Cal.20

Οταν λέω ότι δεν υπάρχει σωτηρία..Αν και δεν συμπαθώ τα benelli όσο και να το προσπάθησα σκόνταψα σαυτό το οπλάκι και μου άρεσε η στιβαρότητα του μηχανισμού και γενικά η λειτουργία του .Δεν το έριξα αλλά το αισθανόμου πολύ ωραία στα χέρια.Για περπάτημα πρέπει νάναι ιδανικό. Μου το δίνει 550 ακατέβατα και δεν εχει ρίξει φυσίγγια. Απο τις φωτογραφίες και μόνο φαίνεται και είναι μαδημένο εξωτερικά.
Πείτε μου την γνώμη σας.







 
Συγνώμη αλλά εγώ το βλέπω ταλεποριμενο και βλέπω και σοβαρό κτυπήμα στην ρίγα εκτός και αν την παραμόρφωνει η φωτο. Δεν θα τα έδινα τα 550 έως τετρακόσια γιατί θέλει αρκετά για της αβαρίες που βλέπω αλλά και για της άλλες που δεν φενονται, κάνη εξωτερικά ελενχος ελατηρίων βελόνας,βαφες βάσης και κάνης Από τα πατήματα του κλείστρου φαίνεται αν έχει ρίξει πολλά η λίγα.
 
Συγνώμη αλλά εγώ το βλέπω ταλεποριμενο και βλέπω και σοβαρό κτυπήμα στην ρίγα εκτός και αν την παραμόρφωνει η φωτο. Δεν θα τα έδινα τα 550 έως τετρακόσια γιατί θέλει αρκετά για της αβαρίες που βλέπω αλλά και για της άλλες που δεν φενονται, κάνη εξωτερικά ελενχος ελατηρίων βελόνας,βαφες βάσης και κάνης Από τα πατήματα του κλείστρου φαίνεται αν έχει ρίξει πολλά η λίγα.
Ναί ρε γμτ. θέλει κανα 200άρι + μάζεμα.δεν είναι όπλο να το έχω έτσι με τπτ.Φυσιγγια δεν έχει ρίξει, έχει όλα τα τσοκ και καμιά 10αριά κουτιά φυσιγγια.
 
Έχουν δίκιο τα παιδιά είναι κάπως ταλαιπωρημένο!

ενθουσιάστηκα και μόνο που είδα αυτό το μοντέλο σε cal20

Με 600 πήρα το Μπερέτα που είναι αγρατσουνιστο και αν ήθελε μου το πούλαγε για κούτα.

Η σωστή τιμή του πράγματι είναι στα 400 αν δεν έχει λειτουργικό θέμα και εσωτερικό κάνης τζάμι πάντα
 
Back
Top