Browning Team

Πιστεύω ναι. Εσύ που το έχεις το όπλο τι συμπεριφορά έχει Γιάννη; Κάθε πόσα φυσίγγια θέλει καθάρισμα;
Το δικό μου έχει ρίξει πάνω απο 200.000 φυσίγγια και ς κυνηγούσε ανελλιπώς για 25 χρόνια και διάσπαρτα μετέπειτα και έχει ξεχειλωσει και μιλάμε για εποχές από 1975 μέχρι 2000 μόνιμα στην επαρχία και με άλλα κυνήγια ψιλά χοντρά.
 
Μετά από κάθε χρήση, όπως όλα τα όπλα :)
Σε πληροφορω ο πατέρας μου το καθάριζε 3 φορές το χρόνο και τουφεκουσε σχεδόν όλο το χρόνο επιτρεπόταν και ο Απρίλης τότε,άσε που ήταν μονίμως μέσα στο αμάξι για χρόνια στο αγροτικό.
 
Νομίζω ότι το ίδιο γρήγορος είναι και της Α400 που έχει διαφορετικό πιστόνι αερίων από την σειρά Α300. Είχα και τα 3 όπλα και δεν μου χρειάστηκε γενικά η ταχύτητα του όπλου παρά μόνο το Πάσχα που ρίχναμε συνέχεια 😂😂😂
Μάλλον δεν καταλαβες τι γραφω οποτε ενιγουι
 
Η δυναμη κρουσης τι ειναι ρε παιδια ;
Να τινάζεται η φασσα στον αερα .να πεφτει αεροπλανακι εκει που πατας σκανδαλη.καμια καμπυλη ετιε καταβολες .σακι που σκαει.
αυτα μονο στο κυνηγι.
Αυτα δεν φαινονται σε κανεναν πινακα .

Εκει που σταματουν οι πινακες ξεκινουν τα ινβ+ μαμα στο κυνηγι....το χαλια και καθολου ποιοτικο.που καθ σκαγιο απο αυτες τις καννες θα ξαταργει την εννοια της περιφερειας,θα διατηρει την ιδια ενεργεια που θα κανει διάτρηση,σκασιμο,ξεχωριστη καταβολη.
Αυτο που τιναζει τον χαμηλο πινακα και τιναζει τα βαρελια στις δοκιμες αλλα ειναι λιγο αραιες οι ζωγραφιες
 
Νομίζω ότι το ίδιο γρήγορος είναι και της Α400 που έχει διαφορετικό πιστόνι αερίων από την σειρά Α300. Είχα και τα 3 όπλα και δεν μου χρειάστηκε γενικά η ταχύτητα του όπλου παρά μόνο το Πάσχα που ρίχναμε συνέχεια 😂😂😂
Εγω δεν ειχα ολα τα δικα σου γιατι σε ελλαδα και εξωτερικο δεν υπηρχε καμια ουσια να αλλαξω τα αμερικανικα.τωρα αν βαζεις φαμπαρμ,μπερετα,μαξους στο ιδιο καζανι μαλλον ή βγαζεις εύκολα συμπεράσματα ή μπερδευτηκες στο ψαξιμο.ακου εκει η α400 ν3 και μαξους.ελεος
 
Μάλλον δεν καταλαβες τι γραφω οποτε ενιγουι
Μια χαρά κατάλαβα αλλά τι να σου πω ότι κάνει καλύτερη επανεμφραξη το κλείστρο της browning από το περιστρεφόμενο της beretta η ότι αξιοποιεί καλύτερα τα αέρια το πιστόνι στην browning από αυτό που έχει η Α400 που έκτος ότι κάνει την τέλεια εμφραξη έχει αντιγραφεί από κινητήρες αυτοκίνητων έχει και την ελαστική ξύστρα που το αυτό καθαρίζει κιόλας. Είχα και τα δυο οπλα και την βρομιά που είχε η maxus δεν την είχε η beretta χωριά που δεν το λες και σύγχρονο τον μηχανισμό της browning κοντά 20 χρόνια ίδιος είναι απλά κάθε φορά τον γραφει διαφορετικά. Αν και δέν έχω beretta αυτή την στιγμή το σύστημα αερίων της Α400 είναι το καλύτερο και το ποιο αξιόπιστο στον κόσμο που χρειάζεται την Λιγότερη συντήρηση από όλους τους άλλους μηχανισμούς και μάλιστα θα χρειαστούν χρόνια για να τον ανταγωνιστούν.
 
