Browning Team

Φιλε μου δεν ειναι οπλο για περπατητα,αλλα για καποια "χοντρα" καρτερισια κυνηγια ειναι μπροστα με διαφορα από πολλά αλλα σε τουφεκιά. Κυνηγαει αρκετος κοσμος ακομα με τετοια οπλα,γνωριζω αρκετους λαγατζιδες γουρουναδες που δεν τις αφησαν ποτε
Όσο κάθονται, δεν χαλάνε. Για αυτούς που ριχνουν 20 φυσιγγια την σεζον, καλές είναι..
 
Μπορώ να σου πω γιατί τα είχα εκτός την V3 που δεν είπα ποτέ ότι την είχα! Μπορώ να σου πω όλα τα ελαττώματα τους γιατί τα είχα μπορώ να σου πω και τα προτερήματα τους απλά γιατί τα είχα!!! Εσυ γράφεις διάφορα χωρίς να τα είχες και μάλιστα γράφεις και ότι να ναι και σε πληροφορώ έτσι γιατί την ανέφερες επειδή την είχα και αυτήν αν καθίσεις δίπλα σε κανέναν με tribore κάνη από Fabarm και έχεις την browning με τα μαμά τσοκ που λες ότι κάνουν αυτά που κάνουν να πάρεις καφέ και κολατσιό γιατί δεν ξέρω αν θα σηκώσεις τουφέκι!
Kαλα
 
Μπορώ να σου πω γιατί τα είχα εκτός την V3 που δεν είπα ποτέ ότι την είχα! Μπορώ να σου πω όλα τα ελαττώματα τους γιατί τα είχα μπορώ να σου πω και τα προτερήματα τους απλά γιατί τα είχα!!! Εσυ γράφεις διάφορα χωρίς να τα είχες και μάλιστα γράφεις και ότι να ναι και σε πληροφορώ έτσι γιατί την ανέφερες επειδή την είχα και αυτήν αν καθίσεις δίπλα σε κανέναν με tribore κάνη από Fabarm και έχεις την browning με τα μαμά τσοκ που λες ότι κάνουν αυτά που κάνουν να πάρεις καφέ και κολατσιό γιατί δεν ξέρω αν θα σηκώσεις τουφέκι!
Πραγματικα οπως το λες.και εδω και στις εκδρομες στις χηνες δεν σηκωναμε τουφεκια ουτε με μαξους ουτε φρανκι ουτε με ν3 μπροστα στα α400,εχεις δικιο και κανω πασο γιατι ετσι ειναι
 
Πραγματικα οπως το λες.και εδω και στις εκδρομες στις χηνες δεν σηκωναμε τουφεκια ουτε με μαξους ουτε φρανκι ουτε με ν3 μπροστα στα α400,εχεις δικιο και κανω πασο γιατι ετσι ειναι
Ωπα εδώ έχετε λάθος. Η τουφεκια τους ειναι φαρμάκι και φωτιά. Κάποτε σε κάποιο δέλτα φώναζαν ποιος μαλακας τουφεκαει εκεί πάνω. Έριχνα με την 32αρα κανη και με rc50 .Οποιος εχει τριμπορ τετραμπορ και ότι παπαρια μάρκετινγκ θελει..Ας έρθει να του εξηγήσω το ονειρο σε βρεγμένο τηλ. Κατάλογο να δουμε, τι θα πει διάτρηση και συγκέντρωση.
 
Ωπα εδώ έχετε λάθος. Η τουφεκια τους ειναι φαρμάκι και φωτιά. Κάποτε σε κάποιο δέλτα φώναζαν ποιος μαλακας τουφεκαει εκεί πάνω. Έριχνα με την 32αρα κανη και με rc50 .Οποιος εχει τριμπορ τετραμπορ και ότι παπαρια μάρκετινγκ θελει..Ας έρθει να του εξηγήσω το ονειρο σε βρεγμένο τηλ. Κατάλογο να δουμε, τι θα πει διάτρηση και συγκέντρωση.
Φιλε εγω απαντησα σ αυτα που θελει να ακουσει και λεει ο φιλος παραπανω. Δεν ειχα τα οπλα του ακριβως γιατι ειδα τι κανουν στο τερεν σε τουρ και ελλαδα και εξω. Δεν τα κατηγορώ σε καμια περίπτωση,φαμπαρμ θα επαιρνα αλλα δε μου δινει κατι παραπανω απο αυτα που εχω. Απλα δεν θα σηκωνα φαμπαρμ εκει που σηκωνω με αυτα που εχω
 
Ωπα εδώ έχετε λάθος. Η τουφεκια τους ειναι φαρμάκι και φωτιά. Κάποτε σε κάποιο δέλτα φώναζαν ποιος μαλακας τουφεκαει εκεί πάνω. Έριχνα με την 32αρα κανη και με rc50 .Οποιος εχει τριμπορ τετραμπορ και ότι παπαρια μάρκετινγκ θελει..Ας έρθει να του εξηγήσω το ονειρο σε βρεγμένο τηλ. Κατάλογο να δουμε, τι θα πει διάτρηση και συγκέντρωση.
Και σε καμια περιπτωση με β2000 που υπαρχει δτην κατοχη μου,425 με συμβατικους αυλους,η α5 ειναι πολυ πισω το εγραψα και αυτο.
Αυτα για οποιους εχει ουσια η συζητηση για αποδοση δυναμη σταθεροτητα κλπ.
Αλλος παλαιοτερα ειχε γραψει οτι μονο σε πολυ ζορικες συνθηκες θα δεις διαφορα,κατα τ αλλα ιδια ολα.α350 wildboar δεν ειδε καμια διαφορα με ν3
 

