Browning Team

Με invector plus ήταν και η πρωτη πρώτη gold ήταν το πρώτο όπλο που μου έκανε δώρο ο πατέρας μου
Ωραία KostAnd , αφου το είχες κι Εσυ τότε σίγουρα ήταν με plus. Το είπε κι ο Γιάννης πριν . Πάντως έβαζα Κι στοίχημα ότι είχε απλα τσοκ . Άρχισα να ξεχνάω !!! Γεράματα ...
 
Ωραία KostAnd , αφου το είχες κι Εσυ τότε σίγουρα ήταν με plus. Το είπε κι ο Γιάννης πριν . Πάντως έβαζα Κι στοίχημα ότι είχε απλα τσοκ . Άρχισα να ξεχνάω !!! Γεράματα ...
όπα μια χαρά είσαι,άκου εκεί γεράματα
εγώ σε βρίσκω πολύ plus και gold heart ;)
 
Εκπληξη μου προκαλεσε το βαρος (3,5kgr) μιας Gold Hunter που απεκτησα πριν λιγους μηνες, το βρηκα υπερβολικο, εχει καποιος
φιλος αποψη γι'αυτο? Απο ολα τα οπλα που εχω, ειναι το μοναδικο που μου δινει αισθηση πολεμικου και οχι κυνηγετικου οπλου...Να σημειωσω οτι η κανη ειναι 71cm.
 
Εκπληξη μου προκαλεσε το βαρος (3,5kgr) μιας Gold Hunter που απεκτησα πριν λιγους μηνες, το βρηκα υπερβολικο, εχει καποιος
φιλος αποψη γι'αυτο? Απο ολα τα οπλα που εχω, ειναι το μοναδικο που μου δινει αισθηση πολεμικου και οχι κυνηγετικου οπλου...Να σημειωσω οτι η κανη ειναι 71cm.
Δεν θύμαμαι τι βάρος είχε η δίκη μου Σταυρο. Αλλα για να σε παραγορησω θα σου δείξω την 1100 .
 
Εκπληξη μου προκαλεσε το βαρος (3,5kgr) μιας Gold Hunter που απεκτησα πριν λιγους μηνες, το βρηκα υπερβολικο, εχει καποιος φιλος αποψη γι'αυτο? Απο ολα τα οπλα που εχω, ειναι το μοναδικο που μου δινει αισθηση πολεμικου και οχι κυνηγετικου οπλου...Να σημειωσω οτι η κανη ειναι 71cm.
Είναι στιβαρά όπλα, παρά το αλουμίνιο.
Εγω έχω την 20αρα Gold Fusion high grade με 71 πόντους κάνη, γράφει στην προδιαγραφή 6lbs +6 oz και ειναι έτσι ακριβώς* στα 2.900 κιλά, όχι ελαφριά για 20άρα.
https://www.browning.com/products/f...guns/Discontinued/gold-fusion-high-grade.html

* Συνήθως οι εταιρίες γράφουν απο 150 μεχρι και 400 γρ λιγότερο, πιστεύω για εμπορικούς λόγους, και για ...κάλυψη γράφουν πως "εξαρτάται απο την πυκνότητα του ξύλου"
 
Last edited:
Εεεεεεεετσιιιιι ...οι αορτήρες είναι για τα γεράματα.....εσύ είπαμε...είσαι ακόμα νέος....

Το 725 μου δεν έχει καν θέση για αορτήρες. Αλλά ο κύριος @elias930i θεωρεί πως για να είσαι άντρας δεν πρέπει να έχεις και σκαμπό.
 
Εεεεεεεετσιιιιι ...οι αορτήρες είναι για τα γεράματα.....εσύ είπαμε...είσαι ακόμα νέος....
Χωρίς πλάκα Φιλίππα , είναι βαρύ . Ακόμα κι στο καρτέρι για γουρούνια που το περνω το καταλαβαίνεις . Ο λόγος είναι μονο γιατί έχω συνήθηση με χοντρή πάπια τόσα χρόνια .
 
Back
Top