Browning Team

Πολύ καλά τσοκακια. Nigel Teague Aγγλος. Από τα ποιοτικότερα. Την τουφέκια των Kiks όμως για να σε προλάβω δεν την έχουν
Δημήτρη με τέτοιο τσοκ φουλ και μαληνη έχω βγάλει καλύτερη τουφέκια από κικς φουλ με βύσμα στα 55 μτ
 
.sarcastic. .sarcastic.
Σπύρο 3 τσοκακια να κοιτάς carlson's, midas, anaconda. Αυτά ταιριάζουν τέλεια στις κανες σου

αναμεσα σε carlsons κ midas?
τα carlsons ported που δοκιμασα μου αρεσανε, μου εφερε ο Χρηστος τα δικα του midas να τα δοκιμασω κ ειναι κλειστο το σκοπευτηριο... :mad:
με το ζορι να παρανομησουμε
 
αναμεσα σε carlsons κ midas?
τα carlsons ported που δοκιμασα μου αρεσανε, μου εφερε ο Χρηστος τα δικα του midas να τα δοκιμασω κ ειναι κλειστο το σκοπευτηριο... :mad:
με το ζορι να παρανομησουμε
Πήγαινε εξω το από το σκοπεύτηριο και ρίξε.... Πες ξέχασα τα κλειδια .very funny.

Carlson's πιο ομοιόμορφη τουφέκια, μιδας πιο καλό κέντρο. Εμενα μου ταιριαξε καλά το carlson αλλά δεν δοκίμασα το μιδας για να έχω άποψη και για αυτό...
 
Έχω ένα teague 7/8. Για τι κυνήγια κάνει και αν έχετε να προτείνετε και κανένα φυσίγγι που το χωνεύει καλύτερα θα ήμυον ευγνώμον. Όπλο ES100. Συγνώμη για το off topic!
Έχεις δηλαδή ένα Light full, νομίζω ότι από 28 μέχρι 35-36 γραμμάρια θα δώσει ωραία αποτελέσματα, πάντα σε συνάρτηση με τις καιρικές συνθήκες.
 
αναμεσα σε carlsons κ midas?
τα carlsons ported που δοκιμασα μου αρεσανε, μου εφερε ο Χρηστος τα δικα του midas να τα δοκιμασω κ ειναι κλειστο το σκοπευτηριο... :mad:
με το ζορι να παρανομησουμε
Το φαρμακο σου σπυρο ειναι carlsons και δεν ξανασχολησε.
 
Έχω Teague σε όπλο με 18. 8 αυλό. Έχω τα super extended ported. Aπλα μοναδικά φίλε. Το κωνικο προφίλ τους δεν παίζεται σε τουφεκια

Ευχαριστώ Δημήτρη .. όσο το ψάχνω τόσο ποιο κοντά είμαι στην αγορά τους !

Μήπως έχεις συναντήσει , η γνωρίζεις για τα τιτανίου ;
Είναι κ αυτά μια σκέψη καθώς με ενδιαφέρει να ελαφρύνει το όπλο μου που κατά 85% το χρησιμοποιώ για κυνήγι !
 
Last edited:
Ευχαριστώ Δημήτρη .. όσο το ψάχνω τόσο ποιο κοντά είμαι στην αγορά τους !

Μήπως έχεις συναντήσει , η γνωρίζεις για τα τιτανίου ;
Είναι κ αυτά μια σκέψη καθώς με ενδιαφέρει να ελαφρύνει το όπλο μου που κατά 85% το χρησιμοποιώ για κυνήγι !
Χρήστο τι θα κερδίσεις σε βάρος από ένα τσοκάκι; Ειλικρινή ερώτηση.
 
Back
Top