Browning Team

Ναύπλιο για σέρβις στο duster σήμερα κ μετά πέρασμα από τον επίσημο αντιπρόσωπο καφέ browning Πελοποννήσου, το Σάραντο στο Άργος...


λες να αλλάξω το όνομα του μαγαζιού και να το πω browning Πελοποννήσου ? .think.
πέρα απ την πλάκα χάρηκα πολυ που πέρασες και εννοείται οπότε σε βγάζει ο δρόμος από εδώ είσαι ευπρόσδεκτος να λέμε τα νέα μας. πως καπνίζουν πχ τα θηράματα με browning.
 
Brow evolve προσεξτε την αποθηκηView attachment 67910View attachment 67912
Κάποια στιγμή πριν χρόνια, το μεταλλικό δακτυλίδι της αποθήκης δεν πατούσε καλά στην δική μου evolve. Το βγάζω και βλέπω ένα στρώμα μακας. Μετά από πολύ τρίψιμο, η βρωμιά έφυγε και το δαχτυλίδι πατάει κανονικά. Το καθαρίζω συχνά αυτό το σημείο και ευτυχώς δεν έχει τρυπήσει. Οι γρατσουνιές εσωτερικά της βάσης από τι έχουν γίνει? Γιατί έχει και η δική μου κάνα δυο αλλά πολύ μικρότερες.
 
Κάποια στιγμή πριν χρόνια, το μεταλλικό δακτυλίδι της αποθήκης δεν πατούσε καλά στην δική μου evolve. Το βγάζω και βλέπω ένα στρώμα μακας. Μετά από πολύ τρίψιμο, η βρωμιά έφυγε και το δαχτυλίδι πατάει κανονικά. Το καθαρίζω συχνά αυτό το σημείο και ευτυχώς δεν έχει τρυπήσει. Οι γρατσουνιές εσωτερικά της βάσης από τι έχουν γίνει? Γιατί έχει και η δική μου κάνα δυο αλλά πολύ μικρότερες.
Εάν την καθαρίζεις(ειδικά εκεί που δεν έχει τίποτα το δύσκολο)δεν πιστεύω ότι έχει θέμα
21 χρόνια έχω την gold fusion που είναι ίδιες και είναι μια χαρά
Η παραπάνω φωτογραφία δείχνει ξεκάθαρα την διάβρωση που έχει πάθει οπότε καταλαβαίνεις το τι καθάρισμα της έκανε
 
Εάν την καθαρίζεις(ειδικά εκεί που δεν έχει τίποτα το δύσκολο)δεν πιστεύω ότι έχει θέμα
21 χρόνια έχω την gold fusion που είναι ίδιες και είναι μια χαρά
Η παραπάνω φωτογραφία δείχνει ξεκάθαρα την διάβρωση που έχει πάθει οπότε καταλαβαίνεις το τι καθάρισμα της έκανε
Στο καθάρισμα είμαι πολύ σχολαστικός, και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα. Καλά όπλα, με πολύ καλές βολές. Το μόνο κακό είναι αυτό που έχω γράψει, ότι μερικές φορές μου φτύνει το τελευταίο φυσίγγι της αποθήκης από τη γλώσσα.

Όσο για τη φωτογραφία, είναι η απόδειξη ότι ένα αντικείμενο (όπλο, αμάξι, εργαλείο κτλ) όσο το προσέχεις, σε προσέχει. Όλα θέλουν τη φροντίδα τους, όσο καλοφτιαγμένα και αν είναι!😉
 
Εάν την καθαρίζεις(ειδικά εκεί που δεν έχει τίποτα το δύσκολο)δεν πιστεύω ότι έχει θέμα
21 χρόνια έχω την gold fusion που είναι ίδιες και είναι μια χαρά
Η παραπάνω φωτογραφία δείχνει ξεκάθαρα την διάβρωση που έχει πάθει οπότε καταλαβαίνεις το τι καθάρισμα της έκανε

είπες την ποιο σωστή κουβέντα φίλε μου. με την σωστή συντήρηση εξασφαλιζουμε ότι τουλάχιστον το όπλο δεν θα πάθει κάτι εξαιτίας μας.
 
Brow evolve προσεξτε την αποθηκηView attachment 67910View attachment 67912
Από τι υλικό είναι φτιαγμένη η αποθήκη; Θυμάμαι ότι η Μπράουνινγκ χρησιμοποιούσε διαφορετικά υλικά. Δεν θυμάμαι αν ήταν αυτό ή το προηγούμενο μοντέλο.
 
Από τι υλικό είναι φτιαγμένη η αποθήκη; Θυμάμαι ότι η Μπράουνινγκ χρησιμοποιούσε διαφορετικά υλικά. Δεν θυμάμαι αν ήταν αυτό ή το προηγούμενο μοντέλο.
Και αυτό και το προηγούμενο
Έχει κεραμική επίστρωση
 
Από τι υλικό είναι φτιαγμένη η αποθήκη; Θυμάμαι ότι η Μπράουνινγκ χρησιμοποιούσε διαφορετικά υλικά. Δεν θυμάμαι αν ήταν αυτό ή το προηγούμενο μοντέλο.
η αποθηκη η παλια ειναι απο αλουμινιο .σε καποιες gold sx2 ηταν ατσαλινες Τα νεα μοντελα που βγαινουν εχουν αποκλειστικα ατσαλινες
 
Last edited:
Evolve με την νεου τυπου αποθηκη ,η.παλια σαπισε κσι αναγκαστικα αντικατασταθηκεView attachment 68049
Ρε φίλε είδα τον εξολκέα που έχεις φτιάξει και θυμήθηκα που πήγα να βγάλω μια αποθήκη από κάποιο τουφέκι (δε θυμάμαι πιο ήταν) και τα έκανα πουτάνα και ήρθα πανικόβλητος κυριακάτικα βράδυ να το σενιάρεις.
 
Ρε φίλε είδα τον εξολκέα που έχεις φτιάξει και θυμήθηκα που πήγα να βγάλω μια αποθήκη από κάποιο τουφέκι (δε θυμάμαι πιο ήταν) και τα έκανα πουτάνα και ήρθα πανικόβλητος κυριακάτικα βράδυ να το σενιάρεις.
η φουκαρια η μοντι ηταν
 
Back
Top