Browning Team

Το κοντάκι του 425 επισκευάστηκε από τον Γιάννη και επαναφινιρίστηκε μαζί με την πάπια.
Εμφανέστατη αναβάθμιση φυσικά. Ο φωτισμός είναι gtp, είναι πολύ καλύτερα απ'οτι στις φωτο
Χρόνος ρεκόρ ... μπράβο στον Γιάννη.
 
Καλησπέρα κάτοχος πλέον κ γώ ενός browning 525 κ μοναδικού όπλου στην κατοχή μου,custom κοντάκι κ τσοκ carlsons 4* κ 3*.Πρώτες εντυπώσεις θετικότατες.View attachment 67664
... Και για εμένα είναι ένα από τα αγαπημένα όπλα! Να βάλω και εγώ μια φώτο, μετά από περπατητο αρχές του μηνα.
 

Attachments

  • IMG_20230225_100219.jpg
    IMG_20230225_100219.jpg
    441 KB · Προβολές: 82
Τσίχλα καρτέρι κ περπατητο λίγο φασσα κ πέρδικα κ μπεκάτσα.
Εάν είναι το invector 18,4, θα σου πω ότι χρησιμοποιώ μόνιμα τον συνδυασμό που ανέφερα παραπάνω.
Για τσίχλα και μπεκάτσα χρησιμοποιώ μόνιμα τα τελευταία χρόνια τα τασκωφ cobra 32γραμ με μεσοταπα σε Ν10.
Για φασσα ερίχνα (πλέον γεμίζω δικά μου) τα gorilla con borra 34gr N6-N7 και σε ειδικές περιπτώσεις μόλις κρυώσει ο καιρός τα beretta 36gr N6 long range.
 
Εάν είναι το invector 18,4, θα σου πω ότι χρησιμοποιώ μόνιμα τον συνδυασμό που ανέφερα παραπάνω.
Για τσίχλα και μπεκάτσα χρησιμοποιώ μόνιμα τα τελευταία χρόνια τα τασκωφ cobra 32γραμ με μεσοταπα σε Ν10.
Για φασσα ερίχνα (πλέον γεμίζω δικά μου) τα gorilla con borra 34gr N6-N7 και σε ειδικές περιπτώσεις μόλις κρυώσει ο καιρός τα beretta 36gr N6 long range.
Σε τι συσφίξεις αντιστοιχούν αυτά τα τσοκ;
 
Σε τι συσφίξεις αντιστοιχούν αυτά τα τσοκ;
Το bell είναι αντίστροφο ή καμπάνα εάν το έχεις ακούσει έτσι. Είναι πολύ ανοιχτό τσοκ, εμένα μου δίνει πουλιά μέχρι 25 μέτρα χωρίς ζόρι.
Το beyond extreme είναι το πιο σφιχτό τσοκ που βγάζει η εταιρία brain, είναι πολύ απαιτητικό στη σκόπευση αλλά κανείς εντυπωσιακές τουφεκιες (εάν βρεις στόχο 😂🤣).
 
Back
Top