Fabarm Team

Να το ξαναπω μια ακομα φορα δεν αξιζει τα λεφτα τηςη ss μια criocomfort με
criobarrel μεταλικη ριγα , πορτινγκ και εσω εξω τσοκ ειναι στην ουσια σιγα τα αυγα παρτε μια criocomfort και καντε αν θελετε πορτινγκ βαζετε και μια υπερυψωμενη ριγα και τσοκ αφτερμαρκετ σε οτι νουμερο και οσα χρειαζεστε και εισται κομλπε και θα με θυμαστε αχαχαχαχαχ
 
Οκ,αλλά επειδή όπως είπες από την συζήτηση ενημερώνονται σωστά και άλλοι συνάδελφοι η απάντηση είναι αριστερή benelli,αριστερή xlr5.
Θα συμφωνησω απολυτα και καθε αλλο αν ανατρεξεις πισω σε οτι εχω προτεινει για αριστερους προσφατα θα δεις οτι δεν εχω συμβουλεψει με δικες μου εμπειριες βλεπε LITE A400 αριστερη επισκεψη που εκανα στο Καλκατζακο πως και σε τι αναφερομαι.Ομως οταν ζηταω κατι προσωπικα δεν εχει να κανει απολυτα με τον κανονα και την ορθη αποψη των θεματων .Ειδες οτι οπως σου εξηγησα οτι σε μενα ταιριαζουν τα πραγματα ανάποδα κατ εξαιρεση βεβαια εαν θελεις εστω τελικα συμβιβαζομαι αναποδα.
 
Να το ξαναπω μια ακομα φορα δεν αξιζει τα λεφτα τηςη ss μια criocomfort με
criobarrel μεταλικη ριγα , πορτινγκ και εσω εξω τσοκ ειναι στην ουσια σιγα τα αυγα παρτε μια criocomfort και καντε αν θελετε πορτινγκ βαζετε και μια υπερυψωμενη ριγα και τσοκ αφτερμαρκετ σε οτι νουμερο και οσα χρειαζεστε και εισται κομλπε και θα με θυμαστε αχαχαχαχαχ
Δεν θα ξεχασω ενα απο τα λαθη που πιστευω οτι εχω κανει οταν με τον συνκυνηγο και φιλο μου ειχαμε παει Καλκατζακο και του πηρε ανταλλαγη μια rafaello crio deluxe του 2008 καινουργια αγορασμενη για 600ευρω και εσκασε τα υπολοιπα για την Α400 lite με πιανει το κεφαλι που δεν την πηρα πανω απο τον παγκο..Ελα που μολις μου ειχε πωλησει την Α302 και μετα πηρε και αυτος αυτη την αποφαση.Αθικτη αγρατζουνιστη στη θηκη.Υπολόγισε λοιπον με
την διαφορα χρηματων για την ss τι μπορουσες να κανεις πανω στο οπλο αυτο.Πολυ ομορφο και ποιοτικα κατασκευασμενο.
 
Δεν θα ξεχασω ενα απο τα λαθη που πιστευω οτι εχω κανει οταν με τον συνκυνηγο και φιλο μου ειχαμε παει Καλκατζακο και του πηρε ανταλλαγη μια rafaello crio deluxe του 2008 καινουργια αγορασμενη για 600ευρω και εσκασε τα υπολοιπα για την Α400 lite με πιανει το κεφαλι που δεν την πηρα πανω απο τον παγκο..Ελα που μολις μου ειχε πωλησει την Α302 και μετα πηρε και αυτος αυτη την αποφαση.Αθικτη αγρατζουνιστη στη θηκη.Υπολόγισε λοιπον με
την διαφορα χρηματων για την ss τι μπορουσες να κανεις πανω στο οπλο αυτο.Πολυ ομορφο και ποιοτικα κατασκευασμενο.
Εγω σας τα λεω τη πατισαμε με το φιλαρακι μου του ελεγα παρε την@400 xtrema οχι ρε μια μερε επεισε και τουφεκισε μια ερχετε μου λεει ποσο δικαιο ειχες τωρα καθετε βαλιτσα
 
