Cal.20

Έχω ψηθεί και εγώ για να παρω μελλοντικά ένα 20αρι αλλά δεν έχω ιδέα από αυτό το διαμέτρημα.....όσον αφορά τα φυσίγγια αυτό δεν με φοβίζει θα τα καταφερω, αλλά τι πρέπει να έχει ένα 20αρι ώστε να αναδεικνύει τα προσόντα του; Αρχικά να πω ότι ενδιαφερομαι μονο για πλαγιοκαννο. Έχετε να προτείνεται κάτι;
 
Έχω ψηθεί και εγώ για να παρω μελλοντικά ένα 20αρι αλλά δεν έχω ιδέα από αυτό το διαμέτρημα.....όσον αφορά τα φυσίγγια αυτό δεν με φοβίζει θα τα καταφερω, αλλά τι πρέπει να έχει ένα 20αρι ώστε να αναδεικνύει τα προσόντα του; Αρχικά να πω ότι ενδιαφερομαι μονο για πλαγιοκαννο. Έχετε να προτείνεται κάτι;

Εχει καποια ο Χατζιωτης, εχει καποια στο car, και νομιζω και ο Πλαστουργος... :)
 
Έχω ψηθεί και εγώ για να παρω μελλοντικά ένα 20αρι αλλά δεν έχω ιδέα από αυτό το διαμέτρημα.....όσον αφορά τα φυσίγγια αυτό δεν με φοβίζει θα τα καταφερω, αλλά τι πρέπει να έχει ένα 20αρι ώστε να αναδεικνύει τα προσόντα του; Αρχικά να πω ότι ενδιαφερομαι μονο για πλαγιοκαννο. Έχετε να προτείνεται κάτι;
https://www.artemis-sport.gr/plagiokanno-ugartechea-cal-16.html
παλιότερα έβγαινε και σε cal 20
Δεν ξέρω αν βγαίνει ακόμα
 
Θα φοράω τηλ. Αλλά δεν έχω και πολλές ελπίδες :)
πάρε
έχει και μεταχειρισμένα και αν θέλεις κάτι στο φέρνει γιατί είναι αντιπρόσωπος στα ισπανικά δίκαννα αρριετα και ουγκατατσέα
ένας φίλος έχει πάρει ένα 20άρι δίκαννο και είναι μπιμπελό
 
Μραβο φίλε μου. Να το χαρείς αυτό το όπλο. Βγάζει γούστα. Είναι και πανέμορφο.
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη με το βαρύ επώνυμο!!!!!!!!!
Αν έχεις σχέσεις/ καταγωγή απο τον μπουρλοτιέρη στειλε μου μήνυμα.
Το "βγάζει γούστα" μου ...βγάζει κάτι ωραίο απο Αλεξανδρούπολη-Θράκη fgr2
 
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη με το βαρύ επώνυμο!!!!!!!!!
Αν έχεις σχέσεις/ καταγωγή απο τον μπουρλοτιέρη στειλε μου μήνυμα.
Το "βγάζει γούστα" μου ...βγάζει κάτι ωραίο απο Αλεξανδρούπολη-Θράκη fgr2
Βαρύ το επώνυμο. Αλλά εμένα η καταγωγή μου είναι από Μικρά Ασία. Από εκεί ήρθαν οι παππούδες του πατέρα μου. Το βγάζει γούστα το είπα γιατί είναι απόλαυση το κυνήγι με το cal 20. Και το δικό σου είναι μπιμπελο.
 
Back
Top