Fabarm Team

Πριν 3 χρόνια την πήρε ένας γνωστός μου, το όπλο κυνήγησε 8 φορές λόγω covid και άλλων υποχρεώσεων.
Δεν έχει ρίξει πάνω από 200 φυσιγγια.

Σε αυτόν δεν του έκατσε κάθολου καλά η Ρίγα του όπλου ενώ εγώ το λάτρεψα από την πρώτη στιγμή.
Τώρα το πουλάει 900 ευρώ, δεν το κρατάνε παραπάνω, για να πάρει a400 xtreme plus που ήταν και ο αρχικός του στόχος.
Αφού το όπλο το έχει γνωστός σου και το ξέρεις νομίζω ότι είναι καλή περίπτωση.Η xlr5 θεωρείται από τα καλά όπλα τής fabarm.
 
Η αλήθεια είναι ότι δεν με ξετρέλανε η παραλλαγή της αλλά η αίσθηση που μου έδωσε όταν την έπιασα στα χέρια μου.
Η εμφάνιση της αλλάζει εύκολα, όπως έκανες και εσύ... Για τα υπόλοιπά έχω αμφιβολίες, από σκουριά πως πάει;
Από σκουριά δεν ξέρω. Την έβαψα κεραμική όποτε κανένα θέμα εκεί.
Πόσο την βρήκες μεταχειρισμένη;Αν δεν σε ξετρελαίνει η παραλλαγής γιατί δεν κοιτάς για μαύρη που θα είναι πιο φθηνη , θα ρωτάτε ο δικηγόρος του διαβόλου;
Αυτό έπρεπε να κάνω και γώ. Η Μαύρη είναι ακριβώς ίδια και μετά βάφεις ότι θες.
 
Α
Πριν 3 χρόνια την πήρε ένας γνωστός μου, το όπλο κυνήγησε 8 φορές λόγω covid και άλλων υποχρεώσεων.
Δεν έχει ρίξει πάνω από 200 φυσιγγια.

Σε αυτόν δεν του έκατσε κάθολου καλά η Ρίγα του όπλου ενώ εγώ το λάτρεψα από την πρώτη στιγμή.
Τώρα το πουλάει 900 ευρώ, δεν το κρατάνε παραπάνω, για να πάρει a400 xtreme plus που ήταν και ο αρχικός του στόχος.
Αν είναι όπως τα λες παρτην. 900Ε από 1550Ε καινούργια είναι καλή τιμή.
 
Δεν έχουν μεταπώληση απ ότι βλέπω αυτά τα όπλα... Εγώ βέβαια δεν την παίρνω για να την πούλησω αλλά για να την κυνηγήσω, επειδή μου έκατσε πολύ καλά!
Τι θα βγει δεν ξερω...
Καί νά θέλεις να την πουλήσεις μετά από κάποια χρόνια,αν την έχεις σε καλή κατάσταση αντε να χάσεις 200-300 ευρώ δηλαδή τίποτα.
 
Τα προσέχω τα Οπλα, εκτός από την 391 που την εχω 17 χρόνια και το όπλο δεν έχει πει όχι πότε αχαχα!!!
Πλαστικό όπλο δεν Ειχα ποτέ και δεν ξέρω για τις φθορές τους και τα ξεφλούδισματα! (όταν τα βλέπω από άλλους μου γυρνάνε τα μυαλά) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΌ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΈΞΕΙ ΣΤΟ ΧΡΌΝΟ.
 
Τα προσέχω τα Οπλα, εκτός από την 391 που την εχω 17 χρόνια και το όπλο δεν έχει πει όχι πότε αχαχα!!!
Πλαστικό όπλο δεν Ειχα ποτέ και δεν ξέρω για τις φθορές τους και τα ξεφλούδισματα! (όταν τα βλέπω από άλλους μου γυρνάνε τα μυαλά) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΌ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΈΞΕΙ ΣΤΟ ΧΡΌΝΟ.
Μια χαρά αδιάβροχα είναι τα πλαστικά.Στα υπόλοιπα μέρη τη γνωστή συντήρηση.
 
Από καινούργια σχεδόν το έλασμα απελευθέρωσης τα έπαιξε. Ο Τουρής ήταν άψογος και ευγενικότατος όμως και διόρθωσε το όπλο χωρίς καμμία χρέωση και τώρα δουλεύει ρολόι.
Εμένα η παραλλαγή της μου άρεσε στη φωτογραφία αλλά από κοντά δεν μου άρεσε τόσο. Μου φάνηκε σαν ξεθωριασμένη παραλλαγή Minecraft όποτε την έστειλα στον Σκλάβη και την έβαψα ξανά (ξέρω έχω σαλέψει αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα).
Την προέκταση την παράγγειλε ο «αδερφός» μου καθότι είμαι εξωτερικό τώρα όποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Πάντως η XLR παίρνει 6 χωρίς μειωτήρα όποτε και να μην πάρεις πάλι καλά είναι.

Τωρινή απεικόνιση από το Fadasma μου.
Επειδή σκεφτομαι και γω για αυτην φιλε μου μου προτεινεις για αγορα ειναι καλο οπλο??
 
Αυ
Προδότη Μάριε. Τώρα fabarm; Τόσο ευκολα;
Αυτο εμένα δεν θα μου το ξαναπείς.
Εγώ δεν την πούλησα. Ακόμα την έχω και ακόμα η Νο1 είναι στην καρδιά μου. Απλά έχω χαρέμι.
 

Attachments

  • 06499183-54BD-4DF3-83BD-3E68E0DDF308.jpeg
    06499183-54BD-4DF3-83BD-3E68E0DDF308.jpeg
    807 KB · Προβολές: 61
  • 4C6AC311-A0C4-48A8-A928-B19C30EBDD34.jpeg
    4C6AC311-A0C4-48A8-A928-B19C30EBDD34.jpeg
    834,2 KB · Προβολές: 59
Ωωωωω τα έκανες 2 αντί να πουλήσεις.
Το Fadasma φαίνεται κουκλί Στέλιο.
Καλορίζικο.
Ευχαριστώ!
Το φαμπαρμ το έχω πάρει από πέρυσι τον Οκτώβριο αν θυμάμαι καλά..
Απλώς τα έβγαλα από νοσταλγία να κάνω καμία επωμιση και είπα να η ευκαιρία να ανεβάσω και μια φωτο.
 
Καλησπερα ομάδα, δεν μπορώ να βρω προέκταση αποθήκης για xlr waterfowler western.
Εχει δοκιμάσει κανείς να τοποθετήσει από beretta a350;
Μου είπαν ότι ταιριάζει αλλά δεν έχω τη δυνατότητα να τη δοκιμάσω.
Σας ευχαριστώ.
 
Back
Top