Browning Team

Εγώ το speed loading το χρησιμοποιώ όταν το σκεφτώ. Δεν το κάνω αυτόματα. Δεν μου χρειάστηκε. Σχεδόν πάντα γεμίζω παραδοσιακά. Βέβαια κανά 6μηνο έχω καραμπίνα browning. Ίσως αν είχα από παλιά να το είχα συνηθίσει.
 
Δεν υπάρχει καλύτερο σύστημα όταν έχει πουλιά μόλις το βάλεις στο μυαλό σου είναι πολύ χρήσιμο

Η διαφορά είναι τεράστια όταν μιλάμε για κρίσιμη στιγμή που είσαι άδειος και έρχετε το πουλί
 
Τα συνθετικα δεν ερχονται στα μετρα ευκολα. Εμενα προσωπικα δεν με απασχολει το κομματι εμφάνηση,αρκει να ειναι κατι πρακτικο.
Οι νεότεροι που ακυρωνουν την παραδοση,ποσο μαλλον στα δικαννα δεν μ αρεσουν καθολου προσωπικα
 
Για το σύστημα Speed Loading της Browning, τι γνώμη έχετε; Με δεδομένο ότι είναι αρκετά παλιό, πώς και δεν μπήκε στον κόπο κάποια άλλη εταιρεία να βγάλει κάτι παρόμοιο;
Δεν το συνήθισα ποτέ μόνιμα το έκανα όπως με της άλλες πιθανόν λόγο συνήθειας. Δεν είναι αχρείαστο αλλά πρέπει να το συνηθίσεις.
 
Έκαστο στο είδος του έχω να πω. Δεν νομίζω κανένας από μας να ήταν τόσο τρελός που θα πήγαινε όπλο τουλάχιστον 4.000 ευρώ στο βάλτο ή στα πουρνάρια. Εκτός κι αν έβγαζε τόσα σε μια μέρα.
Ας είχα τα λεφτά να πάρω ένα Dickson και θα σου'λεγα εγώ,αν το έβγαζα στην Πέρδικα...
Μιλάμε για μυσταγωγία:Πόιντερ και Dickson!
 
Έκαστο στο είδος του έχω να πω. Δεν νομίζω κανένας από μας να ήταν τόσο τρελός που θα πήγαινε όπλο τουλάχιστον 4.000 ευρώ στο βάλτο ή στα πουρνάρια. Εκτός κι αν έβγαζε τόσα σε μια μέρα.
2500 € έχει το πλαστικό βασική έκδοση ούτε σκαλίσματα ,ούτε περιττά στολίδια ότι πρέπει για τα δύσκολα.
 
Έκαστο στο είδος του έχω να πω. Δεν νομίζω κανένας από μας να ήταν τόσο τρελός που θα πήγαινε όπλο τουλάχιστον 4.000 ευρώ στο βάλτο ή στα πουρνάρια. Εκτός κι αν έβγαζε τόσα σε μια μέρα.
Παντού πάνε Νίκο και δεν παθαίνουν και τίποτα εάν τα φροντίσεις όπως πρέπει μετά
Μπορεί ώρες ώρες να είναι βαρετό και να θέλει χρόνο για να γίνει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Μόνο από πέσιμο μπορεί να γίνει μεγάλη ζημιά μιά κι'έξω
 
Παντού πάνε Νίκο και δεν παθαίνουν και τίποτα εάν τα φροντίσεις όπως πρέπει μετά
Μπορεί ώρες ώρες να είναι βαρετό και να θέλει χρόνο για να γίνει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα
Μόνο από πέσιμο μπορεί να γίνει μεγάλη ζημιά μιά κι'έξω
Το ξέρω. Με όπλο με ξύλινα κυνηγάω. Απλά δεν θα μου πήγαινε καρδιά να πάθει τίποτα, ειδικά αν έδινα και πολλά χρήματα για να το αγοράσω.
 
Back
Top