Αυτο βρε παιδια ειναι η αδεια εισαγωγης αχαχαχαχα τη καλυτερο για την αγορα της αμερικης ξεφτυσε παντου οπως και τα τσοκ αλλα κατι καημενοι τη βλεπουνε και δε ξεκρεμανε το οπλο βρε μη μασατε με μπαικαλ θα την ξεβρακωσω τη δικια μου αχαχχααχα κοντακι σωστο και φυσιγηια προκοπης και υγεια 16470167097429007911004849448499.jpg
 
Τόλη εμένα το έγραφε και στην κανη αν θυμάμαι καλά φίλε το USA.,τέλος πάντων χαρακτηριστικό ήταν οι σφιχτές ντουφεκιες αυτού του όπλου σφιχτά κέντρα σφιχτοτερα από κάθε όπλο που έχει περάσει από τα χέρια μου κι έχουν περασει πάνω από ντουζίνα.Γιαυτο έχω ξαναγράψει πως αν την υποστηρίζεις σκοπευτικά το όπλο είχε πολλά μέτρα είχα αρρωστήσει αρκετούς .Αλλά τα 1200€ μόνο αν είναι σε άριστη κατάσταση και αυτό δύσκολα τα βλέπω πολλά.
 
Φαντάσου τι σκορποσκαγιά έκανε! :rolleyes:
Μπα δεν νομίζω αν έκαναν σκορπισκαγιες όλα τα μπενελι έτσι που πετάνε τα δισκάκια με το χέρι κάθε ντουφέκια θα σπουσέ τα μισά άσε που δεν θα είχε το 50% του πλανήτη μπενελι θα είχε το 10%
 
Τόλη εμένα το έγραφε και στην κανη αν θυμάμαι καλά φίλε το USA.,τέλος πάντων χαρακτηριστικό ήταν οι σφιχτές ντουφεκιες αυτού του όπλου σφιχτά κέντρα σφιχτοτερα από κάθε όπλο που έχει περάσει από τα χέρια μου κι έχουν περασει πάνω από ντουζίνα.Γιαυτο έχω ξαναγράψει πως αν την υποστηρίζεις σκοπευτικά το όπλο είχε πολλά μέτρα είχα αρρωστήσει αρκετούς .Αλλά τα 1200€ μόνο αν είναι σε άριστη κατάσταση και αυτό δύσκολα τα βλέπω πολλά.
Εμενα η κριο πλας κανη ητανε φαρμακι το καταλαβα αργα το ειχα δωσει αστα
 
Τόλη εμένα το έγραφε και στην κανη αν θυμάμαι καλά φίλε το USA.,τέλος πάντων χαρακτηριστικό ήταν οι σφιχτές ντουφεκιες αυτού του όπλου σφιχτά κέντρα σφιχτοτερα από κάθε όπλο που έχει περάσει από τα χέρια μου κι έχουν περασει πάνω από ντουζίνα.Γιαυτο έχω ξαναγράψει πως αν την υποστηρίζεις σκοπευτικά το όπλο είχε πολλά μέτρα είχα αρρωστήσει αρκετούς .Αλλά τα 1200€ μόνο αν είναι σε άριστη κατάσταση και αυτό δύσκολα τα βλέπω πολλά.
Σφιχτα κεντρα λες και καπιοι μπερδεβοντε φιλε εχει μια περιφερια αλλα το κεντρο κραταει καλα
 
Τελεικα σκωτωνει η περιφερια της μπενελλι ρε παιδια μη το δωσω τσαμπα αχαχαχαχ αλλα τα αμερικανικα βαρανε καλα εμενα αμερικανικη ειναι η μπενελλι μου
Άμα γράφει USA Τόλη θα βαράει σαν patriot μην τη δώσεις σκοτώνει!
 
Back
Top