Cal.20

Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
Μην το δοσεισ το οπλο εχτοσ και είναι οικονομικό το θεμα..την ειχα και εγω και εκανα την μεγαλύτερη μαλακια τησ ζωησ μου που εδωσα τετοιο οπλο ακομα χτυπαω το κεφαλη μου
 
Last edited by a moderator:
Νίκο μήπως είδες την affinity για εντυπώσεις.
Είμαι και εγώ στο ψάξιμο μιας και την benelli δεν τη πουλάει ο φίλος ( και καλά κάνει δηλαδή, τις δικές μου μακακιες θα κάνει). Για καινούργια benelli πάει ψηλά το ποσό, για δίκανο και πάλι ανεβαίνει πολλή όποτε μόνο για 2ο χέρι ψάχνω ή για affinity που είναι στα 840 ευρώ.

Γιάννη εχω το cynergy cal20 το οποίο ειναι ότι καλύτερο εχω ποιαση. Θα σου έλεγα να μην κανείς εκπτώσεις, κοιτά για την m2 και για της τυχών ευκολίες πληρωμής. Απο της καραμπίνες cal 20 που εχω ποιαση αυτή ήταν που είπα ότι εχω πει και για το cynergy σκοτώνει με την σκεψει. Δεν σου κρύβω ότι αν καταφέρο να δώσο δυο όπλα που δεν χρειαζομε και δεν τα εχω ποιαση ποτέ στα χέρια μου θα πάρω την m2 cal 20
 
Γιάννη εχω το cynergy cal20 το οποίο ειναι ότι καλύτερο εχω ποιαση. Θα σου έλεγα να μην κανείς εκπτώσεις, κοιτά για την m2 και για της τυχών ευκολίες πληρωμής. Απο της καραμπίνες cal 20 που εχω ποιαση αυτή ήταν που είπα ότι εχω πει και για το cynergy σκοτώνει με την σκεψει. Δεν σου κρύβω ότι αν καταφέρο να δώσο δυο όπλα που δεν χρειαζομε και δεν τα εχω ποιαση ποτέ στα χέρια μου θα πάρω την m2 cal 20
Δυστυχώς ανεβαίνει πολύ η τιμή για καινούργια benelli. Θα ψάχνω με το χρόνο μου εξάλλου σε ενα 1.5 μήνα τελειώνει η σεζόν και αν δεν βρω κάποια εξαιρετικη ευκαιρία θα έχω το πάσο μου τη κλειστή σεζόν για την καλύτερη δυνατή επιλογή.
Ρώτησα το Νίκο για την affinity περισσότερο από θέμα ποιότητας κατασκευής.
 
Νίκο μήπως είδες την affinity για εντυπώσεις.
Είμαι και εγώ στο ψάξιμο μιας και την benelli δεν τη πουλάει ο φίλος ( και καλά κάνει δηλαδή, τις δικές μου μακακιες θα κάνει). Για καινούργια benelli πάει ψηλά το ποσό, για δίκανο και πάλι ανεβαίνει πολλή όποτε μόνο για 2ο χέρι ψάχνω ή για affinity που είναι στα 840 ευρώ.
Δεν υπήρχε εκτός αν ξέχασε ο κύριος Γιάννης να μου την δείξει.
Και εγώ κάπως έτσι το σκέφτομαι αν βρω κάτι κάτω από χιλιάρικο σε Beretta Benelli winchester ίσως το χτυπήσω τώρα αλλιώς μέσα στο καλοκαίρι
 
Παιδιά καλησπέρα σας.
Μετά λύπης μου, έχω να σας ανακοινώσω οτι μάλλον θα πουλήσω την κούκλα μου, γιατί απέκτησα πρόβλημα στη μέση μου και το κυνήγι μάλλον θα ''απαγορευτεί'' από το γιατρό. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου. έχω αγγελία στο car.gr. Βάζετε sx3 cal 20 και θα σας τη βγάλει. Μία είναι σε όλο το car.
Περαστικά και σιδερένιος εύχομαι, πάνω απ' όλα η υγειά βέβαια αλλά αν μπορείς τρεναρε το λίγο μέχρι να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη από άλλο γιατρό.
 
