Fabarm Team

Λοιπόν τώρα που το λες θα κολήσω ένα αυτοκόλλητο usa επάνω στο δικανακι αν πέφτουν πιο εύκολα θα κολήσω και στις κανες από ένα ή μπορεί και να το χαράξω . ή να κρεμασω την αμερικανική σημαία κάτω από τη πάπια .
 
Παιδιά καταρχήν καλησπέρα σας.
Πιστεύετε πως μια l4s initial με 66αρα κάννη και τσοκ 1,3,5, χρειάζεται για το κυνήγι των τριχωτών το δυάρι τσοκ ή γίνεται δουλειά και με το Ντέμι; Μετά από επικοινωνία με έμπορα της περιοχής μου ,μου ανακοίνωσε πως το εν λόγω τυφέκι στην έκδοση maxi κοστίζει 1130 λόγω ανατίμησης( θα ανέβει κι άλλο μετά τον Ιούνιο όπου αναμένεται η νέα παρτίδα) και 1210 με επιπλέον 2αρι τσοκ.
 
Παιδιά καταρχήν καλησπέρα σας.
Πιστεύετε πως μια l4s initial με 66αρα κάννη και τσοκ 1,3,5, χρειάζεται για το κυνήγι των τριχωτών το δυάρι τσοκ ή γίνεται δουλειά και με το Ντέμι; Μετά από επικοινωνία με έμπορα της περιοχής μου ,μου ανακοίνωσε πως το εν λόγω τυφέκι στην έκδοση maxi κοστίζει 1130 λόγω ανατίμησης( θα ανέβει κι άλλο μετά τον Ιούνιο όπου αναμένεται η νέα παρτίδα) και 1210 με επιπλέον 2αρι τσοκ.
Αλλη παρτιδα ή οτι εχει στις αποθηκες? Ελεος πια ολοι βρηκαν ευκαιρια.
Απο σουβλατζιδες μεχρι οπλεμποροι.
Στο τελος θα τα κανουν γαργαρα, αν ειμαστε σωστοι καταναλωτες
 
Λοιπόν τώρα που το λες θα κολήσω ένα αυτοκόλλητο usa επάνω στο δικανακι αν πέφτουν πιο εύκολα θα κολήσω και στις κανες από ένα ή μπορεί και να το χαράξω . ή να κρεμασω την αμερικανική σημαία κάτω από τη πάπια .
Κανε του υδροβαφή τη σημαία ρε, να μη κουβαλας τιποτα περετερω....
 
Παιδιά καταρχήν καλησπέρα σας.
Πιστεύετε πως μια l4s initial με 66αρα κάννη και τσοκ 1,3,5, χρειάζεται για το κυνήγι των τριχωτών το δυάρι τσοκ ή γίνεται δουλειά και με το Ντέμι; Μετά από επικοινωνία με έμπορα της περιοχής μου ,μου ανακοίνωσε πως το εν λόγω τυφέκι στην έκδοση maxi κοστίζει 1130 λόγω ανατίμησης( θα ανέβει κι άλλο μετά τον Ιούνιο όπου αναμένεται η νέα παρτίδα) και 1210 με επιπλέον 2αρι τσοκ.
Εγω θα του ελεγα να παει να...κουρευτει...
Δες λινκ με τιμη!

https://www.kalkantzakos.com/Product/5623/l4s-initial-hunter-maxi,-karampina-fabarm
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
Ολλα είναι εξαιρετικά πολύ καλητερες κάνες η α400 και η φαμπαρμ από την μ2
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
Τι κυνηγάς ;
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
Fabarm ή beretta.
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
Απο φαμπαρμ μονο xlr5 τα αλλα δυο που ξεκινανε απο Β δε χρειαζετε καπια συσταση
 
Η l4s είναι μανιτζέβελο όπλο, πιο ελαφρυ απο xlr αλλά η δεύτερη μου δίνει την εντύπωση του πιο στιβαρού και ποιοτικού όπλου. Απο κεί και πέρα οι fabarm φημίζονται για τις τουφεκιές τους, αλλά αυτό για πολλούς, που ΔΕΝ τις κατέχουν είναι φήμες. Πάρε οτι σε ευχαριστεί και σου ταιριάζει καλύτερα, τα όπλα που ανέφερες είναι όλα πολύ καλά!
 
Καλησπερα στην ομαδα!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..σκεφτομαι να αλλαξω οπλο και ειμαι αναμεσα σε 2φαμπαρμ την l4s και την xlr5 και σε μια μπενελι m2 και την μπερετα α400 αλλα ξεφευγει αρκετα η συγκεκριμενη..καθως αυτες βγαινουν σε αριστερες μιας και ειμαι αριστεροχειρας και υπαρχει ενα προβλημα στην αγορα με αυτο το θεμα..αν εχετε καποιος δει η δοκιμασει και εχει καποιες εντυπωσεις απο τις συγκεκριμενες μαρκες θα με βοηθουσε πολυ
Καλησπέρα Νίκο, αριστερόχειρας κι εγώ,έχω την Α400 action και είμαι υπερευχαριστημενος, εξαιρετικές ντουφεκιές με τα μαμά τσοκ,δεν χρειάζονται aftermarket,εύκολο λύσιμο καθάρισμα για όπλο αερίων και με το kick-off που έχω εγώ νομίζεις ότι ρίχνεις με φλόμπερ,από τα άλλα όπλα που αναφέρεις έχει φίλος την ls4 grey και είναι ευχαριστημένος.
 
Την L4S δεν την ξέρω καθόλου.
Η XLR είναι εξαίσιο όπλο με δυνατές ντουφεκιές και τραβάει ‘μάτι’ πολύ.
Η Α400 είναι επιπέδου “apex predator”. Τα’χει όλα τα καλά.
Η Μ2 είναι όσο καλό είναι το κομοδίνο μου για τραπέζι…

Γνώμη μου όπως πάντα!
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα..μηπως γνωριζει κανενας με περιπου στα 1500 ευρω αν βγαινει δικανο εξολοκληρου αριστερο η εστω με κοντακι αριστερο;γιατι δεν χρειαζεται να τρεχουμε να κανουμε κοντακια αν βρεθει οντως κατι;βρηκα κατι σαιντ ετιενε αλλα δεν ειναι τα γνησια αλλα τουρκικα αν δεν κανω λαθος η οχι τοσο ποιοτικα οσο τα παλια..αν γνωρισει καποιος καποια μαρκα παρακαλω ας πει
 
Καλησπερα στην ομορφη παρεα..μηπως γνωριζει κανενας με περιπου στα 1500 ευρω αν βγαινει δικανο εξολοκληρου αριστερο η εστω με κοντακι αριστερο;γιατι δεν χρειαζεται να τρεχουμε να κανουμε κοντακια αν βρεθει οντως κατι;βρηκα κατι σαιντ ετιενε αλλα δεν ειναι τα γνησια αλλα τουρκικα αν δεν κανω λαθος η οχι τοσο ποιοτικα οσο τα παλια..αν γνωρισει καποιος καποια μαρκα παρακαλω ας πει
Επειδή κι εγώ έψαχνα κάποια στιγμή το ίδιο, είχα βρει ότι σε αριστερό μαμίσιο βγαίνουν:
  • Zabala
  • franchi feeling
  • Verney Carron Sagittaire
  • Marocchi Finn Classic 512
πιο ακριβά
  • Browning 525
  • Beretta 687
Σίγουρα μπορεί να βγαίνουν κι άλλα - η Perazzi στο βγάζει sur mesure αν το αντέχεις!
 
Back
Top