Cal.20

Λοιπόν παίδες υπάρχει το εξής πρόβλημα. Θέλω να βάλω στην Μπερέτα thin wall (είναι φουλ σταθερό) αλλά δεν νομίζω έχει κάποιος κοπτικό cal20 . Η άλλη λύση είναι εξωτερικά Μπρέντα που τα βρίσκω λόγο άσχημα η να το ανοίξω σταθερό lm .

Δεν βρήκα στο τηλ τον Ήφαιστο να δω αν έχει κοπτικό .


Τι λέτε
Γιατί, υπάρχουν εξωτερικά τσοκ Breda σε cal.20 ??? Δε νομίζω !!! Άσε που δεν είναι λίγο άσχημα ... Πολύ άσχημα είναι ! χαχαχα!!!
Θα σου έλεγα να την αφήσεις όπως είναι, αλλά είσαι κυρίως φερματζής από ότι θυμάμαι, οπότε η 3η λύση θεωρώ ότι είναι η καλύτερη. Άσε αυτόν που είπες, και πάρε τηλ. τον Λιάκο, νομίζω ότι αυτός μπορεί να το κάνει, και να το κάνει και καλά. Ίσως και ο Ψυλλάκης, δεν ξέρω ... Εγώ αυτούς τους δυο θα εμπιστευόμουν ...
 
Γιατί, υπάρχουν εξωτερικά τσοκ Breda σε cal.20 ??? Δε νομίζω !!! Άσε που δεν είναι λίγο άσχημα ... Πολύ άσχημα είναι ! χαχαχα!!!
Θα σου έλεγα να την αφήσεις όπως είναι, αλλά είσαι κυρίως φερματζής από ότι θυμάμαι, οπότε η 3η λύση θεωρώ ότι είναι η καλύτερη. Άσε αυτόν που είπες, και πάρε τηλ. τον Λιάκο, νομίζω ότι αυτός μπορεί να το κάνει, και να το κάνει και καλά. Ίσως και ο Ψυλλάκης, δεν ξέρω ... Εγώ αυτούς τους δυο θα εμπιστευόμουν ...
Έχει ο Λιάκος Μπρέντα για cal20 σήμερα μίλησα μαζί του. Έχει στο πρόγραμμα και κοπτικό για θιν αλλά αργότερα.

Ψυλλάκη τον ξέχασα πρέπει να τον πάρω


Άχρηστο είναι με τον άσσο ακόμα και κάποια καρτερια που κάνω μου βγαίνουν κοντά αν ήταν 3αρι θα το άφηνα ως έχει.
 
Γιατί, υπάρχουν εξωτερικά τσοκ Breda σε cal.20 ??? Δε νομίζω !!! Άσε που δεν είναι λίγο άσχημα ... Πολύ άσχημα είναι ! χαχαχα!!!
Θα σου έλεγα να την αφήσεις όπως είναι, αλλά είσαι κυρίως φερματζής από ότι θυμάμαι, οπότε η 3η λύση θεωρώ ότι είναι η καλύτερη. Άσε αυτόν που είπες, και πάρε τηλ. τον Λιάκο, νομίζω ότι αυτός μπορεί να το κάνει, και να το κάνει και καλά. Ίσως και ο Ψυλλάκης, δεν ξέρω ... Εγώ αυτούς τους δυο θα εμπιστευόμουν ...
Υπάρχουν Στέλιο τα χω δει σε μια antares το θέμα σε τι συσφιξεις μπορείς να τα βρεις? Και πιστεύω μόνο Ιταλία
 
Φέτος για πρώτη φορά δοκιμάζω το σκητ, και πάει εξετετικα. Το μισό δεν το βγάζω από πάνω με τίποτα. Ο βετλιομενος κύλινδρος είναι το 90% στης τουφεκιές που κάνω. Και όπως λέει ένας φίλος στο εικοσαρι το θέμα είναι να ανοίξουμε την Τουφεκιά
 
[QU
Φέτος για πρώτη φορά δοκιμάζω το σκητ, και πάει εξετετικα. Το μισό δεν το βγάζω από πάνω με τίποτα. Ο βετλιομενος κύλινδρος είναι το 90% στης τουφεκιές που κάνω. Και όπως λέει ένας φίλος στο εικοσαρι το θέμα είναι να ανοίξουμε την Τουφεκιά
Ρε φίλε έχω ένα σκιτ τζεμινι με πορτιγκ αλλά δεν μου άρεσε στην μπενελι ένιωθα ότι χάνω συγκέντρωση πολύ γρήγορα.
 
Ερωτήση:ανάμεσα σε browning bss 20 του 1973 με 66 Κάννες σταθερά τσοκ 3 κ5
Και σε zabala berri lux 20 καινούριο με 70 κάννη και όλα τα τσοκ ,τι θα επιλέγατε;;;;
Δεν έχω δει ούτε το ένα ούτε το άλλο, σίγουρα το browning έχει ένα όνομα και μια ιστορια και καλύτερη μεταπωλητικη αξία ακόμα και μεταχειρισμενο αρκετά? Το zabala είναι ένα οικονομικό όπλο που θα κάνεις την δουλειά σου απροβληματιστα. Η διαφορά στο μήκος των καννων δεν είναι μεγάλη σε αυτό το όπλο που κοιτάς?
 
Έχει ο Λιάκος Μπρέντα για cal20 σήμερα μίλησα μαζί του. Έχει στο πρόγραμμα και κοπτικό για θιν αλλά αργότερα.

Ψυλλάκη τον ξέχασα πρέπει να τον πάρω


Άχρηστο είναι με τον άσσο ακόμα και κάποια καρτερια που κάνω μου βγαίνουν κοντά αν ήταν 3αρι θα το άφηνα ως έχει.
Νίκο έχεις μυνημα.
 
Γενικά το LM κάνει όλα τα κέφια κοντά μακριά, αυτό που με έχει εκπλήξει ευχάριστα είναι το skeet του μπραουνινκ (briley στην ουσια) κάτι μακρινούς εισερχομενους τους κάνει κομμάτια.
Λογικά αυτό έχω και εγώ όντος για αυτούς που έχουν καραμπίνα είναι το καλύτερο
 
Ερωτήση:ανάμεσα σε browning bss 20 του 1973 με 66 Κάννες σταθερά τσοκ 3 κ5
Και σε zabala berri lux 20 καινούριο με 70 κάννη και όλα τα τσοκ ,τι θα επιλέγατε;;;;
Κωστη το bss με διαφορα το οπλο θεριζει το ειχα αν ψαξεις σε παλιοτερες αναρτησεις θα το δεις για μενα προσωπικα ειναι το ιδανικοτερο οπλο με τα συγκεκριμενα χαρακτηρηστικα και το ευχαριστηθηκα περισσοτερο στο τρυγονι ειναι μπιμπελο αλλα =το εδωσα λογω οτι ειχε κρατηρες απο μη σωστη συντηρηση προηγουμενου κατοχου ...αν μου δωθει η ευκερια ξανα θα το παρω χωρις δευτερη σκεψη με τα ιδια χαρακτηρηστικα
 
Back
Top