Και σε καμια περιπτωση με β2000 που υπαρχει δτην κατοχη μου,425 με συμβατικους αυλους,η α5 ειναι πολυ πισω το εγραψα και αυτο.
Αυτα για οποιους εχει ουσια η συζητηση για αποδοση δυναμη σταθεροτητα κλπ.
Αλλος παλαιοτερα ειχε γραψει οτι μονο σε πολυ ζορικες συνθηκες θα δεις διαφορα,κατα τ αλλα ιδια ολα.α350 wildboar δεν ειδε καμια διαφορα με ν3
Έχει πρόβλημα η κανη σου
 
Ακριβώς αυτό είναι FN. Το δαχτυλίδι της κάνης ειναι κολλητό και είναι χρωμιομενη εσωτερικά. Ωπος και οι τζαπαν.
Auto 5 είναι. Απλά οι μεταγενέστερες άλλαξαν τον τρόπο τοποθέτησης του δακτυλιδιού. Αντί να είναι μόνομπλοκ ( να φτιάχνεται η κάνη μαζί με το δαχτυλίδι) είναι δυο κομμάτια , όπως τα περισσότερα σύγχρονα.
 
Ωπα εδώ έχετε λάθος. Η τουφεκια τους ειναι φαρμάκι και φωτιά. Κάποτε σε κάποιο δέλτα φώναζαν ποιος μαλακας τουφεκαει εκεί πάνω. Έριχνα με την 32αρα κανη και με rc50 .Οποιος εχει τριμπορ τετραμπορ και ότι παπαρια μάρκετινγκ θελει..Ας έρθει να του εξηγήσω το ονειρο σε βρεγμένο τηλ. Κατάλογο να δουμε, τι θα πει διάτρηση και συγκέντρωση.
Εσύ με τι όπλο έριχνες τι 32αρα κανη; Και εμείς παπια κυνηγάμε δεν κυνηγάμε τσίχλες αν την είχα ακόμη την Fabarm θα μπορούσα πολύ εύκολα να σου αποδείξω αυτά που λέω και άσε τα της εξηγήσεις σε όνειρα και λοιπά!!! Έχω φίλους με browning φανατικούς και έμεναν με το στόμα ανοιχτό και το tribore δεν είναι διαφημιστικό τρικ είναι υπαρκτή τεχνολογία στην εσωτερική διαμόρφωση της κανης. Μάρκετινγκ και τρικ ρίξε μια μάτια από brow-win πλευρα που κάθε φορά μας δείχνει το καινούριο σύστημα και το καινούριο τσοκ inv+ που είναι ίδιο με το προηγούμενο.
 
και το tribore δεν είναι διαφημιστικό τρικ είναι υπαρκτή τεχνολογία στην εσωτερική διαμόρφωση της κανης.
Τρίκ και μάρκετινγκ κάνουν όλες οι εταιρίες για να πουλήσουν
Αφού όλες λίγο πολύ αυτοανακηρύσσονται σαν να είναι οι καλύτερες
Εσύ είδες από την tribore άλλος από την power bore άλλος από την optima και πάει λέγοντας διάλεξε όποια εταιρεία θές
Ποιός έχει δίκιο τελικά;
Υπάρχει εταιρεία που υπερέχει έναντι των άλλων τόσο ξεκάθαρα;
 
Τι χρονολογια ειναι περιπου;
Με τον αριθμό βάσης το βρίσκουμε. Πάντως αυτά φτιάχτηκαν για ποιο φτηνά για την Ευρώπη και την Ασία. Για αυτό ρίξανε χρώμιο και κολλητό δαχτυλίδι στην κανη. Μείωση κόστους φίλε.
 
Εσύ με τι όπλο έριχνες τι 32αρα κανη; Και εμείς παπια κυνηγάμε δεν κυνηγάμε τσίχλες αν την είχα ακόμη την Fabarm θα μπορούσα πολύ εύκολα να σου αποδείξω αυτά που λέω και άσε τα της εξηγήσεις σε όνειρα και λοιπά!!! Έχω φίλους με browning φανατικούς και έμεναν με το στόμα ανοιχτό και το tribore δεν είναι διαφημιστικό τρικ είναι υπαρκτή τεχνολογία στην εσωτερική διαμόρφωση της κανης. Μάρκετινγκ και τρικ ρίξε μια μάτια από brow-win πλευρα που κάθε φορά μας δείχνει το καινούριο σύστημα και το καινούριο τσοκ inv+ που είναι ίδιο με το προηγούμενο.
Αφού είχε τέτοια κανη γιατί την έδωσες. Αν ήμουν εγώ με την Auto5 θα τους το έκλεινα το στόμα.32αρα κανη =81.8εκ. 32= ίντσες. Τα auto5 το γράφουν στην κανη.Βρες άλλο νεροχύτη να τα παμε κοντρα.Εγω τις έχω ακόμα. Έδωσα κάνα 2.Οι υπόλοιπες μου μείναν στο ράφι.🤣
 
Back
Top