Browning Team

Χρήστο τι θα κερδίσεις σε βάρος από ένα τσοκάκι; Ειλικρινή ερώτηση.
Τα flush τιτανιου της teague ζυγίζουν κάτω από 10 γρ. Ειναι αισθητή η διαφορά στην μυτη του όπλου.Τουλάχιστον στο δικό μου και σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ.
Gauge12g
Weight9.52grams / 0.34ounces
Choke Length3.79cm / 1.49inches
MaterialTitanium
Extended Section Length0cm / 0inches
Barrel Bore Size18.5mm / 0.727inches
Choke TypeFlush
Choke ModelInvector
 
Χρήστο τι θα κερδίσεις σε βάρος από ένα τσοκάκι; Ειλικρινή ερώτηση.
Βασίλη περίπου 25 -30 γραμμάρια από κάθε Τσόκ , όποτε στο δίκανο είναι 50-60 γραμμάρια .. αυτό θεωρητικά θα μου επιτρέψει να αφαιρέσω από το κοντάκι περίπου 100 γραμμάρια μπορεί κ παραπάνω , για να έχω το ίδιο σημείο ισορροπίας με τώρα ..

( δεν ξέρω αν το θυμάσαι που το έχω ανεβάσει , Το κοντάκι μου το έχω ξεκουφανει και έχω προσαρμόσει σύστημα με βαρίδια )
 
Βασίλη περίπου 25 -30 γραμμάρια από κάθε Τσόκ , όποτε στο δίκανο είναι 50-60 γραμμάρια .. αυτό θεωρητικά θα μου επιτρέψει να αφαιρέσω από το κοντάκι περίπου 100 γραμμάρια μπορεί κ παραπάνω , για να έχω το ίδιο σημείο ισορροπίας με τώρα ..

( δεν ξέρω αν το θυμάσαι που το έχω ανεβάσει , Το κοντάκι μου το έχω ξεκουφανει και έχω προσαρμόσει σύστημα με βαρίδια )
Ναι το θυμάμαι. Απλά μου έκανε εντύπωση που το τσοκ θα επηρεάσει το βάρος του όπλου. Μιλώντας πάντα για το ίδιο μήκος.
 
Βασίλη περίπου 25 -30 γραμμάρια από κάθε Τσόκ , όποτε στο δίκανο είναι 50-60 γραμμάρια .. αυτό θεωρητικά θα μου επιτρέψει να αφαιρέσω από το κοντάκι περίπου 100 γραμμάρια μπορεί κ παραπάνω , για να έχω το ίδιο σημείο ισορροπίας με τώρα ..

( δεν ξέρω αν το θυμάσαι που το έχω ανεβάσει , Το κοντάκι μου το έχω ξεκουφανει και έχω προσαρμόσει σύστημα με βαρίδια )
Briley Plasma λέγεται το φάρμακο σου. Τα ξέρεις;;; 4 πρεπει να ειναι στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή
 
Βασίλη περίπου 25 -30 γραμμάρια από κάθε Τσόκ , όποτε στο δίκανο είναι 50-60 γραμμάρια .. αυτό θεωρητικά θα μου επιτρέψει να αφαιρέσω από το κοντάκι περίπου 100 γραμμάρια μπορεί κ παραπάνω , για να έχω το ίδιο σημείο ισορροπίας με τώρα ..

( δεν ξέρω αν το θυμάσαι που το έχω ανεβάσει , Το κοντάκι μου το έχω ξεκουφανει και έχω προσαρμόσει σύστημα με βαρίδια )
Σε σχέση με τα εσω - εξω της briley με τα συγκεκριμένα εγώ γλυτώνω 40+γραμμάρια συνολικά και είναι αισθητά στην μύτη της κάννης.
 
Ακομα και 50-60 γρ λιγοτερα η περισσοτερα εχουν μεγαλο αντικτυπο στη συμπεριφορα του οπλου... Πειραμαστηστηκα προσφατα κ δεν περιμενα τοσο μεγαλη αλλαγη στη συμπεριφορα...
Είχα διαβασει αυτό που είχες κάνει με το ζύγισμα. Κατάλαβα το εξής με εσενα. Πριν δοκιμάσεις κάτι το μυαλο σου το έχει κρίνει ήδη η αρνητικά η θετικά
 
Ακομα και 50-60 γρ λιγοτερα η περισσοτερα εχουν μεγαλο αντικτυπο στη συμπεριφορα του οπλου... Πειραμαστηστηκα προσφατα κ δεν περιμενα τοσο μεγαλη αλλαγη στη συμπεριφορα...
Τό δικό μου 325 81cm μεταμορφώνεται.Απίστευτο.
 
Βάρος?Σε δεσμεύουν σε γραμμάρια και νούμερο σκαγιών?Όπως τα muller?
16 γρ το ένα. Πιο μακριά κ πιο χοντρά από τα Muller. Δεν αναφέρει η εταιρία κανέναν περιορισμό. Βλεπω να γεμίζει με πλασμα το σχιστο φίλε
 
Είχα διαβασει αυτό που είχες κάνει με το ζύγισμα. Κατάλαβα το εξής με εσενα. Πριν δοκιμάσεις κάτι το μυαλο σου το έχει κρίνει ήδη η αρνητικά η θετικά

Η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν κανω κατι χωρις να το εχω σχεδιασει στο μυαλο μου... Ωστοσο στη συγκεκριμενη περιπτωση ημουν πολυ θετικα επηρεασμενος για κατι που μου εκανε πολυ αρνητικη εντυπωση στην πραξη κ μαλιστα ακριβως επειδη ημουν τοσο θετικα επηρεασμενος του εδωσα πολλες ευκαιριες μεχρι να βεβαιωθω οτι δεν ειναι απλα μια κακη μερα...
 
Tι πάθατε με τα Teague ξαφνικά; Τώρα τα μάθατε; Είχαν γίνει λίγο μόδα πριν καμιά δεκαριά χρόνια αλλά δεν καθιερώθηκαν. Έπεσε η γνωστή "γρίπη" που πέφτει σε κάτι που πρωτοακούγεται και μετά χάθηκαν. Ούτε που διάβασα πουθενά κάτι το εξαιρετικό. Αυτό που νομίζω εγώ ότι έκανε τον Teague γνωστό, ήταν η custom κατασκευή τσοκ για την κάθε κάννη ξεχωριστά.
Αυτό μάλιστα, θα άξιζε!
 
Briley Plasma λέγεται το φάρμακο σου. Τα ξέρεις;;; 4 πρεπει να ειναι στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή
Και δεν έχει ακουστεί τίποτα για αυτά μέχρι στιγμής σε σχέση με τα αλλά που ραγιζουν σαν πασχαλινά αυγά.
 
Tι πάθατε με τα Teague ξαφνικά; Τώρα τα μάθατε; Είχαν γίνει λίγο μόδα πριν καμιά δεκαριά χρόνια αλλά δεν καθιερώθηκαν. Έπεσε η γνωστή "γρίπη" που πέφτει σε κάτι που πρωτοακούγεται και μετά χάθηκαν. Ούτε που διάβασα πουθενά κάτι το εξαιρετικό. Αυτό που νομίζω εγώ ότι έκανε τον Teague γνωστό, ήταν η custom κατασκευή τσοκ για την κάθε κάννη ξεχωριστά.
Αυτό μάλιστα, θα άξιζε!

και εγώ αυτά έχω δει και έχω διαβάσει τίποτα το ιδιαίτερο παρα μόνο η καστομιά
 
Back
Top