Browning Team

Το ξέρω. Με όπλο με ξύλινα κυνηγάω. Απλά δεν θα μου πήγαινε καρδιά να πάθει τίποτα, ειδικά αν έδινα και πολλά χρήματα για να το αγοράσω.
Γι'αυτό και δεν αξίζει να φτύσεις αίμα για να πάρεις ένα πανάκριβο όπλο, γιατί μετά σε πιάνει κρύος ιδρώτας μην πάθει τίποτα και στο τέλος δεν χαίρεσαι το κυνήγι
Λίγη οικονομία παραπάνω για να κάνεις μία μικρή υπέρβαση δικαιολογείται, αλλά για όπλα 4-5 χιλιάδες€ και βάλε,εκεί ξεφεύγει η κατάσταση
 
Το όνομα διαμορφώνει τη τιμή ,η η τιμή φτιάχνει το όνομα πρέπει να είναι απλό καί ξεκάθαρο τι πληρώνεις,έτσι δεν θα νιώθεις τύψεις αν διαλέξεις το βασικό μοντέλο μιας καλής σειράς.
 
Καταραμένο auto5. Όσο τα γουστάρω άλλο τόσο τα έχω σιχαθεί.Δεν ξέρεις πότε θα σου χωρίσει τον ξυστό στα δύο. Βάρεσα ένα RC 50 με την magnum και την χώρισε την πάπια στην μέση. Γαμω τα λάχανα και τα μαρούλια δεν υπάρχουν και ανταλλακτικά. Αν έχει κάποιος ξυστό ενδιαφέρομαι.
 
Καταραμένο auto5. Όσο τα γουστάρω άλλο τόσο τα έχω σιχαθεί.Δεν ξέρεις πότε θα σου χωρίσει τον ξυστό στα δύο. Βάρεσα ένα RC 50 με την magnum και την χώρισε την πάπια στην μέση. Γαμω τα λάχανα και τα μαρούλια δεν υπάρχουν και ανταλλακτικά. Αν έχει κάποιος ξυστό ενδιαφέρομαι.
Κι απο αλ48 κανουν οι παπιες.
Ψαξου και στο νετ,ισως μπορεσεις να βρεις και συνθετικα
 
Καταραμένο auto5. Όσο τα γουστάρω άλλο τόσο τα έχω σιχαθεί.Δεν ξέρεις πότε θα σου χωρίσει τον ξυστό στα δύο. Βάρεσα ένα RC 50 με την magnum και την χώρισε την πάπια στην μέση. Γαμω τα λάχανα και τα μαρούλια δεν υπάρχουν και ανταλλακτικά. Αν έχει κάποιος ξυστό ενδιαφέρομαι.
Διορθώνεται!
 
Καταραμένο auto5. Όσο τα γουστάρω άλλο τόσο τα έχω σιχαθεί.Δεν ξέρεις πότε θα σου χωρίσει τον ξυστό στα δύο. Βάρεσα ένα RC 50 με την magnum και την χώρισε την πάπια στην μέση. Γαμω τα λάχανα και τα μαρούλια δεν υπάρχουν και ανταλλακτικά. Αν έχει κάποιος ξυστό ενδιαφέρομαι.
Κατανοητή η αγανάκτηση σου αλλά ακοατανοητη η κίνηση να ρίξεις 50 γρ με την auto 5 .Οι παπιές έχει κολές που κολλάνε και γίνονται θα υσχυροτερες από πρίν.
 
Last edited:
Κατανοητή η αγανάκτηση σου αλλά ακοατανοητη η κίνηση να ρίξεις 50 γρ με την auto 5 .Οι παπιές έχει κολές που κολλάνε και γίνονται θα υσχυροτερες από πρίν.
Η magnum είναι ρε αγορίνα. Και με ολα τα φρενα (Εξαλου καποτε κυνηγα παπια και εχω ριξει απειρα magnum, καθως εχω σπασει αρκετες παπιες και κοντακια.) αλλά είναι τόσο καταραμένα όπλα που δεν ξέρεις πότε θα στην κάνουν..
 