Γιάννη εχω το cynergy cal20 το οποίο ειναι ότι καλύτερο εχω ποιαση. Θα σου έλεγα να μην κανείς εκπτώσεις, κοιτά για την m2 και για της τυχών ευκολίες πληρωμής. Απο της καραμπίνες cal 20 που εχω ποιαση αυτή ήταν που είπα ότι εχω πει και για το cynergy σκοτώνει με την σκεψει. Δεν σου κρύβω ότι αν καταφέρο να δώσο δυο όπλα που δεν χρειαζομε και δεν τα εχω ποιαση ποτέ στα χέρια μου θα πάρω την m2 cal 20
Την μ2 ήθελα και εγώ λόγο comfort και να μην στεναχωριέμε για γρατσουνιές στα πυκνά
 
Δυστυχώς ανεβαίνει πολύ η τιμή για καινούργια benelli. Θα ψάχνω με το χρόνο μου εξάλλου σε ενα 1.5 μήνα τελειώνει η σεζόν και αν δεν βρω κάποια εξαιρετικη ευκαιρία θα έχω το πάσο μου τη κλειστή σεζόν για την καλύτερη δυνατή επιλογή.
Ρώτησα το Νίκο για την affinity περισσότερο από θέμα ποιότητας κατασκευής.

Γιάννη μην βιαστείς.
Την δικιά μου την Rafaello Crio Cal 20 την απέκτησα μετά από αρκετό καιρό αναμονή.
Αναμονή η οποία τελικά άξιζε μιας και την βρήκα σε πάρα πολύ καλή τιμή και σε άριστη κατάσταση.
 
Φίλε περαστικά πρώτα απόλα και να βγεις σιδερένιος! Δεν νομίζω ότι είναι λόγος η μέση να σταματήσεις το κυνίγι και ιδιαίτερα με 20 άρι! Δεν σε γνωρίζω προσωπικά για να ξέρω τη σωματοδομή σου, το φάρμακο της μέσης είναι το χάσιμο βάρους και ενίσχυση των κοιλιακών και των ραχιέων. Απέκτισε ψυχολογία και βγες πάλι για κυνήγι! Κόψε εκείνο κόψε το άλλο με εκείνους τους ιατρούς μας έχουν πετάξει την Παναγία!
 
Εγώ παιδιά εχω βάλει ταβάνι στο εικοσαρι το βαροσ τα 2800 γραμμάρια και γομωσης 24 με 28
Και εγώ αυτά τα στάνταρ ακριβώς έχω θέσει. Βάρος το πολυ μέχρι 2800 γρ. Σε καραμπινα 61-66 και δίκανο 66-70 εκατοστά.
 
Νίκο μήπως είδες την affinity για εντυπώσεις.
Είμαι και εγώ στο ψάξιμο μιας και την benelli δεν τη πουλάει ο φίλος ( και καλά κάνει δηλαδή, τις δικές μου μακακιες θα κάνει). Για καινούργια benelli πάει ψηλά το ποσό, για δίκανο και πάλι ανεβαίνει πολλή όποτε μόνο για 2ο χέρι ψάχνω ή για affinity που είναι στα 840 ευρώ.
Εχει 2 3 20αρια δικανα στο car ριξε μια ματια πουλουσε και ο γιαννης μια 391 20αρα ειναι και μελος εδω
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Πωλείται-beretta-391-cal-20.670/
 
Γιάννη μην βιαστείς.
Την δικιά μου την Rafaello Crio Cal 20 την απέκτησα μετά από αρκετό καιρό αναμονή.
Αναμονή η οποία τελικά άξιζε μιας και την βρήκα σε πάρα πολύ καλή τιμή και σε άριστη κατάσταση.
Κάπως έτσι θα γίνει Γιώργο εκτός και αν βρεθεί κάτι εξαιρετικό.
Πάντως ακόμα μου το λέει ο κουμπάρος μου: το δις εξαμαρτείν.......πρώτο που πούλησα τη montefltro και δεύτερο που δεν αγόρασα τη δικιά του breda Aries. Ακόμα δεν μπορώ τη διάολο σκεφτόμουν......
 
Back
Top