Browning Team

Browning cynergy για πέστε γνώμες οποίος το έχει… αν ολλα πάνε καλά το καλοκαίρι θέλω να Πάρο ένα.. έχω ρίξει ντουφεκες με ένα φίλου μου μου άρεσε παρά πολύ.., για ζημιές με ενδιαφέρει περισσότερο αν βγάζει κατι
 
Browning cynergy για πέστε γνώμες οποίος το έχει… αν ολλα πάνε καλά το καλοκαίρι θέλω να Πάρο ένα.. έχω ρίξει ντουφεκες με ένα φίλου μου μου άρεσε παρά πολύ.., για ζημιές με ενδιαφέρει περισσότερο αν βγάζει κατι
Και εμένα μου άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις σε ένα διήμερο κυνήγι τσίχλας, με δανεικό όπλο.
Το όπλο είχε κάνες 76cm.

Είμαι κάτοχος b525, το οποίο μου δίνει την αίσθηση ότι είναι πιο στιβαρό.
Δοκίμασε και ένα 525 εάν σου δοθεί η ευκαιρία...
Το 725 είναι φανταστικό όπλο αλλά ξέφυγε σε τιμή!
 
Browning cynergy για πέστε γνώμες οποίος το έχει… αν ολλα πάνε καλά το καλοκαίρι θέλω να Πάρο ένα.. έχω ρίξει ντουφεκες με ένα φίλου μου μου άρεσε παρά πολύ.., για ζημιές με ενδιαφέρει περισσότερο αν βγάζει κατι
Για ζημιες δεν έχω άποψη.
3 που τα έχω ρίξει σε 71 κ 76 η αίσθηση είναι απαράδεκτη για μένα.
Καμία σχεση με 525 άντε κ 725.
 
Για ζημιες δεν έχω άποψη.
3 που τα έχω ρίξει σε 71 κ 76 η αίσθηση είναι απαράδεκτη για μένα.
Καμία σχεση με 525 άντε κ 725.
Ακριβώς αυτό όμως.
Δεν είμαι βέβαια σίγουρος ότι ισχύει για όλα.
Έχω δει να κλωτσάνε έχω δει να μην ευδοκιμούν στο σκοπευτήριο, έχω δει του χρήστες τους να μην μπορούν ν' ανεβάσουν σκορ και έχω δει να τα πηγαίνουν και αρκετά καλά αλλά ότι το έχει κάποιος και πίνει νερό στο όνομα του ΠΌΤΕ.
 
Browning cynergy για πέστε γνώμες οποίος το έχει… αν ολλα πάνε καλά το καλοκαίρι θέλω να Πάρο ένα.. έχω ρίξει ντουφεκες με ένα φίλου μου μου άρεσε παρά πολύ.., για ζημιές με ενδιαφέρει περισσότερο αν βγάζει κατι
Καλο οπλο με ωραιο προφιλ ,τα πρωτα ειχαν ενα θεμα με τον μηχανισμο το οποιο επισκευαζεται πολυ ευκολα
 
Δυο δικανα μου αρεσουν πολύ από αυτά που έχω ντουφεκησι το s55 της μπερετα παλιό αλλα θανατος και το cynergy…εχουμε καιρό θα δουμε που θα κατσι η μπίλια αν κατσι
S-55B Sauer-Beretta που εχω εγω συμφωνω και επαυξανω!
 
Beretta686special - browning 325.
Εκανα ΠΟΛΛΕΣ τράμπες και αγορές για να καταλήξω ότι αυτα τα 2 είναι ξεχωριστά όπλα.
Θα μπορούσα άνετα να μείνω μόνο με αυτά.Αντε και με μια κωλοκαραμπίνα συνθετική.
 
Back
Top