Όχι πούλημα συντήρηση φτιάξιμο και τουφεκισμα 2-3 φορές το χρόνο εγώ έτσι κάνω
Είχα πεντε εξι και έμεινα με τρεις.Με χαρά τις ξεφορτωθηκα, και σε τιμές λογικές για να φύγουν.Απο τις,τρεις μια θελω να κρατήσω τιμής ένεκεν.
 
Καταραμένο auto5. Όσο τα γουστάρω άλλο τόσο τα έχω σιχαθεί.Δεν ξέρεις πότε θα σου χωρίσει τον ξυστό στα δύο. Βάρεσα ένα RC 50 με την magnum και την χώρισε την πάπια στην μέση. Γαμω τα λάχανα και τα μαρούλια δεν υπάρχουν και ανταλλακτικά. Αν έχει κάποιος ξυστό ενδιαφέρομαι.
Γράφει σε απόθεμα
Εάν δεν θές να την φτιάξεις ή θές καινούργια και την φτιαγμένη καβάντζα,κάνε ένα τηλέφωνο και ρώτα πόσο κάνει
https://www.car.gr/xyma/view/338961465-papia-browning-fn-auto-5-magnum
 
Η magnum είναι ρε αγορίνα. Και με ολα τα φρενα (Εξαλου καποτε κυνηγα παπια και εχω ριξει απειρα magnum, καθως εχω σπασει αρκετες παπιες και κοντακια.) αλλά είναι τόσο καταραμένα όπλα που δεν ξέρεις πότε θα στην κάνουν..
Γι'αυτό στο γράφω μπορεί να είναι μαγκουμ αλλά είναι ρε φίλε και 100 χρόνων λαγοί αναμενόμενο αφού το ξέρεις ότι θα γίνει είτε τώρα με το ένα είτε αργότερα με για 10 γι'αυτό στο έγραψα το είδα ότι είναι μαγκουμ .Εδώ αν ρίξεις 30/40 συνεχόμενα θα διαλύσουν και οι μισές σημερινές .
 
Φιλε μου δεν χρειαζεται ν αφορτωνεις το οπλο με τοσα γραμμαρια,οτι κι αν λεει.τα φυσιγγια αλλαξαν κατα πολυ απο τοτε.
Εχω οπλο με την ιδια καννη ακριβως και με 34 γρ το πολυ ,στελνει στο διαολο αρκετα συγχρωνα σε τουφεκια και με τσοκακια κι αλλα καλουδια.
 
Σορυ τι κυνηγια κανεις;
Μπεκάτσα κυρίως αλλά γενικά ότι κυνηγιέται στο βουνό
Δεν μπορώ όμως να βρώ μία σύνδεση σε αυτό που ανέβασα και σε αυτό που με ρωτάς
Μήπως έκανες κάποιο λάθος και ήθελες να ρωτήσεις κάτι άλλο ή κάποιον άλλον;
 
Φιλε μου δεν χρειαζεται ν αφορτωνεις το οπλο με τοσα γραμμαρια,οτι κι αν λεει.τα φυσιγγια αλλαξαν κατα πολυ απο τοτε.
Εχω οπλο με την ιδια καννη ακριβως και με 34 γρ το πολυ ,στελνει στο διαολο αρκετα συγχρωνα σε τουφεκια και με τσοκακια κι αλλα καλουδια.
πως το καταλαβες αυτό? γραψε μας μερικα
 
Φιλε μου δεν χρειαζεται ν αφορτωνεις το οπλο με τοσα γραμμαρια,οτι κι αν λεει.τα φυσιγγια αλλαξαν κατα πολυ απο τοτε.
Εχω οπλο με την ιδια καννη ακριβως και με 34 γρ το πολυ ,στελνει στο διαολο αρκετα συγχρωνα σε τουφεκια και με τσοκακια κι αλλα καλουδια.
Αυτές είναι για να πάνε κατά διαόλου μεριά. Και γιατί να μην της βάλω γραμμάρια. Στα άλλα όπλα που βάζω γιατί δεν σπάνε.Σιχαμενες είναι και ζημιαρες. Δεν ξέρεις τι και πότε θα πάθουν.
 
Back
Top