top