Εγω δεν ειχα ολα τα δικα σου γιατι σε ελλαδα και εξωτερικο δεν υπηρχε καμια ουσια να αλλαξω τα αμερικανικα.τωρα αν βαζεις φαμπαρμ,μπερετα,μαξους στο ιδιο καζανι μαλλον ή βγαζεις εύκολα συμπεράσματα ή μπερδευτηκες στο ψαξιμο.ακου εκει η α400 ν3 και μαξους.ελεος
Μπορώ να σου πω γιατί τα είχα εκτός την V3 που δεν είπα ποτέ ότι την είχα! Μπορώ να σου πω όλα τα ελαττώματα τους γιατί τα είχα μπορώ να σου πω και τα προτερήματα τους απλά γιατί τα είχα!!! Εσυ γράφεις διάφορα χωρίς να τα είχες και μάλιστα γράφεις και ότι να ναι και σε πληροφορώ έτσι γιατί την ανέφερες επειδή την είχα και αυτήν αν καθίσεις δίπλα σε κανέναν με tribore κάνη από Fabarm και έχεις την browning με τα μαμά τσοκ που λες ότι κάνουν αυτά που κάνουν να πάρεις καφέ και κολατσιό γιατί δεν ξέρω αν θα σηκώσεις τουφέκι!
 
Να τινάζεται η φασσα στον αερα .να πεφτει αεροπλανακι εκει που πατας σκανδαλη.καμια καμπυλη ετιε καταβολες .σακι που σκαει.
αυτα μονο στο κυνηγι.
Αυτα δεν φαινονται σε κανεναν πινακα .

Εκει που σταματουν οι πινακες ξεκινουν τα ινβ+ μαμα στο κυνηγι....το χαλια και καθολου ποιοτικο.που καθ σκαγιο απο αυτες τις καννες θα ξαταργει την εννοια της περιφερειας,θα διατηρει την ιδια ενεργεια που θα κανει διάτρηση,σκασιμο,ξεχωριστη καταβολη.
Αυτο που τιναζει τον χαμηλο πινακα και τιναζει τα βαρελια στις δοκιμες αλλα ειναι λιγο αραιες οι ζωγραφιες
Και ολλα αυτα τα κανει το οπλο ; Και οχι το φυσιγγι ; Γιατι εμενα αλλα φυσιγγια με το κανουν και αλλα οχι !! .think.
 
Το δικό μου έχει ρίξει πάνω απο 200.000 φυσίγγια και ς κυνηγούσε ανελλιπώς για 25 χρόνια και διάσπαρτα μετέπειτα και έχει ξεχειλωσει και μιλάμε για εποχές από 1975 μέχρι 2000 μόνιμα στην επαρχία και με άλλα κυνήγια ψιλά χοντρά.
Δεν διαφωνούμε για τη μακροζωία της, το εκτιμώ πολύ ως όπλο. Απλά θέλει καθάρισμα κάθε δύο τρία κυνήγια τσίχλας. Και ο δικός μου ο πατέρας που κυνηγούσε λαγό περισσότερο αλλά και κάνα πουλί μια φορά το χρόνο την καθάριζε.
 
Δεν διαφωνούμε για τη μακροζωία της, το εκτιμώ πολύ ως όπλο. Απλά θέλει καθάρισμα κάθε δύο τρία κυνήγια τσίχλας. Και ο δικός μου ο πατέρας που κυνηγούσε λαγό περισσότερο αλλά και κάνα πουλί μια φορά το χρόνο την καθάριζε.

Εμένα ο δικός μου πατέρας δεν την καθάριζε ποτέ την 302 και είχε το κεφάλι του ήσυχο. Μόνο εγώ του την καθάριζα καμιά φορα στα κρυφά. Μια φορά τον έπιασε προκοπή να την καθαρίσει και ξέχασε να βάλει το πιστόνι αερίων. Του βγαίνει ο λαγος στα 20 μετρα του ριχνει την πρώτη και ακολουθεί σιγή. Εντάξει λέω τον έφαγε ο φαδερ. Μετά από λίγο ακούω αααα ρε μικρέ με κατέστρεψες με τα φυσίγγια που μου έδωσες μου έκανε εμπλοκή 🤣 🤣🤣
 
Εμένα ο δικός μου πατέρας δεν την καθάριζε ποτέ την 302 και είχε το κεφάλι του ήσυχο. Μόνο εγώ του την καθάριζα καμιά φορα στα κρυφά. Μια φορά τον έπιασε προκοπή να την καθαρίσει και ξέχασε να βάλει το πιστόνι αερίων. Του βγαίνει ο λαγος στα 20 μετρα του ριχνει την πρώτη και ακολουθεί σιγή. Εντάξει λέω τον έφαγε ο φαδερ. Μετά από λίγο ακούω αααα ρε μικρέ με κατέστρεψες με τα φυσίγγια που μου έδωσες μου έκανε εμπλοκή 🤣 🤣🤣
Πες την αλήθεια! B&p του είχες δώσει!
 
Back
Top