Browning Team

Γνωρίζουμε διάφορες ανάμεσα σε maxus one και black gold? Η διαφορα τιμής είναι μόνο για τα ξύλα και τα χρυσά ένθετα;
Απο βιντεο κλπ η gold εχει τα εξης παραπανω απο την one
1. Βαλιτσα μεταφορας
2. Καλυτερες βαφες σε βαση και κανη
3. Χρυσες αναπαραστασεις στη βαση και χρυση σκανδαλη
4. 5 τσοκ
5. Καλυτερη ποιοτητα ξυλων

Για μενα η καλυτερη μαγκια ειναι η one και με τα υπολοιπα λεφτα παιρνειςτσοκς που γουσταρεις
Αν σου αρεσει το ματι οκ πας στην gold
 
Απο βιντεο κλπ η gold εχει τα εξης παραπανω απο την one
1. Βαλιτσα μεταφορας
2. Καλυτερες βαφες σε βαση και κανη
3. Χρυσες αναπαραστασεις στη βαση και χρυση σκανδαλη
4. 5 τσοκ
5. Καλυτερη ποιοτητα ξυλων

Για μενα η καλυτερη μαγκια ειναι η one και με τα υπολοιπα λεφτα παιρνειςτσοκς που γουσταρεις
Αν σου αρεσει το ματι οκ πας στην gold
Είχαμε μια κουβέντα με ένα φιλο γιαυτο ρωτάω.. ευχαριστώ πολύ!!
 
Γνωρίζουμε διάφορες ανάμεσα σε maxus one και black gold? Η διαφορα τιμής είναι μόνο για τα ξύλα και τα χρυσά ένθετα;

H black gold ειναι απο τις ποιο ομορφες μαξους που εχει βγαλει. Ισως μονο η carbon sporting παιζει στα ισια μαζι της.
 
Οι κάτοχοι Maxus για πείτε εντυπώσεις από έξω-εργοστασιακά τσόκ που έχετε χρησιμοποιήσει...
Εγώ έχω μείνει εντυπωσιασμένος με το Anaconta Mid και επίσης εξαιρετικά είναι τα Carlson's 4,3 και φουλ που έχω χρησιμοποιήσει.
Και φυσικά τα μαμά τσοκάκια που συνοδεύουν το όπλο κάνουν μια χαρά την δουλειά τους και αυτά!
 
Οι κάτοχοι Maxus για πείτε εντυπώσεις από έξω-εργοστασιακά τσόκ που έχετε χρησιμοποιήσει...
Εγώ έχω μείνει εντυπωσιασμένος με το Anaconta Mid και επίσης εξαιρετικά είναι τα Carlson's 4,3 και φουλ που έχω χρησιμοποιήσει.
Και φυσικά τα μαμά τσοκάκια που συνοδεύουν το όπλο κάνουν μια χαρά την δουλειά τους και αυτά!
τα μαμα μια χαρα...να ειχα και το 5αρι πολυ θα με βολευε....απο εξω τα carlson's F και LM κατέχω Γιωργο 2.5* και 4* αντιστοιχα, πολυ ευχαριστημενος απο ολα προσωπικα!!
 
Θα ήταν ενδιαφέρον να πει κάποιος για τα colonial. Χθες σε συζήτηση με γνωστούς browningακιδες άκουγα πολύ ωραία πραματα αλλά και βρισίδια για την ελληνική τιμή εισαγωγής.
"(...)πολύ μακρυνα σκοτώματα ακόμα και με το *** σε τέτοιον αυλό, μεγάλη δύναμη κρούσης και ξεχωρίζουν σε διατρησεις. Πέραν του ότι ο τύπος τα δίνει ακριβά μόνο που τα πιάνει λες πήρα τσοκ... Είναι βαρυα βεβαια(...)"
 
Last edited:
Εγώ πάντως δουλεύοντας εδώ και 3 χρόνια σταθερά όλα τα ανακοντα ότι άλλο έχει βιδωθεί έχει φύγει χωρίς να πω κάτι κακό για άλλα αξιόλογα τσοκ. Απλά συνηθησα να δουλεύω με αυτά και ναι σε σχέση με άλλα δεν έχω δει την απόδοση που βλέπω στα χρόνια αυτά με τα ανακοντα. Στα τσοκ δεν είμαι του πίνακα. Έπεσε στα χέρια μου ξανά φέτος ένα Carlsons *** απλό ασημί και έφυγε. Πέραν του ότι δεν θα το έβαζα πάρα μόνο σε "νούμερα " ίσως η κάποια φυσίγγια, στον πίνακα δεν εδοσαν την ισοκατανομη που ξέρουμε και βλέπουμε στα ported.
Μετά από signature Carlsons και μένοντας στα ανακοντα, φέτος πήγα στο ταπεινό κικς φουλ έτσι για τα περπατητα .sarcastic. .very funny.κάτι που δεν θα έκανα ποτέ προσωπικά εάν το κοντάκι δεν ήταν στα μέτρα μου και να είχα εξοικιωθει με αυτο
 
Back
Top